Türkiye’de yabancı Danışmanlık Hizmetleri sunan ELY danışmanlık firması kurumsal hizmetler sunmaktadır. Eğer evinizde çalışacak yabancı bakıcı arıyorsanız, yabancı dadı arıyorsanız, yabancı hasta bakıcı ve yaşlı bakıcısı arıyorsanız, ev hizmetlerine yardımcı personel arıyorsanız veya iş yerinizi de çalışacak donanımlı kalifiye yabancı personel ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Oturma izni olan yabancı personel temin ederek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İş yerinde ve ofiste çalışacak veya ev hizmetlerine yardımcı olarak istediğiniz özelliklerde çalıştırabileceğiniz donanımlı yabancı personel için danışmanlık firmamız size hizmet verecektir.

Firmamızdan alacağınız yabancı personel iş yerinde veya evinizde yatılı olarak çalışabilecek legal ekiplerden müteşekkildir. Yani firmamızdan alacağınız yabancı personellere çalışma izni yapabileceksiniz.

yabancı bakıcı ajansı, yabancı personel danışmanlık firması

Yabancı personel danışmanlık firması

Bir yabancı personele ihtiyacınız mı var bizi arayarak istediğiniz kriterlerde her türlü yabancı personellere ulaşabilirsiniz. Evde bir çocuğunuz var ve İngilizce bilen bir dadı arıyorsanız firmamızda Filipinli, nepalli, Etiyopyalı, Kenyalı, ugandalı vb personelleri tercih ederek hem çocuğunuzun İngilizce öğrenmesine hem de gelişimine destek olacak en doğru yabancı personeli dadıyı bulabilirsiniz. Kurumsal yabancı bakıcı ajansı ile çalışarak kalifiye elemanlar temin edebilirsiniz.

Yine ev hizmetlerinde çalışacak bir yabancı yardımcıya ihtiyaç duyuyorsanız istediğiniz kriterlerde yabancı yardımcı çalışanlarla konuşarak istediğinizi seçme imkanı sunuyoruz. Ev hizmetlerinde çalışacak yemek yapacak yabancı personel, ev hizmetlerinde çalışacak yatılı yabancı temizlikçi, ev hizmetlerinde çalışacak istediğiniz işleri yapabilecek personeller için hemen bizi arayın. Yabancı personel danışmanlık firması ile irtibata geçerek istediğiniz elemanı ve bakıcıyı temin edebilirsiniz. İstanbul’da yabancı personel arayanlar şimdi bize ulaşabilir. Firmamız Resmi olarka özel istihdam bürosu hizmetleri vermektedir. İstedğiniz özelliklerde eleman temini için bize ulaşmanız yeterlidir.

Yatılı Yabancı Bakıcı Ajansı

Ev işlerinde çalışacak; eve yardımcı ütü ve temizlik elemanı, yabancı yatılı hizmetçi, yabancı çocuk bakıcı, yabancı yatılı bebek bakıcı, aşçı ve bahçıvan gibi elemana ihityacınız var ise hemen bize ulaşın. İstanbul ve Türkiye’de yabancı yatılı bakıcı danışmanlık yabancı personel hizmetleri vermekteyiz.

YABANCI BAKICI DANIŞMANLIK” üzerine 5 düşünce

 • Aralık 14, 2022, 1:33 pm
  Kalıcı bağlantı

  Yabancı bakıcı arıyorum? Evde çocuk bakımı için danışmanlık hizmeti veriyor musunuz?

  Cevapla
 • Aralık 14, 2022, 5:14 pm
  Kalıcı bağlantı

  Yabancı Danışmanlık Hizmetleri için destek almak istiyorum. Yabancı eleman gereklidir.

  Cevapla
 • Aralık 15, 2022, 4:07 pm
  Kalıcı bağlantı

  Yabancı bakıcı çalıştırmak için çalışma iznine ihtiyacım olacak mı?

  Cevapla
 • Kasım 4, 2023, 8:34 am
  Kalıcı bağlantı

  Bakıcı danışmanlık hizmeti almak istiyorum. 24/35 yaş arası yatılı kalabilecek bakıcıya ihtiyacımız vardır. 9 yaşında kızıma bakacak. Okulda iken ev işlerine destek olacak.

  Cevapla
 • Kasım 4, 2023, 8:46 am
  Kalıcı bağlantı

  Yabancı bakıcı danışmanlık ajansı olan firmanızdan İngilizce konuşan personel talebimiz var.

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir