Yalova’da ev hizmetlerinde yatılı olarak çalışacak hasta bakıcı, çocuk bakıcı, bebek bakıcısı, yaşlı bakıcısı hizmeti almak için bize ulaşak hizmet alabilirsiniz. Yalova’da bakıcı arıyorsanız ELY Danışmanlık olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Yalova’da referanslı yabancı yatılı ile çalışmak gibi bir planınız var ise bize ulaşarak en iyi bakıcılar ile irtibata geçebilirsiniz. Yalova’da dadı arayanlar için ingilizce bilen personelelrimiz vardır.

Size bakıcı lazım ise İŞKUR Özel İstihdam Bürosu olarak hizmet veren ELY Danışmanlık firmasını arayabilir istediğiniz özelliklerde ve kabiliyette bakıcılar ile tanışabilirsiniz.

Yalova’da yatılı bakıcı hizmetleri

Yalova’da Çocuk Bakıcısı Arıyorum; Yalova şehrinde ev hizmetlerinde yatılı olarak çalışacak ingilizce bilen yabancı çocuk bakıcıları ile çalışarak çocuklarınız için önemli bir adım atabilirsiniz. İngilizce çocuk bakıcı adaylarımız Filipinli, Endonezyalı ve Afrikalı çocuk bakıcılarından hizmet alabilirsiniz. Çocuk bakıcıları çocukların eğitimine ve ingilizce öğrenmesine dahi gelişimine katkılar sağlar. Yalova bölgesinde çocuk bakıcısı almak isterseniz hemen bize ulaşak bakıcı talebinde bulunun.

Yalova’da Yaşlı Bakıcı Arıyorum; Yalova’da evinizde yatılı kalabilecek Türkçe bilen Türkmen, Özbek, Kırgız bakıcılar yaşlınıza iyi bakabilirler. Yatılı yaşlı bakıcı ihtiyaçlarınız için bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Yalova bölgesinde yabancı yaşlı bakıcı adayları için firmamızdan uygun adaylar ile irtibat kurabilirsiniz. Bakıcılar Türk yemeklerini yapabilir, yaşlınıza uygun yemekler hazırlar temizlik ve diğer işleri yaparlar.

Yalova çocuk bakıcısı, Yalova bebek bakıcısı, Yalova yabancı bakıcı, Yalova yatılı bakıcı, Yalova dadı arıyorum, Yalova'da ingilizce bilen bakıcı,

Yalova’da hasta bakıcı arıyorum; Evde yatalak hasta bakıcısı ve ayakta hasta bakıcısı arayanlara hizmet vermek için kurulmuş olan firmamız size en uygun adaylar ile bakıcı çözümleri sunmaktadır. Hasta bakımında önceden çalışmış referanslı, deneyimli bakıcılarımız ile buluşarakhastanız için en uygun bakıcıyı seçme hakkınız bulunur.

Yalova’da yabancı hizmetçi arıyorum; Yalova bölgesinde temizlik, ütü, yemeğe yardım için çalıştırabileceğiniz yabancı personeller ile çalışma imkanı arayanlara hizmet vermekteyiz. Yabancı yatılı temizlikçi, yabancı hizmetçi arayanlara en iyi çözümleri sunmaktayız. Evlerinizi emanet edeceğiniz güvenli ve referansı olan bir yabancı hizmetçi ile çalışmayı planlayanlara çözüm sunuyoruz.

Yalova Filipinli Yatılı Bakıcı

Bebek bakıcı, Dadı, Çocuk bakıclığı alanında en iyi hizmetleri alabileceğiniz filipinli dadı le çalışma gibi bir planınız var ise bizi arayabilirsiniz. Filipinli bakıcı ve dadı adayları eğitim ve disiplin konusundan çok önemli işler yapabilen kabiliyetli personellerden oluşur. Yalova filipinli dadı ihtiyaçlarınız için bizi arayın size en iyi adaylar ile hizmet verelim. Filipinli Dadı Filipinli yatılı bakıcılar 900 $ ile 1500 $ arası veya daha yüksek bir maaşa çalışabilirler. Yabancı bakıcılar genel olarak disiplinli ve iyi eğitim sahibi olduklarından dolayı tercihende iyi derecede İngilizce bildiklerinden dolayı oldukça fazla şekilde çocuk bakım alanında tercih edilmektedirler. Filipinli bakıcı maaşları; refernaslı tecrübeli iyi derecede İngilizce bilen, eğitim düzeyleri yüksek personellerimizi çocuk bakımı için sizlere sunmaktayız. Yabancı personeller yalnızca evlerinizde çocuk bakımı için değil diğer ev işleri içinde tercih edilebilmektedir.

Yalova yabancı bakıcı fiyatları

Yalova’da Yaşlı bakıcı, ayakta hasta bakıcı, temizlikçi türkçe bilen bakıcı maaşları 14.000 ₺ – 17.000 ₺ arasında olabilir. Yalova’da ingilizce bilen yatılı çocuk bakıcı ve dadı fiyatları 900 $ – 1200 dolar arasında değişmektedir. İngilizce bilen dadı adayları Filipinli, Endonezyalı ve Afrikalı bakıcılardan oluşmaktadır. Yalova yabancı yatılı bakıcı ihtiyaçlarınız için bizi arayarak çözüm bulabilirsiniz.

Yalova’da Bakıcı Arıyorum

Yalova’da Bakıcı Arıyorum” üzerine 2 düşünce

  • Şubat 1, 2023, 6:45 pm
    Kalıcı bağlantı

    Yalova’da yaşlı bakıcı arıyorum, 63 yaşında anneme bakacak. 13.500 ₺ maaş. Lütfen bilgi veriniz.

    Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir