Gündüzlü hasta ve yaşlı bakıcı fiyatları; Genellikle gündüzlü hasta bakıcıları sabah 08:00 – 09:00 işe başlar akşam 17:00 – 17:30 saatlerine kadar çalışır. bu aralıkta gündüzlü bakıcı (yaşlı veya hasta bakıcısı) 12.000 TL ile 15.000 TL arasında fiyatlara çalışabilirler. Gündüzlü hasta ve yaşlı bakıcıları almak isteyenler Türkçe konuşabildikleri için Türkmen, Özbek, Kırgız ve Afrikalı bakıcıları tercih ederler. Evinizde güvenli olarak çalıştırabileceğiniz gündüzlü hasta ve yaşlı bakıcıları için bizi arayarak yasal olarak eleman verme işi yapan ELY Danışmanlık firmasını tercih edebilirsiniz. Referanslı ve güvenli gündüzlü bakıcılar için firmamız sizlere çözümler sunacaktır.

Gündüzlü çocuk ve bebek bakıcı fiyatları; Evinizde gündüzlü olarak çalıştıracağınız yabancı bakıcılar sabah işe başlar ve akşam işi bırakır. Haftalık izinleri vardır. Türkçe bilen Türkmen, Özbek, Kırgız gündüzlü çocuk bakıcıları 12.000 ₺ ile 14.000 – 16.000 ₺ arasında çalışırlar. Bu bakıcılar çocuklar okula gidecek ise ayrıca evde temizlik ve ütü yemek gibi işlerinizide yapabilirler.

Gündüzlü Bakıcı Fiyatları, gündüzlü hasta bakıcı, gündüzlü çocuk bakcısı

Gündüzlü olarak çalışacak ingilizce bilen çocuk ve babek bakıcı ücretleri; Bu gruba genellikle Afrikalı, Endonezyalı, Taylandlı, Nepalli, Filipinli bakıcı grubu girer. Gündüzlü çocuk ve bebek bakıcılığı için ingilizce bilen en uygun aday Afrikalı bakıcılardır. Afrikalı dadılar 550 $ 700 $ karşılığında bu işleri yapabilirler. Nepalli ve Filipinli gündüzlü dadı ve çocuk bakıcları ise 900 $ ile 1.100 $ arasında bir maaş alarak işlerinizi yapabilirler.

Gündüzlü Yabancı Bakıcı

Gündüzlü bakıcılar sözleşmeye göre sabah 08:00 ile 08:30 civarında işe başlar akşam 17:00 ile 18:00 saatleri içinde çalışırlar. İstediğiniz özelliklerde gündüzlü bakıcı tutabilirsiniz. Yabancı gündüzlü yatılı bakıcı maaşları 12.000 TL – 16.000 TL arasındadır. Gündüzlü bakıcılar temizlik için, yiyecek için yada bakıcılık için tutulmaktadır. Ayrıca tercihlerinize bakılırsa Türkçe, İngilizce ve Arapça bilen bakıcılar ile size hizmet verilmektedir. Gündüzlü dadı arayanlar ve İngilizce bilmesini önemseyenler yapacağı işe göre fiyat talep ederler.

İstanbul’da gündüzlü bakıcı arayanlara hizmet veriyoruz Yabancı gündüzlü bakcıı aryorsanız bize ulaşın. Gündüzlü yatılı bakıcılar için bizi arayarak iyi adaylarla çalışma imkanı bulabilirsiniz. Gündüzlü olarak çalışacak temizlikçi, çocuk bakıcısı, bebek bakıcı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, ev işleirne yardımcı personeller için size çözümler sunabilmekteyiz. Türkçe ve İngilizce bilen gündüzlü bakıcı ve yardımcılar için resmi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Gündüzlü yabancı bakıcı fiyatları

Gündüzlü yabancı bakıcı fiyatları” üzerine 2 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir