İşyerinde veya evde gündüzlü personel arayanlar için hizmet veriyoruz. Temizlikçi, ev işlerine yardımcı, çocuk ve bebek bakıcısı, Yaşlı bakıcı, hasta bakıcı, ofis elemanı gibi ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. İşinize uygun bir yabancı personeller ile çalışmak için bizi aramanız yeterlidir. Beklentinizi karşılayacak elemanlar ile sizlere çözümler sunuyoruz.

Gündüz çalışacak yabancı personel arıyorum

Gündüzlü yabancı personel ihtiyacı olan işverenlere en uygun adaylar ile hizmet vermekteyiz. Gündüzlü ev işlerinden çalışacak veya işyeri ogis mağaza dikkan gibi yerlerde çalıştırmak için Türkçe ve Yabancı dil bilen elemanlar için biz size çözüm sunmaktayız. Gündüzlü çalışacak yabancı elemanlar için bizi arayarak destek alabilirsiniz. Gündüzlü satış personeli, temizlik elemanı, depo görevlisi, ofis çalışanı gibi çeşitli eleman htiyaçlarınıza çözüm buluyoruz. Resmi bir eleman verme firması ile çalışarak yabancı eleman temini için bizi arayarak destek alabilirsiniz. İstanul başta olmak üzere Türkiye’nin her iline yabancı gündüzlü personel verebiliriz. Kadın ve erkek çalışacak elemanlar için ihtiyacınız olan özelliklerde çalışacak personeller ile sizlere hizmet verilir.

Gündüzlü çalışacak yabancı eleman

İstanbul içi anadolu ve avrupa yakasında gündüzlü yabancı eleman alımları için bize ulaşarak ihtiyaç duyduğunuz personelleri alabilirsiniz. Yabancı dil bilen İngilizce, Rusça, Arapça konuşan personeller ile ihitiyaçlarınıa cevap veriyoruz.

 1. İşyeriniz için bay bayan yabancı personel
 2. Temizlik işleriniz için kadın veya erkek yetenekli personeller
 3. Ev işlerinizde gündüzlü temizlik elemanı
 4. Gündüzlü çocuk bakıcısı ve bebek bakıcısı
 5. Otellerde çalıçacak kat görevlisi
 6. Otellerde çalışacak temizlik personeli
Gündüz çalışacak yabancı personel arıyorum

Gündüz çalışacak yabancı personel arıyorum” üzerine bir düşünce

 • Mart 5, 2023, 8:15 pm
  Kalıcı bağlantı

  Gündüz Çalışacak Yabancı Personel Arıyorum. Fiyatları ne kadar ingilizce Bilen

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir