Ataşehir bölgesinde gündüzlü yabancı temizlikçi arayanlar için profesyonel temizlik elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Günlük ve periyodik evlerinizin işyerinizin teizliğinin yapılabilmesi için güvenli kuurmsal bir firma ile çalışarak hizmet almayı deneyebilirsiniz. Ataşehir ve bütün mahallelerinde ev temizliği için yabancı personelelr ile hizmet vermekteyiz. Günlük, haftalık, 15 günde bir ve aylık temizlikçi kiralamak için ELY Danışmanlık sizlere eleman temini yapmaktadır. Günlük temizlikçi olarak çalışacak elemanların sigortası yapılmaktadır. Türk ve yabancı temizlikçilerle çalışarak sizde kurumsal destek alabilirsiniz.

Ataşehir ilçesinde yabancı günlük temizlikçi; Ataşehir bölgesinde ikamet eden yabancı temizlik elemanları ile çalışabilirsiniz. Ataşehir’de belirli günlerde periyodik olarak temizlik yaptırmak isteyenlere özel hizmetler verilmektedir. Ataşehir Türkmen temizlikçi, Ataşehir Afrikalı Temizlikçi, Ataşehir Özbek Temizlikçi adayları ile çalışmak istemisiniz? O halde bizi arayarak isteğinize uygun temizlik personelelri ile iletişim kurabilirsiniz.

Yabancı Temizlikçi Arıyorum Ataşehir

Ataşehir günlük ev temizliği, Ataşehir Gündüzlü yabancı temizlikçi

İşinizin yoğunluğu günlük stres ve koşturmacadan sonra ev temizliği size zor gelebilir. Bu sebeple evinize bakıp yardım etmesi için bir temizlikçi tutmanız gerekebilmektedir. Bu dönemlerde, birçok hanenin ev dışında çalışan sayıları oldukça fazla. Evinizin temizliği için Ataşehir ilçesinde yabancı bir temizlikçi ile çalışmak ve periyodik temizlik hizmeti almayı planlıyorsanız bizi arayarak en iyi hizmet ve çözümleri alabilirsiniz. Haftalık stresinizi azaltmak için haftanın belirli günleri ev temizliği için bir hizmetçi veya temizlikçi kiralamanız mümkündür. İşte biz bu aşamada devreye giriyoruz. Yasal olarak personel bulma ve eleman işe sokma yetkisi olan danışmanlık firmamız aracılığı ile temizlikçi tutabilirsiniz.

Ataşehir gündüzlü yabancı temizlikçi arıyorum; Temizlikçilerden beklenen yapılması gereken genel iş sıralaması şu şekilde olabilir. Ev içi temizlik yaşam alanlarında temizlik. Bu, tüm odalarda yerlerin tozunu alma, elektrik süpürgesiyle süpürme, süpürme ve paspaslamayı içerir. Aynalar, tuvaletler, duşlar ve küvetler dahil olmak üzere banyoların temizlenmesi. Tezgahları, lavaboları ve dolap kapaklarını silmek dahil mutfağın temizlenmesi. Bulaşıkları yıkamak, kurutmak ve kaldırmak. Nevresimlerin değiştirilmesi ve yatakların yapılması. Çamaşırları yıkamak, katlamak ve ütülemek. İç camların temizlenmesi. Çöplerin çıkarılması ve geri dönüşüm. Tuvalet kağıdı, mendil vb. gibi kişisel eşyaların yeniden stoklanması. Odaların genel temizliği. Bu, oyuncakları kaldırmayı, dağınıklığı gidermeyi ve hafif düzenlemeyi içerir.

Ataşehir’de günlük temizlikçi kiralama; Ataşehir bölgesinde günlük bir temizlikçi sizin için neleri yapabilir. Periyodik temizlik hafif temizlik kategorsinde yer alır. Genel temizlik yaptırmak için daha farklı istek ve talepler olabilir. Ataşehir’de günlük bir temizlikçi sizin için neleri yapabilir.

 1. Yemek hazırla hizmeti (talep edilirse)
 2. Hafif temizlik: paspaslama, süpürme, toz alma
 3. Çamaşır yıkama, katlamak, ütülemek
 4. Yatak yapmak, gerekirse nefresim vb değişikli yapmak
 5. Çöp atıklarını dışarı çıakrmak.
 6. Kişisel bakım ürünleri, tuvalet kağıdı, havlu peçete vb. yenilemek veya artırmak.
 7. Talep edilirse verilen listeye göre market alışverişi yapmak
 8. Bulaşıkları yıkamak vb.

Ataşehir günlük temizlikçi fiyatları; 550 ₺ den başlayan fiyatlarla günlük temizlikçi tutabilirsiniz. Profesyonel deneyimli referasnlı bir temizlikçi için bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Türk ve Yabancı personeller ile Ataşehir’de temizlik hizmetleri vermekteyiz. Günlük, Haftalık, Aylık temizlikçi talepleriniz için bizi arayın. Ataşehir’de İngilizce bilen Afrikalı temizlikçi, Ataşehir’de rusça bilen günlük temizlikçi ve Türkçe bilen temizlikçi ile çalışmak için bizi aramanız yeterlidir.

Ataşehir Günlük Yabancı Temizlikçi

Ataşehir Günlük Yabancı Temizlikçi” üzerine 2 düşünce

 • Şubat 16, 2023, 4:32 pm
  Kalıcı bağlantı

  2+1 ev temizliği hizmetleri hakkında bilgi almak istiyorum. 2 haftada bir genel temizlik. Sonra haftada bir temizlik ütü vesaire

  Cevapla
 • Şubat 24, 2023, 10:33 am
  Kalıcı bağlantı

  Ataşehir’de günlük temizlikçi için nasıl bir hizmet veriyorsunuz?

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir