Yatılı Bakıcı Danışmanlık Hizmetleri veren resmi özel istihdam bürosu olarak faaliyet gösteren ELY Danışmanlık müşterilerine referanslı, deneyimli, tecrübeli, yasal bakıcıları ile müşterilerine hizmet veren kurumsal bir bakıcı ajansıdır. Evlerinizde yatılı olarak İstihdam edeceğiniz bakıcıları yasal firmalardan sözleşme yaparak ve çalışma iznini başlatarak alınız. Bu sebeplerden dolayı yatılı bakıcı alacağınız firmanın İŞKUR belgeli olmasına dikkat etmeniz gerekir. Şimdi size nasıl bir bakıcı gerekiyor bizi arayın hemen istediğiniz bakıcıya kavuşun. İstanbul içi bakıcı isteklerinize aynı gün cevap veriyoruz. Bakıcı firması arayanlar şimdi bize ulaşak en iyi personelelri bulabilirler.

Resmi Bakıcı Firması

İstediğiniz bakıcıları bulmakiçin ELY Danışmanlık Bakıcı Firması size çözüm sunmakatdır. Bakıcı firması olarak sizlere her türlü bakıcıyı buluyoruz.

bakıcı firması istanbul, Hasta, Çocuk, Bebek, Yaşlı Bakıcı Firması

Bakıcı almak için bize ulaşın. Hasta bakıcı firması arayanlar için Türkmen Özbek Kırgız yatılı hasta bakıcıları önermekteyiz. Eğer hastanız Türkçe bilmiyor ise uygun fiyatlara ingilize ve arapça konuşan Afrikalı bakıcıları öneriyoruz. Bunun yanında Endonezyalı, Nepalli, Filipinli bakıcılar İngilizce bilr ve Türkçe konuşamayan İngilizce bilen hastanıza güvenli bir şekilde bakabilirler. Evde yatılı kalacak olan bakıclar yasal olmak zorundadır. Ev hizmetlerinde eleman temini için bakıcı firması arayanlara çalışma izni yapılabilecek bakıcıları önermekteyiz. Resmi bir firma olan ve bakıcı danışmanlık firmasıolarak sizlere kurumsal çözümler sunabilen firmamızı tercih ederek en iyi bakıcılara ulaşabilirsiniz.

Yaşlı Bakıcı Firması

Evlerinizde kalacak haftada bir izin kullanan veya 15 günde bir 2 gün izin kullanacak yaşlı bakıcı arayanlara yaşlı bakıcı firması olarak hzmet veren şirketimiz çözüm bulabilir. İster evden evde yatılı isterseniz gündüzlü yaşlı bakıcı arayanlar için en iyi bakıcı adaylarımız ile hizmet vermekteyiz. Yaşlı bakıcı olarakçalışacak adayların ücretleri farklılık gösterebilir yatalak bir yaşlı bakıcı ile ayakta bir yaşlı bakıcısı aynı fiyatlara çalışmaz. Yaşlı bakıcılar Özbek, Türkmen, Kırgız ağırlıklıdır. Yabancı dil bilen yaşlı bakıcı elemanı arayanlara ise Afrikalı bakıcı önermekteyiz. Afrikalı bakıcıları tercih etmeyenler için ise Endonezyalı bakıcılar ile hizmet vermekteyiz.

Çocuk Bakıcı Firması

Çocuklarınıza bakabilecek, ingilizce öğretebilecek eğitiminde ve gelişiminde katkı sağlayacak çocuk bakıcısı arayanlara çocuk bakıcı firması olarak resmi hizmetler sunmaktayız. Çocuk bakıcıları tercih edenler İngilizce konuşan bakıcıları öncelik vermektedir. Bu sebepler İngilizce konuşacak çocuk bakıcıları Afrikalı çocuk bakıcıları, Endonezyalı çocuk bakıcıları, Filipinli çocuk bakıcıları ile hizmet verilir. İngilizce konuşan bakıcılar daha fazla ücretlere çalışmaktadır. Türkçe konuşabilen çocuk bakıcıları ise Tükrmen, Özbek, Kırgız ağırlıklıdır.

Yatılı Yaşlı Bakıcı Firması

Yatılı olarak evde hastanıza bakabilecek yetenekelre sahip veya gündüzlü olarak çlaışmasını talep ettiğiniz hasta bakcılar için ELY Danışmanlık hasta bakıcı firması olarak faaliyet gösteren resmi bir ajansı arayarak hizmet alabilirsiniz. Hastanıza uygun bakıcı ve hemşire seçimleri ile en iyi çözümleri sunmaktayız. Evlerde özellikle yatılı olarakçalışacak hasta bakıcılar için referanslı ve kurumsal bir firmadan sözleşmeli almanız önemlidir.

Bakıcı Firması

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir