Eve yardımcı personel almak istiyorsanız öncelikle yapacağı işlere göre deneyimli profesyonel ve işlerden anlayan bir yatılı yardımcının seçilmesi önem arz etmektedir. Eve yatılı yardımcı eleman almak isteyenlerin birçoğu Türk vatandaşı veya yabancı vatandaşları tercih etmektedir. Evde gündüzlü yatılı yardımcılar genelde Türk vatandaşları olabilir evde yatılı yardımcı olarak kalabilecek personeller ise genel olarak yabancı personeller yabancı yardımcılar olmaktadır. Bunun sebebi ise Türk vatandaşları ev işlerine yardımcı olarak yatılı olarak kalmayı kabul etmezler. Eve yardımcı olarak çalışabilecek bir personelin fiyatları 30.000 TL’den başlamaktadır.

Deneyim ve yeteneklerine göre evde yatılı yardımcı fiyatları 2024

Evde yatılı yardımcı fiyatları İstanbul

Evde yatılı yardımcı Türkmen vatandaşı 32.000 ₺ ile 36.000 TL arasında çalışabilir.

Evde yatılı yardımcı Özbek vatandaşı İstanbul’da 32.000 ₺ ile 36.000 Türk Lirası fiyat aralığında çalışabilir.

Evde yatılı yardımcı Kırgız vatandaşı İstanbul’da 33.000 ₺ ile 37.000 ₺ arasında ev işlerine yardımcı personel olarak çalışabilir.

Evde yatılı yardımcı Afrika vatandaşları İstanbul’da 30.000 Türk Lirası ile 35 bin Türk Lirası arasında çalışabilir.

Evde yatılı yardımcı Endonezya vatandaşı İstanbul’da 1100 dolar ile 1200 dolar arasında çalışmaktadır.

Evde yatılı yardımcı Filipin vatandaşları İstanbul’da 1400 $ ile 1600 $ arasında çalışmaktadır.

Evde yatılı yardımcı İngilizce bilen personeller İstanbul’da 900 dolar ile 1600 lira arasında çalışmaktadır.

Evde yatılı yardımcı Arapça bilen personeller İstanbul’da 850 dolar ile 1200 dolar arasında çalışmaktadır.

Evde yatılı yardımcı olarak çalışacak olan Türk personeller İstanbul’da 35.000 TL ile 45.000 TL arasında çalışmaktadır.

Evde yatılı yardımcı maaşları İstanbul

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve İstanbul’da evde yatılı yardımcı olarak çalışabilecek personeller bakıcı yardımcı maaş aralığı ortalama en düşük 28.000 TL ile 39.000 aralığındadır. İstanbul’da evde yatılı yardımcı olarak çalışacak İngilizce bilen personellerin aylık maaşları ise 900 dolar ile 1.500 dolar arasında olabilir. Bu maaş farkını şu şekilde açıklayabiliriz bazı personeller iyi İngilizce bildiği için veya iyi yemek yaptığı için veya farklı yetenekleri olduğu için fiyatları yüksek olmaktadır.

Evde yatılı yardımcı arıyorsanız ELY danışmanlık özel istihdam ofisini tercih edebilirsiniz bizler bu alanda yasal olarak hizmet veren bazı firmalardan bir tanesiyiz.

Evde yatılı yardımcı Türkmen maaşları evde yatılı yardımcı Özbek maaşları evde yatılı yardımcı moldov maaşları evde yatılı yardımcı Gürcistan vatandaşı maaşları evde yatılı yardımcı Afrikalı personel evde yatılı yardımcı Endonezyalı personel evde yatılı yardımcı Filipinli personel evde yatılı yardımcı Taylandlı personel evde yatılı yardımcı Türkçe ve Arapça bilen personel evde yatılı yardımcı İngilizce ve Türkçe bilen personel almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Evde yatılı yardımcı fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir