Bakıcı aramak için bize ulaşın. Sizlere alanında uzman tecrübeli ve referanslı elemanlar verebilmekteyiz. ELY Danışmanlık firması, İŞKUR özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermektedir. Ev hizmetlerinde çalışacak yatılı bakıcı arayanlara resmi olarak hizmet verilmektedir. Evinizde yatılı veya gündüzlü çalışabilecek hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, dadı, hizmetçi, ev işlerine yardımcı arıyorsanız bize ulaşarak en iyi personelleri bulabilirsiniz. İstediğiniz özelliklerde bakıcıları bulmak için bizi arayabilirsiniz bakıcı arıyorum diyen bütün müşterilere aklındaki en uygun bakıcıyı işleri en uygun olan bakıcıyı gönderebiliriz.

Yabancı bakıcı arıyorum

Türkiye’de ev hizmetleri adı altında çalışma izni yapabileceğiniz legal yabancı bakıcılar için bizi arayabilirsiniz. Aslında yabancı bakıcıların tercih edilme sebepleri yatılı olarak evlerde veya villalarda kalabilme özellikleridir, bunun yanında özellikle çocuk ve bebek bakıcısı olarak çalışanlar İngilizce bilen personeller tercih ettikleri zaman çocukların da İngilizce öğrenmelerine yardımcı olmaktadırlar. Evde aile ile beraber kalacak yabancı bakıcılar hasta bakıcı olarak çalışabilirler, yaşlı bakıcı olarak çalıştırılabilirler, çocuk bakıcısı olarak çalıştırılabilirler, dada olarak çalıştırılabilirler, yardımcı eleman olarak çalıştırılabilirler, hizmetçi olarak çalıştırılabilirler, bahçıvan olarak çalıştırılabilirler ve aşçı olarak çalıştırılabilirler.

yabancı yatılı bakıcı, hizmetçi, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı arıyorum

Evde yatılı olarak kalacak bakıcı arayanlar firmamızı tercih ederlerse kendilerine referanslı işini büyük bir titizlikle yapabilen ve çalışma izni yapabileceğiniz bir bakıcı ile sizleri buluşturuyoruz. Yatılı bakıcı arıyorum diye bir arayış içerisindeyseniz bizi arayın Size en uygun adaylarla çalışın.

Hasta bakıcı arıyorum

Hasta bakıcı arıyorum

Birçok kişi kendi anne baba veya yakınlarından uzak bir yerlerde çalışabilmekte veya işleri sebebiyle hastalarına vakit ayıramamaktadır. Bu sebeple hayatlarını idame etmek için işlerinde çalışabilmesi gerekmektedir. Bu tür ve benzer sebeplerle hastalarına bakacak vakti olmayan kişilerin hasta bakıcı olarak bakıcı aramaları kaçınılmazdır. Evinizde yatılı olarak kalabilecek ve hastanızın durumuna uygun en iyi bakıcıları size bulabilen bir firmadan hasta bakıcı almak isterseniz bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Hastanız yatalak bir durumda ise yatalak hastalara bakmış tecrübeli deneyimli profesyonel bir hasta bakıcı ile sizleri buluşturuyoruz. Veya evde bulunan hastanızın farklı bir rahatsızlığı var ise hastalığının durumuna göre daha önce öyle bir hastaya bakmış bir bakıcı ile sizlere hizmet vermesini sağlıyoruz.

Evde hastanıza bakacak güvenilir referanslı deneyimli çalışma izni yapabileceğiniz bir hasta bakıcı bulmak ve çalıştırmak istiyorsanız bizi arayabilir en uygun adaylarla görüşebilirsiniz.

Evde yaşlı bakıcı arıyorum

Hasta bakıcı arıyorum

Anne veya babanız yaşlandıkları zaman kendilerine bakamaz duruma gelirler. Eğer işiniz ve göreviniz sebebiyle ailenizden uzak bir yerde çalışmanız gerekiyorsa veya yaşlılarınıza yeterince vakit ayıramıyorsanız ve onlara iyi bakacak yaşlı bakıcı arıyorsanız bizi arayarak yaşlılarınıza en uygun adaylarla çalışabilirsiniz.

Evde yaşlılarınıza bakabilecek ahlaklı işini seven siz olmadığınız zaman yaşlılarınıza hürmet edecek onlara saygı gösterecek ve üstüne düşen vazifeleri yapabilecek daha önce hasta bakmış referanslı ve güvenilir yaşlı bakıcılar ile çalışarak gözünüz arkada kalmadan rahat bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Bebek bakıcısı arıyorum

yatılı bebek bakıcısı arıyorum

Bebeklerinize en iyi şekilde bakabilecek daha önce bebek bakıcılığı yapmış veya bebek bakıcılığı alanında eğitim almış Türkçe veya İngilizce bilen bebek bakıcıları ile çalışarak en iyi hizmetleri alabilirsiniz. Bebek bakıcılığı büyük bir tecrübe gerektiren ve bebeklerin nasıl tutulup yedirilip içireceğini bilen alanında uzman daha önce bebek bakmış referanslı yatılı bebek bakıcıları ile çalışmak istiyorsanız firmamızı arayarak size en uygun dadı veya bebek bakıcı adayları ile görüşebilirsiniz.

Yeri geldiğinde çocuğunuzu bebeğinizi emanet edeceğiniz veya evinizi bırakarak işinize gideceğiniz güvenilir bir bebek bakıcısı arıyorsanız resmi bir firma ile çalışarak çalışma izni yapabileceğiniz yatılı bebek bakıcıları ile çalışabilirsiniz.

Çocuk bakıcısı arıyorum

Siz işinize gittiğiniz zaman çocuklarınıza bakabilecek, çocuklarınızı okula götürebilen diğer boş zamanlarında temizlik ve yemek yapabilecek yapacağınız anlaşmalara göre verilen görevleri en iyi şekilde yapabilen referanslı tecrübeli çocuk bakıcıları ile çalışmak istiyorsanız bizi arayarak size en uygun adaylarımız ile görüşebilirsiniz. Sadece çocuğunuza bakmak için çocuk bakıcısı arıyorsanız özellikle İngilizce bilen bakıcıları tercih ettiğinizi bilmekteyiz. Evde çalışacak Bakıcı arıyorum >>

İngilizce konuşan çocuk bakıcıları ile çalışabilirsiniz İngilizce bilen bakıcıları tercih ederseniz Filipinli, nepalli, Endonezyalı, Afrikalı bakıcıları size sunuyoruz. İstediğiniz özellik ve donanımlarda en iyi yabancı çocuk bakıcısını firmamızı arayarak bulabilirsiniz.

Bakıcı Arıyorum” üzerine 14 düşünce

 • Ocak 8, 2023, 10:34 am
  Kalıcı bağlantı

  İstanbul’da yatılı Bebek bakıcısı arıyorum. 2 yaşta bebek var. İngilizce bilen bir yabancı bakıcı arıyorum.

  Cevapla
 • Ocak 20, 2023, 8:58 am
  Kalıcı bağlantı

  Sarıyer’de yatılı bakıcı arıyorum. 7 yaş çocuk, 12 yaş çocuk bakıcısı için.

  Cevapla
 • Ocak 22, 2023, 10:36 am
  Kalıcı bağlantı

  İstanbul içinde Yatılı Bakıcı atıyoruz. Evde 3 kişi yaşıyor. Temizlik ve yemek işleri bilen bakıcı lazım. Maaş 750 $

  Cevapla
 • Şubat 16, 2023, 4:37 pm
  Kalıcı bağlantı

  İstanbul’da yatılı yabancı bakıcı arıyorum. Çocuk bakıcısı olarak 7 yaşında bir erkek çocuk var. İngilizce bilirse 950 $ Türkçe bilen yatılı yabancı için 15.000 ₺ bütçemiz vardır.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir