Ev hizmetlerinde çalışacak yatılı yabancı İngilizce ve Türkçe bilen hizmetçiler için bizi arayabilirsiniz. Yatılı yabancı hizmetçiler temizlik, ütü ve ev işlerine yardımcı olarak çalışmaktadır. Yabancı hizmetçi fiyatları, 12.000 ₺ ile 19.000 ₺ arasında çalışırlar. Yabancı dil bilen Endonezya, Nepal ve Filipinli hizmetçilerin maaşları yüksel olmaktadır. Temizlik alanında uzman yatılı kalabilecek yapancı hizmetçi hizmeti sunuyoruz.

Evde çalışacak yabancı dil bilen hizmetçi

Villaya yabancı dil bilen hizmetçiler, evde çalışacak yatılı hizmetçiler. Ev işlerinde sizlere yardımcı olacak yatılı yabancı bayan eleman veya gündüzlü yabancı bayan eleman temin etmekteyiz. Evinizde yatılı veya gündüzlü yabancı bayan eleman çalıştırmak istediğinizde güvenilir ve bu işi iyi bilen bir personel bulmak oldukça önemlidir. Yabancı hizmetçi ajansı Ev işlerine yardımcı yatılı bayan eleman bulma konusunda çalışan kişilerin büyük bir bölümünü yabancılar karşılamaktadır. Yatılı yabancı hizmetçi arıyorum, Özbek ev işlerine yardımcı bayan, Türkmen, ev işlerine yardımcı bayan eleman, Endonezyalı ev işlerine yardımcı hizmetçi bayan eleman, Filipinli ev işlerine yardımcı hizmetçi, Nepalli ev işlerine yardımcı ingilizce bilen hizmetçi gibi farklı ülke vatandaşlarını çalıştırmak istediğinizde firmamız ile irtibata geçerek bu alanda yıllardır var olmanın vermiş olduğu bilgi ve birikim ile hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

yabanci hizmetçi fiyatları

Yabancı uyruklu hizmetçi arıyorum

Ev hizmetlerinde veya villanızda yatılı hizmetçi alabilirsiniz. Villaya yabancı yatılı hizmetçi. Ev işlerine yardımcı bayan eleman hizmeti almak istediğinizde bu alanda hizmet veren danışmanlık firmaları ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı sonuçlar almanıza imkan sağlayacaktır. Yabancı hizmetçi Yatılı yabancı bakıcı, ev işlerine yardımcı yatılı bayan eleman bulma işlemleri bilgi ve tecrübe gerektiren uygulamalardır. Bundan dolayı bu alanda işlem yapan uzmanlar ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır. Eve hizmetçi, İstanbul, İzmir, Antalya, Muğla, Ankara ve Türkiye geneli eve hizmetçi almak isteyenler için en uygun adayı sizinle buluşturuyoruz.

Yatılı yabancı hizmetçi ücretleri

Ev işlerinde yatılı yabancı hizmetçi fiyatları; Türkmen hizmetçi 12.000 ₺, Özbek hizmetçi 12.000 ₺, Kırgız hizmetçi 12.500 ₺. İngilizce bilen Endonezyalı hizmetçi 800 $, yabancı dil bilen Nepalli hizmetçi 800 $ – 900 $, İngilizce konuşan Filipinli hizmetçi 900 $ – 1500 $ arasında ücret alırlar. Yatılı yabancı hizmetçi fiyatları >> Ev hizmetlerinde hizmetçi arayanlar için en uygun adayları buluyoruz. Işinde deneyimli hizmetçiler. Ev işlerini iyi bilen en iyi hizmetçi adayları için bizi aramanız yeterli.

İstanbul’da yatılı hizmetçi fiyatları

İstanbul temizlikçi, hizmetçi ücretleri nedir?; Türkmen hizmetçi 11.500 – 13.500 ₺, Özbek hizmetçi 12.000 – 15.000 ₺, Kırgız hizmetçi 12.500 – 15.000 ₺. İngilizce bilen Endonezyalı hizmetçi 800 $ ile 1.000 $, yabancı dil bilen Nepalli hizmetçi 800 $ – 1100 $, İngilizce konuşan Filipinli hizmetçi 1.000 $ – 1500 $ arasında ücret alırlar.

YABANCI HİZMETÇİ ALMAK İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. YABANCI HİZMETÇİ YATILI ELEMAN TEMİNİ.

Yabancı hizmetçi ajansları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir