Ülkemizde ev işlerine yardımcı olarak çalışacak çeşitli görevleri olacak aylık yatılı yabancı veya Türk bakıcı çalıştırabilirsiniz. Tam gün ve aylık yatılı bakıcı çalıştırmanın bir maliyeti vardır. Yatılı bakıcı aylık maaşları ve yatılı bakıcı haftalık izin ücretleri hakkında içerikleri yazımızda bulabilirsiniz. Bakıcı fiyatları kişinin yapacağı işlere, yeteneklerine ve becerilerine göre değişebilir. Aylık ve tam gün bakıcı maaşları ile alakalı aşağı yukarı belli olan fiyatları sizin için derledik. İstanbul ve Türkiye genelinde tam gün gündüzlü veya yatılı olarak çeşitli görevler ve işler yapacak personellerin alacağı fiyatlar hakkında bilgiler.

 • Türkmen gündüzlü bakıcı aylık maaşları 28.000 ₺ / 35.000 ₺
 • Türkmen yatılı bakıcı tam gün yani yatılı bakıcı fiyatları 29.000 ₺ / 35.000 ₺
 • Özbekistanlı gündüzlü bakıcı ücretleri 19.500 ₺ / 35.000 ₺
 • Özbek yatılı bakıcı fiyatları 29.000 ₺ / 33.000 ₺
 • Afrikalı gündüzlü yatılı bakıcı ve yardımcı maaşları 27.500 ₺ / 32.500 ₺
 • Afrika vatandaşı yatılı bakıcı, dadı ve yardımcı fiyatları 800 $ / 1000 $
 • Endonezyalı gündüzlü bakıcı, yardımcı ve dadı fiyatları 1100 $ / 1350 $
 • Endonezyalı yatılı bakıcı, yardımcı, çocuk bakıcısı fiyatları 1200 $ / 1300 $
 • Filipinli gündüzlü bakıcı, yardımcı ve dadı ücretleri 1200 $ / 1250 $
 • Filipinli yatılı bakıcı, dadı, yardımcı maaşları 1300 $ / 1500$
 • Yabancı dil bilen (İngilizce) Çocuk bakıcısı, Dadı ve ev işlerine yardımcı fiyatları 1000 $ / 1500 $
 • Türkçe konuşan yatılı bakıcı, hizmetçi, dadı, çocuk bakıcısı maaşları 900 $ / 1000 $
 • Ağır hasta ve yatalak hasta bakıcı (hemşire) maaşları 29.000 ₺ / 35.000 ₺

Yabancı Bakıcı Aylık Maaşları Nedir?

Türk ve yabancı bakıcı maaşları yapacağı iş ve yoğunluğa göre, yatılı veya gündüzlü çalışma planlarına göre 28.000 ₺ ile 40.000 ₺ arasında değişebilir. Bakıcı fiyatlarının bu kadar değişken olmasının sebebi kişinin iş becerilerine ve işverenlerin beklentilerine göre değişebilir. Türkçe bilen bir dadı, yardımcı veya hasta bakıcı ile işverenlerin İngilizce konuşan birini talep etmesi arasında farklar olabilir.

Size çalışacak bir bakıcı ve yardımcı gerekli ise istediğiniz kriteri söyledikten sonra işinize uygun bakıcı ve fiyatını öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tam gün aylık bakıcı fiyatları

Evinizde veya işyerinde çalışacak bir personel aldıktan sonra yabancı bakıcının çalışma izni başvurusu başlatmanız gerekir. Ev hizmetlerinde çalışacak yatılı yardımcı ve bakıcılar için sigorta yapılması önemlidir. Tam gün bakıcı fiyatları nedir? >>

Türkiye’de Tam gün yatılı aylık bakıcı maaşları

Türkiye’de tam gün yatılı aylık bakıcı fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişebilir, bu nedenle kesin bir fiyat vermek zordur. Fiyatlar genellikle şehre, bakıcının deneyimine, sunduğu hizmetlere ve çocuğun ya da yaşlı bireyin ihtiyaçlarına bağlı olarak değişebilir.Türkiye’de tam gün yatılı aylık bakıcı fiyatlarının genellikle 28.000 TL ile 36.000 TL arasında olduğunu söyleyebilirim. Bu fiyatlar büyük şehirlerde ve daha fazla deneyime sahip bakıcılarda daha yüksek olabilir. Ev işlerine yardımcı ve bakıcıları tercih ederken arayacağınız bazı özellikler şu şekildedir.

 1. Bakıcının deneyimi: Daha fazla deneyime sahip bakıcılar genellikle daha yüksek ücret talep ederler.
 2. Şehir: İstanbul, Ankara veya İzmir gibi büyük şehirlerde bakıcı fiyatları genellikle daha yüksektir.
 3. İhtiyaçlar: Bakıcının sunması gereken hizmetler, çocuğun ya da yaşlı bireyin özel ihtiyaçlarına bağlı olarak değişebilir.
 4. Çocuk sayısı: Birden fazla çocuğa bakılması gerekiyorsa, ücret artabilir.
 5. Referanslar: Bakıcının daha önce çalıştığı ailelerden alabileceği referanslar da ücreti etkileyebilir.
 6. Çalışma saatleri: Bakıcının kaç saat çalışması gerektiği ve haftada kaç gün çalışması gerektiği ücreti etkileyebilir.

Bakıcı maaşı belirlerken, aile bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, işçi haklarına ve yasal düzenlemelere uygun bir şekilde bakıcı ile çalışmak önemlidir. Bu nedenle, sözleşme yapmak ve tüm detayları yazılı olarak belirtmek önemlidir. Ayrıca, bakıcının sigorta ve diğer yasal haklarına dikkat etmelisiniz. Fiyatlar zaman içinde değişebilir, bu nedenle güncel bilgilere ulaşmak için yerel kaynaklara danışmanız faydalı olacaktır. Türkiye’de aylık bakıcı fiyatları >>

İstanbul’da ve büyük şehirlerde Türkiye geneliyabancı ve Türk yardımcı personel ve bakıcı çalıştırmak için bizi arayın.

Tam gün aylık bakıcı fiyatları

Tam gün aylık bakıcı fiyatları” üzerine 2 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir