Sarıyer’de evde yabancı yatılı ile çalışabilirsiniz. Sarıyer’de ev hizmetlerinde yatılı yabancı bakıcı, hizmetçi, yardımcı, çocuk bakıcısı, hasta bakıcı hizmetleri. Sarıyer’de yabancı bakıcı almak isteyenlere en uygun bakıcıları vermekteyiz. Sarıyer’de villaya bakıcı, Sarıyer çocuk bakıcısı, Sarıyer yaşlı bakıcı, Sarıyer ev işlerine yardımcı vb alanlarda bakıcı isteklerinize en uygun adaylarla cevap vermekteyiz. Sarıyer ilçesinde yabancı bakıcı almak için şimdi bizi arayabilirsiniz. ,steklerinize en uygun bakıcı adayları ile sizlere hizmet veriyoruz. Sarıyer yabancı yatılı danışmanlık ofisi.

Sarıyer Yabancı Yatılı Çocuk Bakıcısı

Evinizde çocuk bakımı, ev hizmetleri gibi tüm ihtiyaçlarınız için yatılı veya günlük eleman ihtiyacınızda göre sizlere hizmet vermekteyiz. Çocuk sahibi olan bütün ebeveynler çocuklarının iyi bir gelişim ve eğitim sürecinden geçmelerini isterler. Bundan dolayı da çoğunlukla yatılı olarak yabancı bakıcı tercih edilmektedir. Özellikle Filipin bakıcı, Endonezyalı bakıcı, Nepalli çocuk bakıcı gibi ülke vatandaşları iyi derecede İngilizce bildiklerinden dolayı yabancı dil eğitimi içinde tercih edilmektedirler. Çocuğunuzun iyi bir yabancı dil eğitimi almasını farklı konularda iyi bir gelişim göstermesini talep etmeniz durumunda sizlere yatılı bakıcı hizmetleri sunmaktayız.

Sarıyer villaya bakıcı, Sarıyer yabancı bakıcı ajansı, Sarıyer yatılı yabancı eleman, Sarıyer Endonezyalı bakıcı, Sarıyer nepalli bakıcı, Sarıyer Türkmen bakıcı, Sarıyer Özbek bakıcı,

Endonezyalı çocuk bakıcısı Yabancı bakıcılar genel olarak disiplinli ve iyi eğitim sahibi olduklarından dolayı tercihende iyi derecede İngilizce bildiklerinden dolayı oldukça fazla şekilde çocuk bakım alanında tercih edilmektedirler. Alanında tecrübeli iyi derecede İngilizce bilen, eğitim düzeyleri yüksek personellerimizi çocuk bakımı için sizlere sunmaktayız.

Sarıyer’de Eve Yabancı Yardımcı Eleman

Yabancı personeller yalnızca evlerinizde çocuk bakımı için değil diğer ev işleri içinde tercih edilebilmektedir. Ülkemizde çalışan kadın oranı her geçen gün yükselmektedir ve bu durumda kişilerin evlerinde eleman çalıştırmasına olanak sağlamaktadır. Yoğun iş hayatına sahipseniz sizlerde ev işlerinde sizlere yardımcı olabilecek yatılı veya gündüzlü personel ihtiyacına sahip olabilirsiniz. Yabancı yatılı hasta bakıcı ihtiyaçlarınız için size eleman temin edebilirz. Firma olarak sizlere alanında tecrübeli, güvenilir personeller temin etmekteyiz. Evde yabancı yaşlı bakıcılar için sizlere en iyi çözümleri sunmaktayız.

sarıyer yabancı bakıcı ajansı

Sarıyer yabancı yatılı yaşlı bakıcısı

Yabancı personel çalıştırmak istediğinizde ilk dikkat etmeniz gereken konu kişinin Türkiye de resmi olup olmadığıdır. Yabancı personellerin ilk olarak oturma iznine yani ikamet iznine sahip olmaları sizler tarafından çalıştırıldıkları zaman da çalışma izni almanız gerekmektedir. Yabancı personel çalıştırma konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak kanuni prosedürler için bilgi almak istediğinizde bizlere ulaşabilirsiniz. Firma olarak sizlere referanslı personellerde temin etmekteyiz. Profesyonel bakıcılara ihtiyaç duyduğunuzda sizlere bir telefon kadar uzaktayız. Yabancı yatılı yardımcı personel, hasta bakıcı ya da ev işlerine yardımcı aradığınızda sizlerin talepleri doğrultusunda ister Türkiye den isterseniz de kendi ülkesinden personel temin etmekteyiz.

Yatılı Yabancı Bakıcı Fiyatları Sarıyer

Evde yabancı yatılı personel istiyorsanız iyi ve işten anlayan bir eleman için tahmini olarak ödeyeceğiniz tutarlar şu şekildedir. Sarıyer yabancı bakıcı ajansı; Türkmen, Özbek, Kırgız yabancı yatılı personeller 1 aylık 12.500 ₺ ye çalışmaktadır ve haftada bir gün izinli olurlar. Filipinli, Endonezyalı, Nepalli yabancı yatılı ingilizce bilen personeller için ise 1 ay lık maaş ücretleri 800 $ dan başlamaktadır. Bu ücretler en düşük ücretlerdir. Sürekli yanızda çalışacak güvenilir bir eleman almak için bu fiyatlar ortalamadır.

Sarıyer’de yabancı yatılı bakıcı ile ilgili sizlere en iyi hizmetleri vermekteyiz. Yabancılara oturma izni ve çalışma izni yapılmaktadır. Yanınızda çalışan yabancı bakıcılar için ikamet izni başvurusu veya çalışma izni alıyoruz.

Sarıyer Yabancı Yatılı Bakıcı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir