Türkiye’de Moldovalı bakıcılar ile çalışabilirsiniz bizi arayarak Moldova bakıcı temin edebilir istediğiniz kriterlerde Moldova bakıcılar için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Moldovalı bakıcılar evde yatılı olarak çalışabilirler tercihinize göre gündüzlü de çalışan Moldova bakıcılarımız mevcuttur. Moldovalı bakıcılar hasta bakıcı, çocuk bakıcı, Dadı, yaşlı bakıcı, hizmetçi, ev işlerine yardımcı konumlarında çalışabilirler. Moldov bakıcı almak evinizde veya işlerinizde yatılı veya gündüzlü çalıştırmak için web sitemizi ziyaret edebilir bize ulaşarak istediğiniz özelliklerde en uygun bakıcıyı bulabilirsiniz.

Moldov Yardımcı Arıyorum İstanbul

Moldova bakıcıların hemen hemen hepsi Rus dilini konuşabilirler ayrıca Moldova bakıcılar Türk kökenli olanlar yani Gagavuzya da yaşayanlar Türkçe’de konuşabilir. Moldovalı bakıcılar işlerinde titiz özellikle çocuk bebek ve Dadı alanında sizlere çok iyi hizmetler sunan bakıcı kriterlerine uygundur. Türkiye’de özellikle Büyük şehirlerde Moldovalı bakıcı çalıştırmayı planlayan ve Moldov bakıcı arayanlar firmamızı arayarak yasal çalışma izni yapabilecek düzeyde en iyi bakıcılara sahip olabilirler.

Moldovalı bakıcı fiyatları

Moldovalı bakıcı yardımcı fiyatları

Moldovalı bakıcı fiyatları 1100 dolarla 1300 dolar arasında değişmektedir. Yani bir Moldova bakıcıyı ev hizmetlerinde çalıştırmak için 30.000 TL ile 40.000 TL arasında aylık maaş ödemeniz gerekmektedir. Moldovalı bakıcılar özellikle Gagavuzya bölgesinden gelen yani Türk kökenli olan bakıcı kültürel olarak bize benzemektedir. Ev işlerine yardımcı, Temizlik Hizmetleri yapabilen, çocuk ve bebek bakıcılığı alanında en iyi hizmetleri size sunan hatta hasta ve yaşlı bakımında da düşünebileceğiniz kalifiye işinin ehli bakıcılar için bize ulaşmanız yeterlidir. Moldov bakıcı arıyorum >>

Moldov bakıcı nereden bulurum? Çalışma izni yapabileceğiniz evde yatılı olarak kalabilecek veya gündüzü çalışabilen veya ofis ve iş yerinizde değerlendireceğiniz moldov personel temini ve bakıcıları için firmamız sizlere Danışmanlık Hizmetleri sunmaktadır. Bizi arayarak en iyi bakıcıları bulabilirsiniz.

Moldov bakıcı bulmak için sitemizi ziyaret ederek taleplerinizi bize bildirin en uygun bakıcıları size gönderelim.

Moldovalı Yatılı Bakıcı Ajansı İstanbul

Moldovalı yatılı bakıcı, Moldova’dan gelen ve yatılı olarak çalışmayı kabul eden bir bakıcıdır. Yatılı bakıcılar, genellikle bir evde veya ailede yaşarlar ve belirli bir süre boyunca (haftalık, aylık veya daha uzun süre) çocukların ve/veya yaşlıların bakımından sorumludurlar.

Moldova, bazı ülkelerde yatılı bakıcılarda aranan bir kaynak olabilir, çünkü Moldovalılar genellikle yabancı dilleri öğrenme yetenekleri ve bakım becerileri ile bilinirler. Bu nedenle, yatılı bakıcı olarak çalışmak isteyen Moldovalılar, yurtdışında çalışma fırsatları arayabilirler.

İstanbul’da Moldova vatandaşı bakıcı yardımcılar genellikle aşağıdaki işleri yapabilirler,

  1. Çocuk Bakımı: Çocuklara günlük bakım sağlar, onların beslenmesi, giydirilmesi, banyo yaptırılması ve uyuma düzenlerine yardımcı olur.
  2. Ev İşleri: Ev içi işlerde yardımcı olabilirler, örneğin yemek pişirme, temizlik, çamaşır yıkama gibi ev işlerini üstlenebilirler.
  3. Eğitim ve Aktiviteler: Çocukların eğitici ve eğlenceli etkinliklerle zaman geçirmelerini sağlar.
  4. Ebeveynlerle İletişim: Ebeveynlerle düzenli iletişimde olur, çocukların gelişiminden ve ihtiyaçlarından bahsederler.
  5. Yaşlı Bakımı: Eğer yatılı bakıcı, yaşlılara bakıyorsa, yaşlıların günlük ihtiyaçlarından sorumlu olur, onlara yardımcı olur ve şirket sağlar.

İşe alacağınız Moldov yatılı bakıcının sorumlulukları, çalıştığı ailenin ihtiyaçlarına, çocuk veya yaşlıların yaşına ve sağlık durumuna göre değişebilir. Ayrıca, yatılı bakıcılar genellikle evde uzun süre kaldıkları için aile üyeleriyle yakın bir ilişki kurabilirler. Ancak, yatılı bakıcılık, uzun saatler ve yoğun sorumluluklar gerektiren zorlu bir iş olabilir. Bu nedenle, ailelerin yatılı bakıcıları iyi bir şekilde karşılamaları, anlaşma şartlarını açıkça belirtmeleri ve her iki tarafın da karşılıklı anlaşmaya vardığı bir sözleşme yapmaları önemlidir. Moldovalı Bakıcı >>

Moldovalı Yatılı Bakıcı İstanbul

Moldovalı Yatılı Bakıcı İstanbul” üzerine bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir