Rusça bilen yabancı personel ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet verilmektedir. Ev veya işyerlerinizde Rusça dilini konuşabilen bir personel veya evde bakıcı yardımcı ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Türkiye’de çalışacak anadili gibi Rusça konuşabilen Azeri, Kırgız, Özbek, Türkmen, Kazak, Moldov ve Rus vatandaşları ile çalışabilirsiniz. Sizde güvenli referanslı çalışma izni yapabileceğiniz Rusça konuşan kalifiye eleman temini için ELY Danışmanlık firmasını arayabilirsiniz. Rusça konuşan yabancı eleman almak için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Rusça Bilen İşyerinde Çalışacak Eleman

Rusça konuşabilen işyerinizde verilen işleri yapacakkapasitede personel almak için sizlere resmi olarak danışmanlık hizmeti veren bir firmayız. Rusça konuşan ve yazabilen profesyonel elemanlar ile çalışmak için bize ulaşın. Ofis ve işyerinde çalışabilecek erkek ve kadın elemanlarımzı vardır. Bizi arayarak en iyi personeli seçebilirsiniz. Otellerdei ofisinizde, işyerinizde veya özel asistan için rusça bilen personel alımlarınız için size destek verebiliriz.

Rusça Bilen Yatılı Bakıcı Arıyorum

Rusça bilen yabancı eleman fiyatları

Ev işlerinde çocuk bakıcısı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, yardımcı eleman – bakıcı taleplerinize cevap vermekteyiz. Bizi arayarak Rusça bilen personeller ile çalışabilirsiniz. Ev hizmetlerinde yabancı yatılı bakıcı rusça bilen eleman isteyenlere hizmet verilmektedir. Rus elemanlar için firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Rusça Bilen Bakıcı Fiyatları; 900 $ dan başlayan fiyatlarla rusça bilen yabancı yatılı bakıcı çalıştırmanız mümkündür. Evde yabancı rusça bilen bakıcı ihtiyacınız için bize ulaşın.

Rusça bilen işyerinde çalışacak eleman fiyatları; İstenilen personelin kabiliyetine göre ve taleplerinize göre 850 $ ile 1.100 $ arasında eleman bulabilirsiniz. Rusça konuşan yabancı personel için bizi arayın en uygun adayı bulun.

Türkiye’de Rus dilini bilen bakıcı, yardımcı adayları için bizi arayın.

Rusça bilen çocuk bakıcısı

Türkiye’de Rusça konuşan çocuk bakıcısı, Rusça bilen bebek bakıcısı arayanlar için resmi hizmet veren iş ve işçi bulma firması olarak kurumsal hizmetler sunuyoruz. Size uygun en iyi bakıcı adayları ile buluşun. Rusça bilen profesyonel referanslı çocuk bakıcı, Rusça bilen bebek bakıcı almak isteyenler için hizmet sunuyoruz.

İstanbul’da Rusça konuşan çocuk bakıcısı maaşları 900 $ ile 1.100 $ aralığında. Deneyimli bir çocuk bakıcısı ile iletişim kurmak ve evinizde resmi olarak çalıştırmak için bizi aramanız yeterli. Rusça konuşan gündüz çalışacak bakıcı veya yatılı çocuk bakıcı adayları için size resmi kurumsal hizmetler verebiliyoruz.

Rusça bilen yabancı eleman

Rusça bilen yabancı eleman” üzerine 3 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir