Yatılı Moldovalı Bakıcı

Türkiye’de Moldovalı bakıcılar ile çalışabilirsiniz bizi arayarak Moldova bakıcı temin edebilir istediğiniz kriterlerde Moldova bakıcılar için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Moldovalı bakıcılar evde yatılı olarak çalışabilirler tercihinize göre gündüzlü de çalışan Moldova bakıcılarımız mevcuttur. Moldovalı bakıcılar hasta bakıcı, çocuk bakıcı, Dadı, yaşlı bakıcı, hizmetçi, ev işlerine yardımcı konumlarında çalışabilirler. Moldov bakıcı almak evinizde veya işlerinizde yatılı veya gündüzlü çalıştırmak için web sitemizi ziyaret edebilir bize ulaşarak istediğiniz özelliklerde en uygun bakıcıyı bulabilirsiniz.

Moldov bakıcılar

Moldova bakıcıların hemen hemen hepsi Rus dilini konuşabilirler ayrıca Moldova bakıcılar Türk kökenli olanlar yani Gagavuzya da yaşayanlar Türkçe’de konuşabilir. Moldovalı bakıcılar işlerinde titiz özellikle çocuk bebek ve Dadı alanında sizlere çok iyi hizmetler sunan bakıcı kriterlerine uygundur. Türkiye’de özellikle Büyük şehirlerde Moldovalı bakıcı çalıştırmayı planlayan ve Moldov bakıcı arayanlar firmamızı arayarak yasal çalışma izni yapabilecek düzeyde en iyi bakıcılara sahip olabilirler.

Moldovalı bakıcı fiyatları

Moldovalı bakıcı fiyatları

Moldovalı bakıcı fiyatları 700 dolarla 1000 dolar arasında değişmektedir. Yani bir Moldova bakıcıyı ev hizmetlerinde çalıştırmak için 14.000 TL ile 18.000 TL arasında aylık maaş ödemeniz gerekmektedir. Moldovalı bakıcılar özellikle Gagavuzya bölgesinden gelen yani Türk kökenli olan bakıcı kültürel olarak bize benzemektedir. Ev işlerine yardımcı, Temizlik Hizmetleri yapabilen, çocuk ve bebek bakıcılığı alanında en iyi hizmetleri size sunan hatta hasta ve yaşlı bakımında da düşünebileceğiniz kalifiye işinin ehli bakıcılar için bize ulaşmanız yeterlidir.

Moldov bakıcı nereden bulurum? Çalışma izni yapabileceğiniz evde yatılı olarak kalabilecek veya gündüzü çalışabilen veya ofis ve iş yerinizde değerlendireceğiniz moldov personel temini ve bakıcıları için firmamız sizlere Danışmanlık Hizmetleri sunmaktadır. Bizi arayarak en iyi bakıcıları bulabilirsiniz.

Moldov bakıcı bulmak için sitemizi ziyaret ederek taleplerinizi bize bildirin en uygun bakıcıları size gönderelim.

1 comment

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara