Ev hizmetlerinde çocuk bakıcısı yaşlı bakıcı hasta bakıcı yardımcı temizlikçi arayanlara bakıcı hizmeti verilmektedir. Evde yatılı olarak kalacak yabancılar Filipinli, Afrikalı, Endonezyalı, Türkmen, Özbek, Ugandalı, Kırgız, Azeri, Nepalli, Etiyopyalı, Rus, Moldov vb bakıcı ve yardımcı fiyatları 13.000 TL’den başlamaktadır. Evde yatılı olarak kalacak; çocuk bakıcısı, dadı, yardımcı, hizmetçi almak isteyen ve İngilizce bilmesini tercih edenler için 15.000 ₺ den başlayan fiyatlarla eleman temin edebilirsiniz. Türkiye’de yatılı olarak çalışacak Afrika ve uzakdoğulu veya orta Asyalı bakıcılar genellikle evlerde çalışmayı tercih etmektedirler ev hizmetlerinde çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcı, hasta bakıcı, temizlikçi, hizmetçi Orta Asya dışında Türkçe konuşamayabilir. O yüzden çoğu yabancı bakıcının İngilizce bildiği bir gerçektir.

İngilizce bilen yatılı bakıcı fiyatları

2023 yılında ingilizce konuşan bakıcı fiyatları; İster Afrikalı olsun ister uzak doğulu olsun İngilizce konuşabilen herhangi bir yatılı çocuk bebek veya hizmetçi 15.000 TL’den başlayan fiyatlarla çalışabilmektedir. İngilizce konuşabilen bir yatılı bakıcı tecrübesine göre yapacağı işe göre 15.000 TL ile 20.000 TL arasında bir fiyata çalışmaktadır. İsteklerinize en uygun yatılı yabancı çocuk bakıcı, dadı, hasta bakıcı, hizmetçi, yardımcı için bizi arayarak en iyi elemanları seçebilirsiniz.

Yabancı yatılı bakıcı (çocuk bakıcı, hasta bakıcı) fiyatları 2023

Afrikalı yabancı yatılı çocuk ve bebek bakıcılar fiyatı ise 12.000 TL’den başlayan fiyatlarla ev hizmetlerinde çalışabilmektedir ayrıca Afrikalı bakıcılar çocuk bakıcısı dadı hizmetçi ve temizlikçi olarak çalışabilirler. Evinizde güvenebileceğiniz uygun Afrikalı bakıcıları çalıştırmak için resmi hizmet veren ELY danışmanlık firmasını arayarak Size uygun en iyi elemanları bulabilirsiniz. 2023 yılında yatılı bakıcı fiyatları en düşük 12.000 ₺ den başlayacaktır. 12.000 ₺ ile 17.000 ₺ arasında size uygun en iyi bakıcıları bizden alabilirsin.

Uzakdoğulu yatılı yabancı personel fiyatları; bazı müşteriler özellikle çocuk bakıcılığı bebek bakıcılığı dadı hizmetleri için Filipinli bakıcı, Nepalli bakıcı, Endonezyalı bakıcı tercih etmektedirler. Eğer 2023 yılında ev hizmetlerinde uzakdoğulu bakıcı çalıştırmak için 1000 $ ile 1.500 $ arasında bir ödeme yapmanız gerekmektedir. Özellikle Filipinli ve Nepalli çocuk bakıcıcılığı yapan elemanlar bu alanda çok büyük tecrübeye sahiptir.

2023 yılında evinizde güvenli verdiğiniz işi yapabilen kalifiye yabancı dil bilen, veya hem Türkçe hem yabancı dil konuşabilen yabancı personeller ile çalışmak istiyorsanız bizi arayarak istediğiniz kriterlerde bakıcı dadı ve yardımcıyı istediğiniz fiyatlarda alabilirsiniz.

Yabancı yatılı bakıcı fiyatları 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir