Yabancı bir bakıcıya ihtiyacınız var ise bilgi almak için 0534 717 34 80 nolu telefonları arayabilirsiniz. Türkiye’de ingilizce konuşabilen yabancı yatılı bakıcı ve Türkçe bilen yabancı yatılı bakıcı hizmeti almak için şimdi bizi aramınız yeterli. Yabancı yatılı hasta bakıcı, çocuk bakıcı, yaşlı bakıcı, ev hizmetlerine yardımcı, yabancı temizlik elemanı. İstediğiniz kriterlerde yatılı yabancı personel hizmetleri. Bakıcı için şimdi bizi arayabilirsiniz. Bakıcı Danışmanlık firması telefonları >>

Türkiye’de yatılı yabancı personeller için İstanbul geneli hizmet ve Türkiye geneli bakıcı vermekteyiz. Yabancı yatılı bakıcılar için dikkat edilmesi gereken kriterler ikamet izni olması, referanslı olması. İkamet izni olan bakıcılara çalışma izni yapılmaktadır.

Yatılı yabancı danışmanlık bakıcı ajansı telefonu; 0532 665 16 19 Evde Türkçe ve İngilizce bilen yabancı yatılı bakıcı almak için şimdi bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Bu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Yabancı bakıcı danışmanlık firması telefonu olarak arayarabilir bilgi alabilsiniz.

İstanbul yabancı bakıcı danışmanlık telefonları: 0534 717 34 80 – 0532 665 16 19 İstanbul’da yabancı dil bilen yatılı hasta, çocuk, yaşlı, temizlikçilere ihtiyacınız var ise şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

yabancı bakıcı danışmanlık telefonları istanbul

Bakıcı temin eden firma telefonları 0534 717 34 80 / 0532 665 16 19 Yabancı bakıcı personel çalıştırmak isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken diğer bir konu ise bu alanda bilgi ve birikime sahip olan firmalardan yardım almalıdır. Firma olarak sizlere referanslı çalıştırmak istediğiniz alanda tecrübeli elemanlar temin etmekteyiz. Örnek vermek gerekir ise Yabancı çocuk bakıcısı istihdam etmek istediğinizde sizlerin talep ve istekleri göz önünde bulundurularak aradığınız niteliklere en uygun olan kişiyi sizlere temin etmekteyiz. Özellikle çocuk bakıcısı işlemlerinde kişinin tecrübeli ve güvenilir olması en önemli özelliği oluşturmaktadır. Yabancı bakıcı danışmanlık firması iletişim telefonları >>

Yabancı bakıcı danışmanlık şirketi telefonları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir