İstanbul’da evinizde çalışacak bakıcı arıyorsanız sizlere resmi olarak hizmet veren özel istihdam bürosu firmalarından bir tanesi olan ELY danışmanlık firması ile irtibata geçerek size en uygun bakıcıyı bulabilirsiniz. İstanbul’un en iyi bakıcı firmalarından bir tanesi olan ELY Danışmanlık İŞKUR özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir. Dolayısıyla resmi olarak hizmet alabileceğiniz bir kurumdur. Size en uygun referanslı profesyonel anlaşmada verilen işleri en iyi şekilde yapabilen anlama kabiliyeti yüksek profesyonel bakıcılar ile hizmet sunuyoruz. Siz istediğiniz bakıcının özelliklerini bize bildirdikten sonra size en iyi bakıcıları biz buluyoruz.

Bakıcı bulma siteleri

İstanbul’da en iyi bakıcıları hangi web sitelerinden bulabilirim? İstanbul’da resmi bakıcı firması veren web siteleri, bakıcı bulma siteleri hakkında kurumsal hizmetler sunan danışmanlık firması.

En iyi bakıcı bulma Sitesi İstanbul

İstanbul en iyi bakıcı bulma sitesi https://elydanismanlik.com adlı web sitesi ile hizmet veriyoruz. Evinizde istediğiniz özelliklerde bakıcıyı çalıştırmak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. İstanbul’da bakıcı bulma sitesi olarak tercih edeceğiniz ehliye danışmanlık firması sizlere Filipinli bakıcı, nepalli bakıcı, Endonezyalı bakıcı, Türkmen bakıcı, Özbek bakıcı, Afrikalı bakıcı, Etiyopyalı bakıcı, Ermeni bakıcı, Nijeryalı bakıcı, İngilizce bilen bakıcı, Rusça bilen bakıcı, Arapça bilen bakıcı vb bulabilmekte ve en iyi adaylarla sizi buluşturabilmektedir.

İngilizce bilen bakıcı bulma sitesi

Türkiye’de özellikle Büyük şehirlerde İngilizce bilen bakıcılar çoğu zaman tercih edilmektedir. İngilizce bilen bakıcı bulma sitesi olarak faaliyet gösteren Ely Danışmanlık İngiliz dilini konuşan dadı çocuk bakıcısı ve yardımcıları ile sizleri buluşturmaktadır. İngilizce konuşabilen bakıcı adaylarının özellikle Filipinli, nepalli, Endonezyalı, uzakdoğulu, ve Afrikalı olduğu bilinmektedir. Çocuklarınıza İngilizce bilen oyun ablası ve dadı arıyorsanız web sitemize girerek bize yazın anında Size uygun en iyi bakıcıları size gönderelim. Yatılı bakıcı bulma sitesi

Arapça bilen bakıcı bulma siteleri

Evinizde yatılı olarak kalacak ve Arapça konuşabilen bakıcı bulma siteleri arıyorsanız elydanismanlik.com web sitesi üzerinden Arapça bilen bakıcılara ulaşabilirsiniz. Arapça bilen bakıcılar bilindiği üzere Afrika kökenli ülkelerin bakıcı, dadı ve yardımcılarından oluşmaktadır. Özellikle Etiyopyalı bakıcılar Afrika kökenli olduğu için çok tercih edilmektedir. Bunun yanında Nijeryalı ve Ugandalı bakıcılar da ülkemizde aranan yatılı bakıcılardan bir kısmıdır.

Rusça bilen bakıcı bulma sitesi

Evinizde yatılı olarak çalıştırabileceğiniz ve Rus dilini bilen bakıcı arıyorsanız tercih edeceğiniz ülkeler bellidir. Rusça bilen bakıcı bulma sitesi www.elydanismanlik.com. Rusça bilen bakıcılar Türkiye’de genel olarak Rusyalı, Türkmenistanlı, Özbekistanlı, Kırgızistan’lı, Azerbaycanlı, Moldovalı bakıcılardan oluşmaktadır.

Türkiye’de bakıcı bulma siteleri; Resmi olarak hizmet sunan bakıcı bulma siteleri veya bakıcı bulma firmaları alacak olduğunuz personelin legal yani yasal olmasına dikkat etmek zorundadır. Çalıştırmak için evinize alacağınız bakıcıları çalışma izni yapılabilecek bir durumda olmasını önemsemekteyiz. Alacağınız bakıcıların deneme süresinden sonra yanınızda çalışma izni yapılabilmesi için gerekli adımları atmanız ve çalışma izni için firmamızdan destek almanız gerektiği zaman bize ulaşmanız yeterlidir. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kocaeli, Yalova, Bursa, Tekirdağ, Edirne, Çanakkale, İzmit, Muğla vb bakıcı arayanlar web sitemizi ziyaret ederek istedği bakıcıyı bulabilir.

Türkiye’de resmi olarak bakıcı alabileceğiniz Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet gösteren ELY danışmanlık web siterileri üzerinden bakıcı bulabilirsiniz.

En İyi Bakıcı Bulma Sitesi İstanbul

En İyi Bakıcı Bulma Sitesi İstanbul” üzerine 5 düşünce

 • Ocak 17, 2023, 9:49 am
  Kalıcı bağlantı

  bakıcı bulma sitesi olarakhizmet veren resmi bir kurumun sitesi elydanismanlik.com tavsiye ederim.

  Cevapla
 • Ocak 20, 2023, 9:00 am
  Kalıcı bağlantı

  İşkur Özel İstihdam Bürosu olarak hizmet veren bu siteden bakıcı buldum. Memnun kaldım teşekkürler

  Cevapla
 • Mart 9, 2023, 11:28 am
  Kalıcı bağlantı

  İyi ve resmi olarak hizmet veren yatılı bakıcı bulma sitesidir. Tavsiye ederim

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir