Ev işleriniz için yasal yardımcı bayan alabileceğiniz firmalar ile irtibat kurmanız gerekiyor. Evlere yardımcı olarak hizmet verecek Türk ve Yabancı yardımcılar için Ely Danışmanlık size hizmet verebilir. Bizi aradığınız zaman ev işlerine yardımcı bayan alabilirsiniz üstelik sözleşmeli referanslı ve çalışma izni yapabileceğiz adaylar ile çalışabilirsiniz. İstanbul’da Yatılı ev işlerine yardımcı bayan için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. İşinize uygun en iyi yardımcı adayları ile görüşerek tercih hakkınızı kullanarak istediğiniz ile çalışmayı seçebilirsiniz. Yatılı ev işlerine yardımcı aldığınız zaman 3 personele kadar değiştirme hakkı veriyoruz… Yatılı ev işlerine yardımcı kadın arayanlar için en iyi hizmetleri sunan yasal firmalardan bir tanesi de biziz. Türkiye’nin her yerine yatılı ev işlerine yardımcı bayan personel alabilirsiniz.

Ev işlerine yardımcı bayan personel İstanbul

İstanbul’da 39 ilçesinde ev işlerine yardımcı bayan adaylar için bizimle iletişime geçiniz. Ev işlerine yardımcı olarak alacağınız bayan (kadın) personeller Türk vatandaşı, Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan, Afrikalı, Filipinli, Nepal vatandaşı, Endonezyalı vb adaylardır. İstediğiniz ülkeden ev işlerine yardımcı bayan eleman alarak yatılı çalıştırabilirsiniz.

Ely Danışmanlık, size ev işlerine yardımcı bayan personel verebilir. İstediğiniz ülke ve yaş kriterlerine göre, İngilizce, Rusça ve Türkçe konuşmalarına göre ev yardımcı bayan eleman alabilirsiniz…

Ev işlerine yardımcı bayan maaşları

Ev işlerine yardımcı bayan maaşları kişinin yapacağı işlere ve görevlerine göre değişmektedir. Sizlere İstanbul ve Türkiye’nin her yerinde çalışabilecek ev işlerine yardımcı bayan maaşları hakkında bilgiler vereceğiz. Ev işlerine yardımcı bayan aylık maaşları: Türkmen, Özbek, Kırgız yatılı ev işlerine yardımcı bayan maaşları 17.000 ₺ – 21.000 ₺ aralığında. Ev işlerinde yardımcı İngilizce konuşan bayan personel maaşları: Afrikalı, Endonezyalı, Nepalli 900 $ – 1.200 $ arası; Ev işlerine yardımcı Filipinli maaşları ise 1.200 $ – 1.500 $ seviyelerindedir.

Ev işlerine yardımcı bayan neler yapar?

Ev işlerine yardımcı bayan” genellikle evdeki temizlik ve düzenle ilgili görevleri üstlenen bir kişidir. Görevleri, ev sahibinin ihtiyaçlarına ve anlaşmaya göre değişebilir, ancak genellikle aşağıdaki işleri yapar:

Yatılı ev işlerine yardımcı bayan
  1. Ev Temizliği: Ev işlerine yardımcı bayan, evin genel temizliğinden sorumludur. Bunlar, toz almak, süpürmek, paspas yapmak, mobilya ve yüzeyleri temizlemek, banyo ve tuvaletleri hijyenik tutmak gibi işleri içerir.
  2. Bulaşık ve Mutfak Düzeni: Bulaşık yıkama, bulaşık makinesi yüklemesi ve boşaltması, tezgahların ve mutfak eşyalarının düzenlenmesi gibi mutfakla ilgili işler yapar.
  3. Çamaşır Yıkama ve Ütüleme: Çamaşırları yıkamak, kurutmak, katlamak ve ütülemek gibi çamaşır işlerine yardımcı olur.
  4. Yatakhane ve Yatak Düzeni: Yatakların yapılması ve yatak odalarının düzenlenmesi gibi yatak odası işlerine bakar.
  5. Alışveriş: Evdeki ihtiyaçlar için market alışverişine çıkabilir veya ev sahibinin verdiği listedeki ürünleri satın alabilir.
  6. Yemek Hazırlığı: Gerektiğinde yemek hazırlığına yardımcı olabilir. Örneğin, sebzeleri doğrayabilir, yemeğe yardımcı olabilir veya belirli yemekleri pişirebilir.
  7. Organizasyon ve Düzen: Evin düzenini sağlamak için eşyaları düzenleyebilir, dolapları düzenleyebilir ve ev sahibine organizasyon konusunda yardımcı olabilir.
  8. Çocuk veya Yaşlı Bakımı: Evde çocuk veya yaşlı bakımı gerekiyorsa, bu konuda destek sağlayabilir.

Bu görevler, evde yardımcı bayanın yapabileceği işlere örnek olarak verilebilir, ancak unutmayın ki ihtiyaçlar ve beklentiler her ev sahibine göre farklılık gösterebilir. Yardımcı bayanın görevleri, ev sahibi ile yapılan anlaşma ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenir.

Yatılı ev işlerine yardımcı bayan

Yatılı ev işlerine yardımcı bayan” üzerine bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir