Haftanın belirli günlerinde, haftada bir kez, iki haftalık veya aylık temizlik personeli profesyonel yabancı temizlikçi ile çalışmak isterseniz firmamız size temizlik işlerinde çalışacak yabancı personel verebilmektedir. Yabancı temizlikçi personeller günlük sigorta yapılarak çalışabilir. Size vereceğimiz elemanların sigortalarını yapmaktayız. İstanbul’da yabancı temizlikçi çalıştırmak isteyenler resmi olarak eleman verebilen özel istihdam bürosu olan Ely Danışmanlık ile irtibat kurabilir. Günlük temizlikçi işleri için en iyi adaylar ile çözümler sunuyoruz. Periyodik günlük temizlikçi ve yardımcı için bize ulaşarak istediğiniz özelliklerde temizlikçi temin edebilirsiniz.

Yabancı Uyruklu Temizlikçi Fiyatları İstanbul

Ev, işyeri, ofis, villa, mağaza gibi alanların düzenli temizliği için yabancı temizlikçi ile çalışarak hizmet almayı düşünenler için en iyi ekipler size hizmet vermekteyiz. Türkçe ve yabancı dil bilen temizlikçi ile çalışarak yaşam alanlarınızı pırıl pırıl yapabilirsiniz. Günlük profesyonel temizlik yaptırmak için yabancı personellerden hizmet alabilirsiniz. Yasal bir firma aracılığı ile temizlikçiler ile çalışarak güvenli bir temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Günlük yabancı temizlikçi fiyatları İstanbul

1+1 Ev Temizliği Fiyatları İstanbul: 450 ₺ den başlayan fiyatlarla temizlikçi alabilirsiniz. Özel İstihdam Ofisi olarak faaliyet gösteren firmamız kendi bünyesinde bulunan yabancı temizlikçi kadrosu ile evinizi en iyi şekilde temizleyecektir. İstanbul anadolu ve avrupa yakasında temizlikçi için günlük hizmet sunan elemanlar ile çözüm sunabiliyoruz.

2+1 Ev Temizleme Fiyatları İstanbul: 550 ₺ den başlayan yabancı temizlikçi ile çalışabilirsiniz. Firma kadromuzla yer alan personellerden en iyileri size temizlik hizmetleri sunabilirler. Genel temizlik, ütü, koltuk temizliği, yer temizliği yani adan zye temizlik işleri yaptırmak için yasal bir firma olan Ely Danışmanlık firmasını tercih ederek hizmet alabilirsiniz.

3+1 Ev Temizliği Fiyatları Nedir İstanbul: 650 ₺ den başlayan temizlik fiyatları ile evinizin belirli periyotlarda ve günlük olarak temizliğini yaptırmak ve kurumsal bir şirketten eleman alarak bu işi yaptırmak için bizi arayın. Ev temizliği alanında tecrübeli ekipleri ile İstanbul genelinde temizlikçi talepleriniz için bizi arayabilirsiniz bilgi alabilirsiniz. Belirli periyotlarda sözleşmeli eleman temizlikçi verebilmekteyiz. İstanbul Yabancı Temizlikçi hizmetleri için her gün eleman bulabilirsiniz.

İstanbul’da günlük yabancı temizlikçi

4+1 Ev Temizliği Ücretleri İstanbul: 750 ₺ den başlayan fiyatlarla profesyonel temizlikçi ile çalışın. Anadolu ve Avrupa yakasında İkamet eden temizlik personellerimiz ile günlük ev temizliği hizmetleri veriyoruz. Sizde evinizin ve işyerinizin güvenliği için resmi hizmetler sunan İşkur Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet gösteren bir firma ile çalışın güvenilir temizlikçi personeller ile çalışma imkanı yakalayın.

İki katlı ev temizliği fiyatları İstanbul: 850 ₺ den başlayan fiyatlarla İki katlı evlerin temizliği yapılır. iki katlı evlerin temizlenmesi zaman açısından da uzun süren bir hizmettir. Bir temizlikçi veya birden fazla yabancı temizlikçi ile yapılan hizmet daha sağlıklı olacaktır. Sizde evinizde temizlik hizmeti veren çalışanların resmi bir firma aracılığı ile çalışması ve güvenli olması için bizimle iletişime geçiniz.

Villa Temizleme Hizmetleri İstanbul: 950 ₺ den başlayan yabancı temizlikçi ile çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkmen, Özbek, Kırgız, Afrikalı deneyimli temizlikçi personeller ile sizlere temizlik alanında kurumsal hizmetler veriyoruz. İstanbul Anadolu yakasında yabancı villa temizlik personeli, İstanbul Avrupa yakasında yabancı temizlikçi adayları ile çalışarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Yabancı Günlük Temizlik Personeli Arıyorum İstanbul

İşyeri temizliği fiyatları İstanbul: 380 ₺ den başlayan ücretlerle yabancı temizlikçi ile çalışabilirsiniz. İşyerinizin temizliği için günlük personel lazım mı? Resmi bir firmadan eleman almayı mı planlıyorsunuz? İstediğiniz dillerde Türkçe, İngilizce, Arapça bilen temizlik elemanları ile çalışabilirsiniz. İşyerinizin durumuna bakılarak temizlikçi personellerin fiyatları belirlenmektedir.

İstanbul’da yabancı temizlikçi bayan arıyorum: Yabancı uyruklu temizlikçi adayları ile çalışarak en iyi hizmetleri alabilirsiniz. Yasal bir firma aracılığı ile personel almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Türkmen günlük temizlikçi, Özbek günlük temizlik elemanı, Kırgız günlük temizlikçiler, Afrikalı günlük temizlikçi almak ve belirli periyotlarla çalıştırmak için bizi arayabilirsiniz. İstanbul içi bay ve bayan temizlik personelleri ile çalışmak için bizi arayınız. Yabancı uyruklu temizlikçi bayan için firmamızı arayın güvenli hizmetler alın.

İstanbul günlük yabancı temizlikçi arıyorum

Haftalık Yabancı Temizlikçi Arıyorum; Haftanın belirli günlerinde genel temizlik hizmetleir verecek bir veya birden fazla eleman temini için güvenli hizmetler alabileceğiniz bir firma ile çalışmak için bizi arayabilirsiniz. Profesyonel temizlik elemanları ile haftalık belirli günlerde periyodik temizlik işleriniz yapılır.

Aylık Yabancı Temizlik Personeli Arıyorum; Aylık belirli günlerde size gelerek ev veya işyerinizi temizleyecek Türk ve Yabancı temizlikçiler ile çalışmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Temizlik personellerimizin günlük sigortası yapılmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakasında günlük temizlikçiler belirli günlerde size gelerek evinizin genel temizliğini, ütü ve diğer işlerinizi yapmaktadır. İstanul Anadolu yakasında yabancı temizlikçiler ile anlaşmaya göre istediğiniz günlerde temizlik işlerinizi yapabilmektedir. İstediğiniz yaş kriterlerinden Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça bilen personeller ile iyi bir hizmet almak için bize ulaşın.

Günlük yabancı temizlikçi fiyatları İstanbul

Günlük yabancı temizlikçi fiyatları İstanbul” üzerine 4 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir