Rusyalı yatılı veya gündüzlü bakıcı talep ediyorsanız firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Rus bakıcı ajansı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Rus bakıcı arıyorum, Yatılı Gündüzlü Rus Personel

Bir çok rus evde yatılı olarak çalışmayı talep ederler. bazıları hizmetçi, temizlikçi, ev işerine yardımcı, gündüzlü personel, ofis ve işyerinde çalışmak isteyenlerde vardır. Sizler taleplerinize uygun bakıcı ve personel bulmak için bizi arayın. Rus vatandaşları çocuk bakıcı, babek bakıcı, gündüzlü ve hizmetçi olarak çalışmayı kabul ederler. Sizlerinde rus personellere ihtiyacınız var ise hemen bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Rus vatandaşılarını işyeri ve evlerinde çalıştırmakisteyen işverenler için en iyi adaylar ile sunum yapılır. Rus bakıcı, Rusya kökenli bakıcı ve personel için bize ulaşabilirsiniz. Rus vatandaşları özellikle dış ticaret firmalarında rusça bildikleri için çok tercih edilen bakıcı kriterleri arasındadır.

Rus bakıcı fiyatları nedir?, Rus bakıcılar ev hizmetlerinde 800 $ ile 1.000 $ arasına çalışırlar. Bakıcının yapabileceği işlere göre bu fiyat aralığı değişiklik gösterebilmektedir. Bir rus bakıcı ile çalışmak çocuklarınız için rusça öğrenme fırsatı sunmaktadır.

Rus personel arıyorum

İşyeri ve ofiste çalışacak rus personel arayanlar için uygun adaylarla hizmet veriyoruz. Size gerekli olan çalışan özelliklerini bize ilettiğiniz zaman en iyi adaylar ile size dönüş yapıyoruz. Rus personel ihtiyaçlaırnız resmi olarak danışmanlık ve eleman verme belgesi olan firmamızdan temin edebilirsiniz. Rusyalı personeller ile çalışmak ve donanımlı istediğiniz iş özelliklerinde eleman alımalrı için bize ulaşabilirsiniz. Rusya Federasyonu içerisinde bulunan ve rusçayı iyi bilen rus veya başka bir milletten size en uygun elemanlar için bize ulaşarakdetaylı bilgi alabilirsiniz.

Rus bakıcılar ne iş yapar?

  • Rus çocuk bakıcısı
  • Rus bebek bakıcısı (dadı)
  • Rus yaşlı bakıcısı
  • Rus hasta bakıcı
  • Rus hizmetçi
  • Rus temizlik personeli
Rus Bakıcı Fiyatları

Rus Bakıcı Fiyatları” üzerine 2 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir