Evinizde yatılı olarak kalacak bakıcı almak isteyen müşterilere yatılı bakıcı verebilmekteyiz. Sizde yabancı yatılı bakıcı istekleriniz için bizi arayarak en iyi bakıcılar ile çalışabilirsiniz. Yabancı yatılı bakıcı; Evde çalışacak yabancı yatılı bakıcı firması, Yatılı hasta bakıcı, yatılı yaşlı bakıcı, yatılı çocuk bakıcı, yatılı bebek bakıcı, yatılı temizlikçi, yatılı hizmetçi. Yatılı elemana ihtiyacınız var ise bizi arayabilirsiniz. Size en uygun bakıcı adaylarını sizinle buşuşturuyoruz. Yatılı bakıcı arayanlar için oturma izni olan ve çalışma izni yapılabilecek güvenli yabancı yatılı bakıcılar ile çalışabilirsiniz. Türkçe ve İngilizce bilen yatılı bakıcı. Yabancı yatılı bakıcı danışmanlık hizmetleir sunuyoruz.

Yatılı Yaşlı Bakıcı

Evde yatılı kalacak yaşlınıza kendi ailesi gibi bakabilecek elemanlar için bizi arayabilirsiniz.  Yabancı yatılı hasta bakıcı ihtiyaçlarınız için size eleman temin edebiliriz. Firma olarak sizlere alanında tecrübeli, güvenilir personeller temin etmekteyiz. Evde yabancı yaşlı bakıcılar için sizlere en iyi çözümleri sunmaktayız. Yaşlı bakımında anne baba yaşlı yatılı bakıcı veya tek anne ile tek babaya bakacak yatılı bakıcılar. Daha önce evde yaşlı bakımı yapmış deneyimli ve referanslı yatılı yaşlı bakıcılar. Türkmen yaşlı yatılı bakıcı, Özbek yaşlı yatılı bakıcı, Kırgız yaşlı yatılı bakıcı, Nepalli yatılı yaşlı bakıcı, Nepalli yaşlı yatılı bakıcı, Etiyopyalı yatılı yaşlı bakıcısı, Ugandalı yatılı yaşlı bakıcı alanlarında hizmet alabilirsiniz.

yatılı bakıcı

Yatılı Çocuk Bakıcı

Evde çocuklarınıza bakabilecek eğitimlerine katkı sağlayabilen Türkçe ve İngilizce bilen yatılı çocuk bakıcı hizmeti verilmektedir. Evde yatılı olarak kalacak çocuk bakıcıları çocuklarınıza dadılık ve oyun ablası olarakta hizmet verebilmektediler. İngilzice bilen yatılı çocuk bakıcıları ile çalışırsanız çocuklarınız İngilizce öğrenme konusunda büyük yararları olabilmektedir. Yatılı çocuk bakıcısı için Türkmen yatılı çocuk bakıcı, Özbek yatılı çocuk bakıcı, Kırgız yatılı çocuk bakıcı ile çalışabilirsiniz ki bunlar Türkçe bilirler. Endonezyalı yatılı çocuk bakıcı, Nepalli yatılı çocuk bakıcı, Ugandalı yatılı çocuk bakıcı, Nepalli yatılı çocuk bakıcı, Filipinli yatılı çocuk bakıcı almak için bizi arayabilirsiniz. İngilizce bilen yatılı bakıcılar.

Temizlikçi olarak çalışacak yatılı bakıcı

Yatılı temizlikçi, Yatılı olarak ev işlerine yardımcı olacak yatılı hizmetçi alabilirsiniz. Ev hizmetlerinden anlayan yabancı yatılı bakıcı veya temizlik elemanları ile size hizmet verilir. Temizlikçi olarak alacağınız kişiler evde yaşlı ve çocuklarınıza da bakıcılık yapabilmektedir. Yabancı yatılı temizlikçi hizmeti için bizden destek alabilirsiniz.

villada yatılı yabancı bakıcılar

Yatılı Hasta Bakıcı

Yatılı yabancı hasta bakıcısı; hasta bakıcı ile alakalı firma olarak sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. Hastalarınıza ister evinizde isterse hastanede veya tedavi göreceği olduğu yerlerde bakabilecek alanında tecrübeli personeller temin etmekteyiz. Yatılı yabancı hasta bakıcı Evinizde yatılı hasta bakıcı ihtiyacınız olduğunda hasta bakmak konusunda tecrübeli ilaç kullandırma, gerekli sağlık hizmetlerini yapabilme alanında bilgili kişileri sizlere personel olarak sunmaktayız. Hasta bakma işi oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için bu alanda tecrübeli personel temin etmek çok önem arz etmektedir. Evde yatılı kalacak yabancı bakıcılar. Hastalarınızın en iyi şekilde bakımlarının yapılması için doğru personel tercihi önemlidir. Deneyimli yatılı hasta bakıcısı İstediğiniz özelliklere sahip hasta bakıcı alanında tecrübeli ve bilgili kişileri bulabilmek adına bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Yatılı Bakıcı Maaşı

Türkmen yatılı bakıcı fiyatları 13.000 ₺, Özbek yatılı bakıcı ücretleri 13.500 ₺, Kırgız yatılı bakıcı ücretleri 13.500 ₺, Endonezyalı yatılı bakıcı fiyatları 900 $, Nepalli yatılı bakıcı fiyatları 900 $, Filipinli yatılı çocuk bakıcı fiyatı 1.200 $’dan başlamaktadır. Yatılı Yabancı Bakıcı Arıyorum >>

5 Comments

  1. Evde yatılı bakıcı ihtiyacı vardır? Resmi bir ajansı ile çalışarak eleman alımı yapmak istiyoruz.

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara