Ataşehir ilçesinde eve yardımcı Türkçe ve İngilizce bilen yabancı ve Türk personel hizmetleir vermekteyiz. Atalehir ev işlerine yardımcı personel ajansı işleirnde deneyimli olan firmamızı arayarak en iyi adaylar ile görüşebilirsiniz. Ataşehir’de eve yardımcı personel şu işleri yapabilir; Evin tüm odalarını süpürmek, toz almak ve paspaslamak Mutfak ve banyoları temizlemek Pencereleri ve camları silmek Yerleri yıkamak Çöpleri atmak Toz torbalarını değiştirmek vb. İşlerinizi aksatmadan yapabilecek iyi personeller ile buluşmak için bizi arayabilirsiniz.

Ev işlerine yardımcı referanslı personel Ataşehir: Ev işlerinde çalışacak yardımcı adayalarımız daha önce ev işlerinde çalışmış deneyimlidir. Mümkünse, adayın geçmiş işverenlerinden referanslar alabilirsiniz. Ev işlerine yardımcı almak için güvenli ve yasal firmaları tercih edebilirsiniz.

Ataşehir eve yardımcı personel arıyorum

ev işlerine yabancı yardımcı ataşehir

Ev işlerinde yatılı olarka çalışacak personeller için ELY Danışmanlık Ataşehir’de size hizmet vermektedir. Ataşehir’de ev işlerine yardımcı Afrikalı adaylar ile çalışabilirsiniz. Bu adaylarımız İngilizce konuşur, Arapça bilenleir vardır çok azıda Türkçe bilmektedir. Eve yardımcı temizlikçi ve dadı – çocuk bakıcısı almak isteyenler Afrikalı bakıcı arıyorlarsa bize ulaşabilirler. Ateşehir eve yardımcı Endonezyalı Endonezyalı personeller dadı – çocuk bakıcısı – ev işlerine yardımcı olarak iyi bir hizmet verebilirler. Endonezyalı bakıcılar Türkçe konuşabilir, İbgilizce dil bilgileri vardır, bazıları ile Arapça konuşma yeteneğine sahiptir.

Ataşehir Ev İşlerine yardımcı Filipinli: Filipinli bir aday ile çalışmak için bizi arayın. Ataşehirde ev ilerine yardımcı filipinli çocuk bakcısı, Ataşehir’de ev işleirne yardımcı dadı, Ataşehir’de eve yardımcı temizlik personeli olarak çalışabilecek adaylarımız vardır.

Ataşehir’de anneye yardımcı olabilecek ev işleri ütü – yemek – temizlik ve çocuk bakıclığında yükünüzü hafifletecek yabancı ve Türk yardımcılar için bizi arayın. Ev işlerine yardımcı alanında resmi olarak faaliyet gösteren Ely Daışmanlık aracılığı ile personel alabilirsiniz. Ataşehir’de ev işlerine yardımcı almak için bizi arayın Ataşehir ev işlerine yardımcı persoller için iletişim numaralarımız +90 2534 717 34 80 – +90 532 665 16 19 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ataşehir ilçesinde kurumsal destek almak ve en uygun ev işlerine yardımcı personeller için bizi tercih edebilirsiniz. Ev işlerine yardımcı olarak çalışacak deneyimli referanslı bakıcılar için hemen bizi arayın.

Ataşehir ev işlerine yardımcı Türkçe bilen personel maaşları 30.000 ₺ başlangıç fiyatlarıdır. Ataşehir’de ev işleirne yardımcı İngilizce bilen yabancı personel fiyatları 1.000 $ – 1400$ aralığındadır. Elimizde kayıtlı yasal olarak çalışabilecek çeşitli ülke vatandaşları ve Türk vatandaşları alıp ev işlerine yardımcı olarak çalıştırmak için bizi istediğiniz vakitlerde arayabilirsiniz.

Ev işlerine yardımcı Ataşehir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir