Rusça bilen yabancı eleman

Rusça bilen yabancı personel ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet verilmektedir. Ev veya işyerlerinizde Rusça dilini konuşabilen bir personel veya evde bakıcı yardımcı ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Türkiye’de çalışacak anadili gibi Rusça konuşabilen Azeri, Kırgız, Özbek, Türkmen, Kazak, Moldov ve Rus vatandaşları ile çalışabilirsiniz. Sizde güvenli referanslı çalışma izni yapabileceğiniz Rusça konuşan kalifiye eleman temini için ELY Danışmanlık firmasını arayabilirsiniz. Rusça konuşan yabancı eleman almak için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Rusça Bilen İşyerinde Çalışacak Eleman

Rusça konuşabilen işyerinizde verilen işleri yapacakkapasitede personel almak için sizlere resmi olarak danışmanlık hizmeti veren bir firmayız. Rusça konuşan ve yazabilen profesyonel elemanlar ile çalışmak için bize ulaşın. Ofis ve işyerinde çalışabilecek erkek ve kadın elemanlarımzı vardır. Bizi arayarak en iyi personeli seçebilirsiniz. Otellerdei ofisinizde, işyerinizde veya özel asistan için rusça bilen personel alımlarınız için size destek verebiliriz.

Rusça Bilen Yatılı Bakıcı Arıyorum

Rusça bilen yabancı eleman fiyatları

Ev işlerinde çocuk bakıcısı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, yardımcı eleman – bakıcı taleplerinize cevap vermekteyiz. Bizi arayarak Rusça bilen personeller ile çalışabilirsiniz. Ev hizmetlerinde yabancı yatılı bakıcı rusça bilen eleman isteyenlere hizmet verilmektedir. Rus elemanlar için firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Rusça Bilen Bakıcı Fiyatları; 700 $ dan bailayan fiyatlarla rusça bilen yabancı yatılı bakıcı çalıştırmanız mümkündür. Evde yabancı rusça bilen bakıcı ihtiyacınız için bize ulaşın.

Rusça bilen işyerinde çalışacak eleman fiyatları; İstenilen personelin kabiliyetine göre ve taleplerinize göre 750 $ ile 1.100 $ arasında eleman bulabilirsiniz. Rusça konuşan yabancı personel için bizi arayın en uygun adayı bulun.

1 comment

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara