Kırgızistanlı yatılı bakıcı fiyatları

Evde yatılı yabancı bakıcı için Kırgızistan vatandaşlarını tercih edenler için Kırgız Bakıcılar hakkında bilgi vereceğiz. Kırgız Bakıcılar Türkiye’de 12.000 ₺ ‘ye çalışırlar. Bu yatılı bakıcı fiyatıdır. Kırgız vatandaşlarını ev hizmetlerinde çalıştırma maliyeti 12.500 ₺ dir. Evde çalışacağınız bakıcı haftada 1 gün veya 2 haftada 2 gün izinli sayılır. Izin parası olarak da günlük en düşük 100 ₺ ödeme yapılır. Kırgız Bakıcı genel olarak temizlik işlerinde veya çocuk, hasta ve yaşlı bakım elemanı olarak çalışır.

Kırgız Yatılı Çocuk Bakıcısı

Evde çocukların bakımı ile ilgilenecek bir bakıcı almak için Kırgız Bakıcı tercih edenler kolay bir şekilde bakıcı ile anlaşabilir. Çoğu kişinin bildiği üzere aynı milletin bir parçası olduğumuz için, kültürel olarak ta yabancılık çekilmez. Türkçe konuşmaları genel olarak iyidir. Çocuklara iyi bakarlar. En düşük maaş olarak 12.000 ₺ ye çalışırlar. Bu fiyat onlar içinde uygundur. Çalışan personelin yapacğaı işe göre fiyatlar değişiklik göstermeketdir. Kafası rahat olan bir bakıcı ailenize ve bakacağı çocuklara daha hızlı adapte olur ve bakıcının iş verimini artırır. Kırgızistanlı bir çocuk bakıcı ile çalışmak isterseniz avantajları çok kolay uyum sağlamasıdır.

Kırgızistanlı yatılı bakıcı fiyatları

Kırgız Yatılı Hasta Bakıcısı

Ev hizmetlerinde hasta bakıcı veya yaşlı bakım elemanı olarak Kırgızları çalıştırabilirsiniz. Kırgız yatılı bayan eleman için bizi arayabilirsiniz. Kırgızlar Hasta Bakım ve Yaşlı bakımı yapabilir. Yatılı referanslı Kırgız Bakıcı fiyatları 12.000 ₺ civarındadır. Evinizi ve ailenizi emanet edeceğiniz bir bakıcıda aramanız gereken özellikler, oturma izni olması, referanslı olması. Oturma izni olan bir bakıcıya çalışma izni yapabilirsiniz. Yabancı bakıcılar evde yatılı olarak kalabilirler. Genelde Türk bakıcılar hasta veya yaşlı yanında kalmayı kabul etmezler.

Kırgız Bakıcı Arıyorum

Kırgız bakıcılar arıyorsunuz doğru yerdesiniz. İstediğiniz özelliklere uygun Kırgızistanlı bakıcı size verebiliriz. Kırgız Yaşlı Bakıcı, Kırgız Hasta bakıcı, Kırgız bebek bakıcı, Kırgız Temizlik elemanı, Kırgız ev işlerine yardımcı elaman, Kırgız villa bakıcısı, Karı Koca kırgız villa çalışma elemanı olarak Kırgızlar çalışabilir. Kırgızistan Bakıcı tercihi yapacaksanız vereceğiniz iş kriterlerine en uygun bakıcı önerilir.

Kimlere Kırgız Bakıcı Vermiyoruz; Evde tek başına yaşayan erkeklere yaşlı hariç bakıcı vermiyoruz. Bu tür bakıcı arayanlara hizmet veremiyoruz. Çalışacak bakıcı almak için aile olması ve ailenin kontrolünde yaşlı anne baba bakımı olması gerekmektedir. Kırgız bakıcı ev hizmetlerinde yatışı çalışabilecek bakıcı ve yardımcı hizmetleri vermekteyiz.

Evde yabancı bakıcılara çalışma izni başvurusu yapılmaktadır. Kırgız Bakıcının oturma izni ve çalışma izni için bizi arayabilirsiniz.

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara