Evlerinizde gündüzlü veya yatılı olarak kalabilecek yabancı hizmetçi almak için kendinize en uygun adayları bulmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yasal olarak Özel İstihdan Bürosu olarak faaliyet göstermekteyiz. İstediğiniz hizmetçi adayları ile sizlere önerilerde bulunuyor ve işinize en uygun adaylarımız ile size çözüm sunuyoruz. Ev işlerinde hizmetçi olarak çalışacak personeller Türkmen, Özbek, Afrikalı, Kırgız, Nepalli, Ugandalı, Etiyopyalı, Endonezyalı, Filipinli hizmetçiler çalışabilmektedir.

Yabancı uyruklu hizmetçi arıyorum İstanbul

Hizmetçi olarak belirli bir iş tecrübesine sahip deneyimli personel alımları için bizi arayabilirsiniz. Yabancı uyruklu hizmetçi olarak çalışacak personel evinizde hangi işleri yapacaktır. Yabancı uyruklu hizmetçi talebinde bulunan bütün müşterilerimize hem Türkçe bilen hem de özellikle İngilizce bilen hizmetçi adayları ile sizleri bir araya getiriyoruz. Yabancı bir hizmetçi evinizde Gündüzlü olarak çalışabilir veya talebinize göre yabancı bir hizmetçi evinizde yatılı olarak kalabilir. Evde hizmetçi olarak çalışacak yabancı hizmetçi adayları genel olarak ev işlerini yapmakla yükümlüdür. Hizmetçiler genel olarak genel ev temizliği ütü yemek yardımcısı ve alışverişlerde ev sakinlerine destek vermektedir.

Afrika uyruklu yabancı hizmetçi arıyorum, evlerinizi de yatılı olarak kalabilen veya tercihlerinize göre Gündüzlü çalışabilecek profesyonel Afrika’lı temizlik personeli hizmetçi adayları ile görüşerek işinize en uygun Afrikalı hizmetçiyi seçebilirsiniz. Afrikalı kökenli hizmetçiler Ugandalı, Etiyopyalı, Gana, Nijer veya Nijeryalı hizmetçilerden oluşmaktadır. Afrikalı hizmetçilerin çok azı Türkçe bilmektedir Afrikalı hizmetçi almak isteyenler hizmetçilerin İngilizce konuştuğunu bilmeliler. Afrikalı hizmetçiler güvenilir anlaşmaya göre verilecek işleri zamanında tertipli ve düzenli bir şekilde yapmaktadır.

Türkçe bilen yabancı uyruklu hizmetçi arıyorum, ev işlerinde size yardımcı olacak Türkçe konuşabilen yabancı uyruklu hizmetçi talepleriniz için en uygun adaylar Türkmen, Özbek, Kırgız elemanlardan oluşmaktadır. Bu ülke vatandaşları Türkçeyi hemen hemen bizim gibi konuşabilmekte yemek kültürümüzde aşağı yukarı aynı özellikleri taşımaktadır. Türkiye’de en fazla tercih edilen hizmetçi grupları arasında yer alan Türkmenistanlı, Özbekistanlı, Kırgızistanlı hizmetçi adayları ile çalışmak istiyorsanız bizi arayarak yasal hizmet alabilirsiniz.

Yabancı uyruklu Filipinli hizmetçi arıyorum, Filipinli hizmetçiler Türkçe konuşamazlar tamamen ana dili gibi İngilizce konuşan hizmetçi adaylarıdır. Eğer evinizde yatılı veya Gündüzlü Filipinli hizmetçi talep edeceksiniz bu hizmetçilerin İngilizceyi iyi konuştuğunu zaten biliyorsunuzdur. Hizmetçi olarak evinizde Filipinli personel temin etmek ve bu personeli yasal bir danışmanlık firması ile almak isterseniz bize ulaşarak profesyonel adaylarımız ile iletişim kurabilirsiniz. İster Türkiye’de bulunan Filipinli hizmetçiler isterseniz filipinler’den istediğiniz Filipinli hizmetçi ile çalışabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası’nda yabancı uyruklu hizmetçileriyle Çalışmak için Türkçe ve İngilizce bilen profesyonel hizmetçi adayları ile çalışmak için firmamızı arayarak danışmanlık hizmet alabilirsiniz. İşe uygun en iyi hizmetçi adayları ile kurumsal çözümler sunmaktayız.

İstanbul Avrupa Yakası’nda yabancı uyruklu hizmetçi almak isteyen Gündüzlü veya yatılı olarak hizmetçi talep eden Türkçe İngilizce Arapça Rusça konuşabilen hizmetçi adayları ile çalışmak için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un bütün ilçelerinde yabancı uyruklu hizmetçiler ile çalışmak için bizi arayabilirsiniz. Villa için yabancı uyruklu hizmetçi arayanlara kurumsal profesyonel deneyimli hizmetçilerle hizmet vermekteyiz.

Yabancı uyruklu hizmetçi arıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir