Türkmenistanlı bir bakıcıyı ev hizmetlerinde çalıştırmak istiyorsanız en düşük fiyatları şu şekildedir; Türkmen yatılı çocuk bakıcı fiyatları 29.500 ₺, Türkmen yatalak hasta bakıcı fiyatları 30.500 ₺, Türkmen gündüzlü bakıcı fiyatları 30.000 ₺ den başlamaktadır. Türkmenistanlı bir bakıcı için ayrıca izin günlerinde 250 ₺ ile 400 ₺ arasında ödeme yapmanız gerekir. Türkmenistanlı bakıcılar evde yatılı olarak çalışabilir. Ev işlerine yardımcı, temizlik personeli, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı ve çocuk bakıcı olarak Türkmenistan vatandaşı çalıştırmak isteyenler için hizmet vermekteyiz. Deneyimli – referanslı personeller için sizlere en iyi çözümleri ve hizmetleri sunuyoruz. Türkmenistanlı yatılı ve gündüzlü bakıcı fiyatları:

 • Haftada 5 gün gündüzlü Türkmen bakıcı ücretleri: 25.000 ₺ – 27.000 ₺
 • Haftada 6 gün gündüzlü Türkmen bakıcı fiyatları: 27.000 ₺ – 30.000 ₺
 • Ev işlerine yardımcı yatılı Türkmen bakıcı maaşları: 30.000 ₺ – 35.000 ₺
 • Çocuk ve Bebek Bakıcısı Yatılı Türkmen bakıcı fiyatı: 33.000 ₺ – 36.000 ₺
 • Evde hasta bakıcı yatılı Türkmen bakıcı maaşı: 29.000 ₺ – 35.000 ₺
 • İngilzice bilen Türkmen bakıcı maaşları (yatılı ve gündüzlü): 950 $ – 1.100 $

Yatılı Türkmen Bakıcı Arıyorum

İstanbul’da Türkmenistanlı yatılı bakıcılar ev hizmetlerinde çalışmaktadır. Türkmen yatılı bakıcı arıyorsanız güvenilir ve referanslı bakıcılar alabilirsiniz. Evde yatılı Türkmen bakıcı çalıştırmak için şu kriterlere dikkat etmeniz gerekir. Türkmen yatılı bakıcıya piyasa şartlarının altında maaş vermemeniz gerekir. Yani bir yatılı yabancı çalıştırma fiyatları aşağı yukarı bellidir. Bunlara dikkat ederseniz Türkmen bakıcı uzun süre sizinle çalışabilir. Kafasında maaş sorunu olmayan Türkmen bakıcı size daha fazla verimli olur.

Türkmen bakıcı fiyatları, Türkmen bakıcı arıyorum

İstanbul Türkmen Çocuk Bakıcı Fiyatları

Evde bir çocuk bakacak ve bazen de ev işlerine yardımcı olacak Türkmen çocuk bakıcısı için ortalama en düşük 28.500 ₺ – 35.000 ₺ arasında bir ödeme yapmanız gerekir. Bu bakıcının hem kendini güvende hissetmesi hemde size daha fazla yarar sağlaması anlamına gelir. Türkmenistanlı bakıcıyı alırken ne iş yapacağını baştan belirleyiniz. Mesela çocuk bakıcı ve ev işlerine yardımcı olmak için aldığınız bir bakıcıya bütün işlerinizi yaptırmayın. Anlaşma yaptığınız iş sözleşmesine sadık kalın. Bu Türkmen bakıcının size güven duyması ve performansını artırmasını sağlayacaktır.

Türkmen Hasta Bakıcı Fiyatları İstanbul

Evde yatılı olarak kalacak Türkmen bakıcı yatalak ve sürekli yatağa bağlı bir yakınınıza bakacak ise bunun aylık ödemesi 28.500 ₺ ile 34.000 ₺ arasında olması gerekir. Çünkü kişi sürekli onun yanında bulunacak ve bütün her şeyi kendisi yapması gerekecektir. Türkmen bakıcı arıyorum >>Özellikle yalnız bırakacağınız ailenizi güvenilir bakıcılara emanet ediniz. Kişinin hakkını verdiğiniz zaman hastanızın güler yüzlü ve mutlu olacağını unutmayın. Bazen mecburiyetten daha düşük ücretle eleman bulunabilir ama Türkmen yatılı hasta bakıcısı başka bir iş bulursa işi bırakıp gidebilir.

Türkmen yaşlı bakıcı fiyatları; Evde yaşlı bakıcı Hizmeti için 29.000 TL ile 30.000 TL aralığında belirlenir. Türkmen bakıcılara gelir durumumuza göre uygun bir maaş önerin. Ondan ne beklediğiniz baştan belirtin. Sürekli aile ortamında bulunacak yabancı bakıcının sizden biri olduğunu unutmayın. Türkmenistanlı yatılı bayan eleman almak için bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Türkmenistan Vatandaşı Yatılı Bakıcı Bul

Türkmenistan’dan bir yatılı bakıcı bulmak için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz: İşkur Özel İstihdam bürularını tercih edebilirsiniz. ELY Danışmanlık İş ve İşçi bulma alanında faaliyet gösteren yasal bir firmadır. Türkmenistan vatandaşı bakıcılar ile çalışmak için güvenli – referanslı bir eprsonel arama arayışından iseniz bize ulaşın. Yatılı Türkmen Bakıcı ararken, yasal işlemleri takip etmek, gerekli belgelere sahip olup olmadıklarını kontrol etmek ve referansları değerlendirmek önemlidir. Ayrıca, uyum, güvenilirlik ve iletişim becerileri gibi faktörleri göz önünde bulundurarak en uygun adayı seçmek önemlidir. Bu tür profesyonel referans verebilecke adaylarla çalışmak için bizi arayın.

Türkmen Bakıcı Danışmanlık Ajansı Telefonu: +90 534 717 34 80 – +90 532 665 16 19 numaralı telefonlardan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ely Danışmanlık Türkmen çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcı, hasta bakıcı, ev işlerine yardımcı vb. gündüzlü ve yatılı personeller için bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. İstanbul anadolu ve avrupa yakasında Türkmen bakıcı adayları için bizi arayabilir bilgi alabilir istediğiniz adaylarla görüşme yapabilirsiniz.

Türkmen Bakıcı Ücretleri İstanbul

Türkmen Bakıcı Ücretleri İstanbul” üzerine 7 düşünce

 • Mart 6, 2023, 12:57 pm
  Kalıcı bağlantı

  Türkmenistan vatandaşı yatılı bakıcı arıyorum. Çalışma izni yapacağım

  Cevapla
 • Temmuz 5, 2023, 9:53 am
  Kalıcı bağlantı

  Evde Türkmen Bakıcı Çalıştırmak istiyoruz. Çalışma izni yapacağımız bir bakıcı var mı?

  Cevapla
 • Mart 25, 2024, 8:00 pm
  Kalıcı bağlantı

  Bursa/Kestel’de yatılı hasta bakıcı arıyoruz, mümkünse mayıs ayında başlamasını istiyoruz. Hasta yatalak değil, demans hastası kendi işlerini görebiliyor. Sadece yemeği, ilaci verilecek, banyosu yaptırılacak.

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir