Etiyopyalı yatılı bakıcı

Ev hizmetlerinde çalışacak, hasta, yaşlı, temizlikçi, çocuk bakıcısı, bebek bakıcı ve hizmetçi alımı için Etiyopya vatandaşını tercih edebilirsiniz. Etiyopyalı bakıcılar 6000 ₺ ile 9000 ₺ arasında maaş alırlar. Etiyopyalı bakıcı 600 $ civarınada en düşük maaşlara çalışırlar. Yapacakları işleri en iyi şekilde yapmaktadırlar. Etiyopyalı bakıcı ve temizlik işleri yapanlar işlerini iyi yapan işverene karşı saygılıdır. Türkiye’de oturma izni olan ve çalışma izni yapılmaya müsait Etiyopyalı elemanlarile çalışabilirsiniz. Deneyimli personeller için bizi aramanız yeterlidir. İngilizce konuşan veya biraz Türkçe bilen Etiyopyalı bakıcılar ile tanışarak işe alımlarınızı yapabilirsiniz.

Etiyopyalı Bakıcı Ne Kadar Maaş Alır?

etiyopyalı yatılı bakıcı fiyatları

Türkiye’de çalışacak Etiyopyalı bir yatılı bakıcı en düşük 600 $ maaş ile çalışmaktadır. Yeni eglen bir Etiyopyalı bir bakıcı 600 $ maaş alır, daha tecrübeli olanlar ise 650 $ ile 700 $ ara maaş ile çalışırlar. Etiyopyalı çocuk bakıcı dadı maaşları 650 $ dan başlamaktadır. Oturma izni olan ve Türkiye’de çalışma izni yapılabilecek yabancı yatılı Etiyopyalı eleman alımları için şimdi bizi arayabilirsiniz. İngilizce bilen Etiyopyalı yatılı bakıcı; Özellikle çocuk ve dadı hizmeti vermek için evde yatılı Etiyopyalı yabancı dil bilen elemanlar alabilirsiniz. Etiyopyalı bakıcılar, yaşlı, hasta, temizlikçi ve hizmetçi olarak çalışabilirler.

Etiyopyalı çocuk bakıcısı mı arıyorsunuz? Evde yatılı olarak çalışcak yatılı kalabilecek Etiyopyalı dadı, Etiyopyalı bebek bakıcı hizmetleri. Evde yatılı olarak kalabilecek çocuklarınıza ingilizce öğretebilecek yabancı yatılı dadı ve bebek bakıcıları için bizi arayabilirsiniz. Bütün Etiyopyalı bakıcılarımız ikamet izni vardır rahalıkla çalışma izni yapılabilmektedir. Etiyopyalı dadılar; Evde bebek ve çocuk bakıcılığı alanında uzman, deneyimli İngilizce konuşabilen profesyonel yatılı bakıcı. Endonezyalı dadı almak için bizi arayabilirsiniz. Endonezyalı yatılı yabancı dadılar.

Etiyopyalı Yatılı Yardımcı Çocuk bakıcısı tercihi yapacak olan aileler çoğunlukla yabancı bakıcıları tercih etmektedir. Özellikle Etiyopyalı yatılı yabancı çocuk bakıcıları uysal olmaları, sakin bir yapıya sahip olmaları, İngilizce diline hakim olmaları, sabırlı, şefkatli, disiplinli ve çocuk gelişimi ve çocuk büyütme konusunda tecrübeli olmalarından dolayı en çok tercih edilen yabancı çocuk bakıcılardır. Etiyopyalı yabancı çocuk bakıcısı ihtiyacınız olduğu zaman dikkat edilmesi gereken en önemi konuların başında güven gelmektedir. Çocuklarımızı kime emanet edersek edelim en önemli konuyu bu husus oluşturmaktadır.

Etiyopyalı Hizmetçi

Ev işlerinize yardımcı olacak; temizlik ütü gibi alanlarda yararlanabileceğiniz Etiyopyalı temizlik elemanları ve hizmetçiler. Referanslı deneuimli yatılı İngilizce bilen Etiyopyalı hizmetçi alabilirsiniz. Etiyoplayılar iş verenlere karşı son derese saygılı verilen ve anlaşılan işleri düzngün bir şekilde yapan kişilerdir. Etiyopyalı yatılı hizmetçi alımlarında kişinin hak ve hukukuna dikkat ettiğiniz sürece size en iyi hizmetleri sunacaklardır.

Etiyopyalı yatılı temizlik elemanı; Ev hizmetlerinde Etiyopyalı temizlik elemanı çalıştırabilirsiniz. Villada çalışacak Etiyopyalı yardımcılar için size en iyi hizmeti sunmaktayız.

Etiyopyalı bakıcınız var çalışma izni mi yaptırmak istiyorsunuz bizden destek alabilirsiniz.

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara