Ülkemizde çalışan yabancı yatılı bakıcılar ne kadar ücret almaktadır. Ev hizmetlerinde yabancı bakıcı çalıştırmanın maliyeti nedir? Türkiye’de yabancı yatılı bakıcı, hizmetçi maaşları ortalam şu şekildedir. Yatılı yabancı bakıcı aylık maaşları 14.000 ₺ ile 17.000 ₺ arasında Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan, Azeri, İran, Tacikistan vatandaşlarını çalıştırabilirsiniz. Yabancı dil bilen yatılı bakıcı fiyatları; 700 $ ile 1200 $ arasında değişir. Endonezyalı, Nepalli, Filipinli yatılı yabancı bakıcıların fiyatlarıda bu minvaldedir. Hızlı bir şekilde istediğiniz kriterde uygun bakıcı almak için bizi arayabilirsiniz. Yatılı bakıcı şirketi olarak sizlere en uygun referanslı ve deneyimli personelleri sunmaktadır. Hangi alanda eleman almak istiyorsunuz biz istediğiniz özelliklerde en uygun bakıcıları sizlere temin ediyoruz. Türkçe ve İngilizce bilen yabancı dil bilen yatılı personel için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yabancı Bakıcı Maaşları Ne Kadar?

yaşlı bakıcı maaşları ne kadar oldu

Bakıcı Maaşları: Endonezyalı bakıcı, Nepalli bakıcı ve Filipinli bakıcılar ile çalışabilirsiniz. Endonezyalı yatılı bakıcısı fiyatı, 800 $, Nepalli bakıcısı fiyatı, 900 $, Filipinli bakıcı fiyatları ise 1.000 $ dan başlamaktadır. Yabancı dil bilen çocuk bakıcı almanın avantajları ise çocukların İngilizce öğrenmelerine büyük katkı sağlamasıdır. Çocuklar İngilizce alanında farklı tecrübelere kavuşa bilmekte İngilizce öğrenebilmektedir. Yatılı yabancı çocuk bakıcı fiyatları Türkmen, Özbek, Kırgız vatandaşları için ise 14.000 ₺ den başlamaktadır. Yabancı Bakıcı Ajansı olarak size en uygun adayları önermekteyiz.

Aylık Bakıcı Ücretleri

Evlerinizde bebek bakımı, hasta bakımı veya ev hizmetlerinde yardımcı olarak bir personel çalıştırmak istediğinizde sizlere çalışma izni çıkartma işleminde de hizmet vermekteyiz. Yabancı bir personel istihdam etmek istediğinizde evinizde bunu resmi olarak çalışıyor göstermeniz gerekmektedir. Bundan dolayı da çalışma izni almanız gerekmektedir. Bu gibi konularda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda bizleri arayabilir ve alanında uzman personellerimizden yardım talep edebilirsiniz. Yaşlı bakımı ve hasta bakımı gibi konular oldukça titizlik ve bilgi gerektiren bir işlemdir. Bu gibi alanlarsa hizmet almak istediğinizde Endonezya, Filipinler veya Nepal gibi ülke uyruğuna sahip kişileri çalıştırmanız sizleri oldukça memnun edecektir.

Yatılı Yabancı Bakıcı Maaşları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir