Yatılı yaşlı bakıcı arayışları için güvenli referanslı yasal personeller ile çalışmayı düşünüyorsanız sizlere hizmet verebilen en iyi firmalardan hizmet alabilirsiniz. Yatılı yaşlı bakıcıları genelde ailelerin işleri sebebiyle uzak kaldığı bölgelere bölgelerde tercih edilmektedir. 2024 yılı itibarıyla Gündüzlü yatılı yaşlı bakıcılar 25.000 TL ile 30.000 TL arasında haftada 6 gün çalışarak size hizmet verebilmektedir. Yine 2024 yılı itibarıyla yatılı Türk veya yabancı yaşlı bakıcısı 28.000 TL ile 35.000 TL arasında size hizmetler sunabilir. Yatılı yaşlı bakıcıların fiyat politikaları hastanızın durumuna göre ve bakıcının yapacağı işlere göre değişiklik gösterebilmektedir Bu sebeple en yaşınıza uygun en iyi adayları tespit ederek fiyat politikalarınızı belirleyebilirsiniz.

Yatılı yaşlı bakıcı hizmetleri

Evinizde yaşlılarınızı emanet edeceğiniz bir bakıcıyı seçmek için özellikle bakıcı evde yaşlınızla birlikte yalnız başına kalacaksa çok önemlidir. Öncelikle yaşlınıza bakacak bakıcının referansları önem arz eder ikincisi tecrübeleri önem arz eder üçüncüsü yaşınıza bakacak bakıcı yabancı ise ikamet izni olup olmadığı çalışma izni yapılıp yapılmayacağı mutlaka kontrol edilmelidir. Yabancı yaşlı bakıcısı Evde yaşlı bakıcısı aramakta iseniz bize ulaştığınız zaman sizlere referanslı alanında deneyimli güvenli legal personel hizmetleri sunmaktayız. Çünkü biz bakıcı verme konusunda yasal bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz herhangi bir firmadan yaşlı bakıcı talep edecekseniz lütfen yasal olmadığına dikkat edin.

Yatılı yaşlı bakıcı fiyatları

Hastanıza uygun deneyimli profesyonel yaşlı bakıcı almak için şimdi bizi arayabilirsiniz. Yatılı yaşlı bakıcı danışmanlık hakkında bize ulaşın. Yatılı Gündüzlü Yaşlı Bakıcı için İletişim kanallarında bize yazabilirsiniz arayabilirsiniz.

Yaşlı Bakıcı Çalıştırmak İçin Nelere Dikkat Etmeliyim?

Evde anne baba bakımı veya büyükanne dede bakımı için yaşlı bakıcı arıyorum diyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı önerileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  • Yatılı yaşlı bakıcı alacağını danışmanlık firmaları İŞKUR üyesi mi? Bakıcı verme yetkisi ve belgeleri varmı?
  • Yaşlı bakıcı alacağınız personelin önceden referansı varmı?
  • Alacağınız yaşlı bakıcısı yabancı ise İkamet İzni varmı? Çalışma İzni yapılacak durumda mı?
  • Yaşlınız için serum veya ilaç kullanımı olacak ise hemşirelik veya hasta bakıcı alanında yasal resmi belgesi varmı?
  • Yaşlı bakıcısı alacağız personelin adli sicil belgesini isteyiniz.
  • Yaşlı bakıcı evde bakacağı hastanın durumuna göre sigara, alkol ve uyuşturucu kullanıyor mu?
  • Yaşlı bakıcı adayının psikolojik bir sorunu varmı? Vb.

Evde yaşlı bakıcı almak isteyen aileler için bu ve benzer kriterler önemlidir. Özellikle yatakta kalan hastalar için çok dikkat edilmesi gerekir. Her ne sebeple olursa olsun yaşlı bakıcı aldığınız zaman belirli aralıklarla yakınınızın bulunduğu adrese ansızın gidiniz.

Yaşlı Bakıcı Danışmanlık Ajansı Ely Danışmanlık İşkur Özel İstihdam Bürosu olarak hizmet vermektedir. Yatılı Yaşlı bakıcı için bize ulaşın bilgi alın.

Yabancı Yaşlı Bakıcı Maaşları

Türkmenistan vatandaşı yaşlı bakıcı maaşları gündüzlü ve yatılı olarak en düşük 25.000 ₺ en yüksek 30.000 ₺ dir. Türkmen yaşlı bakıcı maaşları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Özbekistan vatandaşı gündüzlü ve yatılı yaşlı bakıcı kaç para Özbek yaşlı bakıcı maaşları en düşük 25.000₺ en yüksek 30.000₺ ortalama fiyattır. Evinizde Kırgız yaşlı bakıcı tercih edersiniz Kırgızistan vatandaşı yatılı ve gündüzlü yaşlı bakıcı maaşları 26.000 ₺ ile 32.000 ₺ aralığında olabilmektedirler.

Yabancı yaşlı bakıcı olarak ingilizce konuşan personel tercih edecekseniz onların maaşları ise şu şekildedir. Afrikalı yatılı yaşlı bakıcı maaşları 1.000 $, Endonezyalı yaşlı bakıcı maaşları 1.200 $, Filipinli Yaşlı Bakıcı Fiyatları ise 1300 $ civarındadır. Arapça konuşan yaşlı bakıcı ücretleri Arapça bilen yaşlı bakıcı arayanlar için ise fiyat aralığı 1000 $ ile 1200 $ civarında olabilmektedir.

Yatılı gündüzlü yaşlı bakıcı adayları için bize ulaşın.

Yaşlı bakıcı ücretleri

Yaşlı bakıcı ücretleri” üzerine bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir