Özbekistan vatandaşları İstanbul’da ev işlerine yardımcı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, çocuk bakıcısı vb işlerde çalıştırmak için en uygun adaylar olarak bilinir. İstanbul’da yatılı ve gündüzlü Özbek bakıcı yardımcı maaşları 29.000 TL ile 35.000 TL gibi fiyatlarla rahatlıkla güvenlilir, referanslı bakıcılar bulunabilir. Özbekistanlı bakıcılar yaşlı bakıcısı hasta bakıcısı çocuk bakıcısı veya temizlik personeli olarak değerlendirilebilen ve bu alanda referanslarıyla size en iyi çözümleri sunabilen verilen işleri anlayan ve yapan kişilerden oluşmaktadır. Evde yatılı olarak kalabilecek yaşlı hasta çocuk veya temizlik elemanı olarak değerlendirebileceğiniz Özbek bakıcılar ile sizlere en uygun adayları sunarak referansı olan ve çalışma izni yapabileceğiniz profesyonel bakıcıları ile hizmet veriyoruz. Özbek yatılı bakıcı fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve istediğiniz özelliklerde güvenilir bakıcıyı bulmak için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Özbek yatılı hasta bakıcı fiyatları, Özbekistanlı bakıcılar Evde hasta bakıcılığı konusunda deneyimli personellerden müteşekkildir. Özbek bakıcılar kültürel ve dil anlamında aynı özellikleri taşıdığı için hastanızla veya yaşlılarınızla rahatlıkla iletişime geçebilir damak tadı olarak uygun yemekler yapabilir. Özbekistanlı Ayakta hasta bakıcı fiyatları 28.000 TL – 30.000 TL, Özbekistanlı yatalak veya Alzheimer hasta bakıcısı fiyatları ise 29.000 TL – 36.000 TL arasında değişebilmektedir.

Özbek yatılı bakıcı fiyatları

İstanbul Özbek yatılı çocuk bakıcısı fiyatları, Özbekistanlı bakıcılar çocuk ve bebek bakıcılığı için değerlendirilebilen bakıcı kriterlerine uygundur. Özbek bakıcıların birçoğu aynı zamanda Türkçe bildikleri gibi doğal olarak Rusya’da konuşabilirler. 29.000 ₺ ile 35.000 ₺ arasında çocuk bakıcısı olarak Özbekistan bakıcıları çalıştırabilirsiniz. Maaş aralığındaki kriter şu şekilde belirlenir evde bir çocuk varsa veya ikiz bebek varsa veya birden çok fazla farklı yaşlarda çocuk olduğu takdirde fiyatlar elbette yükselebilmektedir. Filipinli bakıcı maaşları ne kadar?

İstanbul’da Özbek yaşlı bakıcı fiyatları, özellikle Büyük şehirlerde anne babalarımıza veya farklı aile büyüklerine işlerimiz sebebiyle zaman ayıramayız ve yeterince bakamayız bu minvalde evde güvenilir bir yatılı bakıcı arama durumuna geçeriz. Evde yatılı olarak kalabilecek Özbekistanlı yaşlı bakıcılar 28.500 TL ile 35.500 TL arasında fiyatlara çalışabilirler. Evde yaşınızı emanet edeceğiniz bakıcıların güvenilir olması gerekmektedir hele hele Yaşlı evde tek başına kalıyorsa bunu büyük bir dikkatle yapmanız güvenli referanslı legal hatta çalışma izni yapabileceğiniz bir durumdaki bakıcıyı evinize alarak hizmet almanız önerilmektedir.

İstanbul’da Özbek bakıcılar kaç para maaşla çalışır? Ülkemizde özellikle yatılı olarak çalışacak Özbekistan’da bakıcılar en düşük (gündüzlü veya yatılı fiyat aralığı) 27.500 lira ile 34.000 TL arasında bir fiyata çalışabilirler. Gündüzlü çalışan bakıcılar daha uygun fiyatlara size hizmet sunabilir. Ama evde yatılı olarak kalabilecek dolayısıyla 24 saati evin içinde geçeceği için fiyatlar yüksek tutulmaktadır. Özbekistanlı bakıcılar ile anlaştığınız zaman haftada bir gün yasal olarak izin kullanması gerektiğini bilmeniz gerekir. Ayrıca her bakıcının bir izin parası vardır.

İstanbul Özbek Bakıcı Arıyorum

Türkiye’de, işlerine yardımcı olacak veya çocuklarına bakacak bir bakıcı arayan insanlar genellikle yerel kaynakları tercih etmektedir. Ancak, bazı kişiler farklı kültürel deneyimlere sahip bakıcılar aramak isteyebilirler. Özbekistan, Türkiye’ye yakın bir ülke olduğu için bazı insanlar Özbek bakıcıları tercih edebilirler.

Özbek Bakıcı Firyatları İstanbul, Özbek ev işlerine yardımcı maaşları

İstanbul’da Özbek bakıcı bulmak için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz:

 1. İnternet: İnternet üzerindeki Ely Danışmanlık Web Sitesi ve sosyal medya platformlarından bize ulaşarak İstanbul’da Özbek bakıcı temin edebilirsiniz.
 2. İlanlar: Bazı sosyal medya hesaplarımızdan Tiktok, Instagram, Facebook gibi sayfalarımızda İş arayanlara yönelik ilanlar paylaşılmaktadır.
 3. İş arama ajansları: Resmi Yasal İş arama ajansları olarak hizmet veren Ely Danışmanlık firması aracılığı ile iş ve işçi bulma hizmetleri alabilirsiniz.

İstanbul ve başka bölgelerde Özbek bakıcı ararken, yasal işlemleri takip etmek ve gerekli belgelere sahip olup olmadıklarını kontrol etmek önemlidir. Ayrıca, güvenilirlik, referanslar ve uyum gibi faktörleri de göz önünde bulundurmanız önemlidir.

İstanbul’da Özbekistanlı Bakıcı Yardımcı Fiyatları 28.000 ₺ ile 33.000 ₺ arasında değişmektedir. Özbekistanlı bakıcıların deneyim, beceri ve yapacağı işlere göre fiyatlar değişmekedir. Profesyonel, deneyimli, yasal, referanslı bakıcı yardımcı almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Özbek yatılı bakıcı fiyatları

Özbek yatılı bakıcı fiyatları” üzerine 9 düşünce

 • Ocak 27, 2023, 8:28 am
  Kalıcı bağlantı

  Hasta bakıcı olarak çalışacak Özbek bakıcı arıyorum, İstanbul Avrupa Yakası’nda..

  Cevapla
 • Mayıs 2, 2024, 12:21 am
  Kalıcı bağlantı

  Ev yardımcısı arıyoruz yatılı… yaşı 22—33 arası olan genç türkçe bilen ev yardımcısı arıyoruz sadece temizlik ütü gibi

  Cevapla
 • Haziran 12, 2024, 8:29 pm
  Kalıcı bağlantı

  İstanbul Beykoz’da çalışacak Özbekistan vatandaşı bakıcı yardımcı aramaktayız elinizde yasal personel olduğu zaman çalışma izni yapabiliriz Bizim de irtibat kurabilir misiniz?

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir