Arapça Bilen Bebek ve Çocuk Bakıcısı

Arapça konuşabilen bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı veya dadı arayanlara hizmet veren firmamız vasıtası ile evde yatılı veya gündüzlü çalışabilecek bakıcılar ile görüşerek istedikleriniz özelliklerde bakıcı bulabilir hizmet alabilirsiniz. Türkiye’de bilindiği gibi Arapça konuşan bakıcılar Afrikalı vatandaşlarından müteşekkildir. Ez cümle Arapça konuşan bakıcılar Etiyopya ve Uganda vatandaşlarından size uygun bakıcı temin ediyoruz. İsterseniz gündüzlü Arapça bilen bakıcı isteyin İsterseniz yatılı olarak çalışabilecek Arapça bilen bakıcı talep ediniz size en uygun bakıcı için resmi olarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Arapça konuşan bakıcı arıyorum, Evde çocuk ve Bebek bakıcısı olarak çalışacak Arapça bilen referanslı deneyimli tecrübeli bakıcı almak için bize ulaşabilirsiniz. Arapça konuşan bakıcılar için sizlere en iyi hizmet sunan firmalardan biri olan ELY Danışmanlık firması aracılığı ile hizmet alabilirsiniz. Özelikle en değerli varlıklarınızı emanet edeceğiniz yatılı bakıcılar için güven önemlidir. Evinizde yatılı veya gündüzlü çalışacak bakıcılar için çalışma izni yapmaya uygun bakıcıları tercih edebilirsiniz.

Arapça Bilen Bebek ve Çocuk Bakıcısı

Arapça konuşan dadı arıyorum

Evinizde yatılı veya gündüzlü çalışabilecek Arap dilini bilen Etiyopyalı, Ugandalı, Nijeryalı, Faslı yani Afrika kökenli bakıcılar ile çalışarak en uygun dadı seçimi yapabilirsiniz. Dadı arıyorum bize ulaşın. Arapça konuşan dadılar aynı zamanda İngilizce de konuşabilenler mevcuttur. Çocuklar için İngilizce dili de de önemlidir. Bu maksatla Arapça bilen bakıcıları tercih edenler aynı zamanda İngilizce konuşan bakıcılara da sahip olabilirler.

Arapça Konuşan Çocuk Bakıcısı, Evinizde çocuklarınız için Arapça konuşan bakıcı arayanlar için profesyonel hizmetler sunan firmamız taleplerinize en uygun bakıcı adayını bularak sizlere ulaştırmaktadır. Firmamızın veri tabanında bulunan uygun çocuk bakıcıları ile görüşerek istediğiniz adayı seçme hakkı sunuyoruz. İyi bir çocuk bakıcısı aynı zamanda çocuğa dil öğretir ve eğitimine de katkılarda bulunabilir.

Arapça bilen bebek bakıcısı arıyorum, Yeni doğan bebeklere iyi bakabilen bebek bakımı konusunda deneyimli 2-3 yaş bebeklere dil öğretecek, bakımına ve gelişimine katkılar sağlayacak Arapça bilen bebek bakıcılarımız ile buluşarak hizmet alabilirsiniz. Afrika kökenli bakıcılar Arapça bilir bazıları ise ikinci dil olarak İngilizce konuşur. İyi bir bakıcı tercihi bebeklerin gelişimi için önemi bir adım olacaktır. İster yatılı ister gündüzlü bakıcı ve dadı tercih ediniz size en uygun adaylar için bizi de arayarak destek alabilirsiniz.

Arapça bilen bakıcılar hangi ülkelidir?

Türkiye’de Arapça konuşabilen bakıcılar Afrika kökenlidir. Arapça bilen bakıcı Etiyopyalı, Nijer, Ugandalı, Nijeryalı, Filistinli, Kenyalı vb ülkelerin vatandaşlarıdır. Ülkemizde bu ülkelerin vatandaşları çok tercih edilir.

İstanbul’da ve Türkiye’nin her yerinde arapça bilen yatılı bakıcı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcı, dadı ve ev işlerine yardımcı arıyorsanız resmi özel istihdam bürosu olarak faaliyet gösteren ELY Danışmanlık firmasını arayabilirsiniz.

3 Comments

  1. Arapça konuşan Yatılı kalabilecek bakıcı arıyoruz. Evde 2 çocuk var. Afrika kökenli olursa sevinirim. Maaş 700 $

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara