Yaşlı bakıcı alma ve evinizde çalıştırma işlerinde size hizmet verecek güvenli ve referanslı bakıcı adayları ile buluşma ve görüşme imkanı bulabileceğiniz bir firma aracılığı ile personel ve yaşlı bakıcı alımları için bizi tercih edebilirsiniz. Ely Danışmanlık yaşlı bakıcı ajansı olarak faaliyet gösteren yasal bir işçi ve eleman bulma firmasıdır. Yaşlı bakıcı arama ve ideal adaya ulaşma yolları ve imkanı için kurumsal çözümler alabilirsiniz.

İstanbul yaşlı bakıcı danışmanlık ajansı, Evde bulunan yaşlının durumuna, hastalığına, ayakta ve yatalak olma durumuna göre önceden benzeri işleri yapmış personel ile görüşme ve işe alım sürecinde destek veriyoruz. İstanbul’da yaşlı bakıcı arayanlar için hangi ülke vatandaşı ile çalışabilirsiniz? Türkçe bilen yaşlı bakıcı tercihleri için Türk, Türkmen, Özbek, Kırgız, Gürcü, Azeri, İran ve Afrika ülkelerinden personeller ile çalışabilirsiniz. İngilizce bilen yaşlı bakıcı tercihleri için Afrikalı, Nepalli, Filipinli, Endonezyalı, Taylandlı adayları tercih edebilir güler yüzlü ve işini en iyi şekilde yapacak personeller ile çalışabilirsiniz.

Yaşlı Bakıcısı Arıyorum İstanbul

Evde anneniz, babanız veya baba anneniz, dedeniz için uygun güvenilir bir yaşlı bakıcı almak ister misiniz? İstanbul’da yaşınızı emamet edebileceğiniz en uygun adaylar ile çalışmak, Türkiye’de yasal olarak bulunan personeller ile çalışmak için kurumsal yaşlı bakıcı danışmanlık hizmetleri veriyoruz. İstanbul’da yaşlı bakıcısı alanında hizmet veren firmamız İŞKUR üyesi olup, özel istihdam bürosu olarak hizmet vermekteyiz.

Evde yaşlı bakıcı arıyorum İstanbul

Yaşlı bakıcısı olarak çalışmak isteyen, bu alanda mesleki becerileri olan, önceden benzer işlerde çalışmış tecrübe sahibi güvenli adaylar almak için bizden destek alabilirsiniz. Telefonla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Türkçe bilen yatılı yaşlı bakıcı arıyorum Istanbul

İstanbul’da Türkçe konuşan evde çalışacak yatılı yaşlı bakıcı tercihleriniz olduğu zaman Türkçe bilen İstanbul’da Türkmenistanlı yaşlı bakıcıları ile çalışabilirsiniz Türkmen bakıcıların aşağı yukarı yemek kültürleri bizimkiyle aynıdır ve ev hizmetlerinde yaşlınıza en iyi şekilde bakabilmektedir. İstanbul’da Türkçe bilen Özbek yaşlı bakıcı, Özbekistan vatandaşlarından yaşlı bakıcı tercihi yaparsanız yaşlınıza en iyi şekilde bakabilmektedir bu adaylarımız ile çalışabilirsiniz ayrıca bu adaylarımız Türk kültürüne yani Türk yemeklerine uygun yemek yapabilir ve Türkçe konuşabilirler. İstanbul’da Türkçe konuşan Kırgızistan’lı yaşlı bakıcı, bilindiği gibi Kırgızistan’da bizim gibi Türkçe konuşulmaktadır ve buraya gelen birçok Kırgız vatandaşı ev işlerinde yaşlılara bakmaktadır ve Türkçeleri de oldukça iyidir yaşlınıza en iyi şekilde bakabilecek ve ev yemeklerini yapabilecek bir Kırgızistanlı yaşlı bakıcı arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. İstanbul’da Türk dilini bilen gürcü yaşlı bakıcısı, İstanbul’da evde yatılı veya gündüzlü olarak yaşlı büyüklerinize bakacak Türkçe bilen Gürcistan vatandaşları ile çalışma olanağınız bulunmaktadır bir Gürcistan vatandaşı’nı ev işlerinde yaşlı bakıcı olarak çalıştırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz güvenilir referanslı personeller için her zaman size hizmet sunmaktayız. Yaşlı bakıcısı adayları İstanbul için Instagram sayfamıza bakabilirsiniz..

İstanbul’da yaşlı bakıcısı hemşire arıyorum?

Evde yaşlınıza bakabilecek Türkçe konuşabilen veya İngilizce bilen yaşlı bakıcısı yaşlı bakım elemanı hemşire diploması olan veya bu alanda çalışmış personelleri tercih edecekseniz ELY Danışmanlık sizlere hizmet ve çözümler sunmaktadır. İstanbul’da ev işleri için yani evde çalışacak yaşlı bakıcı arayanlar yaşlı bakıcı hemşire arayanlara firmamız en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Evde yaşlı bakıcısı ve hemşire olarak çalışacak Türk ve yabancı personeller ile 7/24 hizmet ve çözümler sunmaktayız.

İstanbul’da yaşlı bakıcısı almak için ofisimizi ziyaret etmek isterseniz konum üzerinden adresimize ulaşabilirsiniz. (Yaşlı bakıcısı danışmanlık ofisi İstanbul) İstanbul Şişli Mecidiyeköy Mah. Selahattin Pınar Cad. No: 19 Kat:2 – 112.

İstanbul’da Yaşlı Bakıcısı Maaşları Ne Kadar? Türkçe konuşan yasal yaşlı bakıcı adayları için 29.000 ₺ İngilizce bilen yasal yaşlı bakıcı maaşı ise 1.000 $ dan başlamaktadır. İstanbul’da yaşlı bakıcısı talep edenlere Uygun fiyatlar ve yasal adaylar önerilmektedir.

Evde yaşlı bakıcı arıyorum İstanbul

Evde yaşlı bakıcı arıyorum İstanbul” üzerine bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir