Ev ve villada iyi bir yabancı yatılı personel çalıştırmak için kişinin Türkiye’de yasal olması ve referanslı olması önem arz etmektedir. Bu minvalde yatılı olarak çalışacak bakıcı ve yardımcı adayları ile görüşmek ve çalıştırmak için yabancı bakıcı danışmanlık hizmetini veren firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. Özel İstihdam Bürosu olarak hizmet vermekteyiz. Silivri’de yerli ve yabancı bakıcı tercihleriniz için en iyi çözümleri size sunmaktayız. Silivri yabancı yatılı bakıcı hizmetleri veriyoruz.

Silivri yatılı hasta bakıcı

Yabancı veya Türk hasta bakıcı almak ve deneyimli olması güvenilir olması sizin için önemli ise biz size hizmet verebiliriz. Hastanın durumuna göre en uygun bakıcı adayları ile sizleri görüştürmektedir. Silivri’de hasta bakıcı bulma ve evinizde çalıştırma isteğiniz ve planınız var ise biz sizin için en iyi bakıcıları buluyoruz. Herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamak için sözleşme yapıyoruz. Ve çalışma izni yapacağınız adayları size veriyoruz. Silivri bölgesinde Türkmen hasta bakıcı, Özbek hasta bakıcı, Afrikalı hasta bakıcı, Türkçe ve İngilizce bilen hasta bakıcı ile çalışmak için Ely danışmanlık firması hizmet vermekte.

Silivri bakıcı arıyorum

Türkmenistanlı hasta bakıcı arıyorum Silivri, Tek anne bakımı, dede bakımı, yaşlı erkek bakımı, karı Koca bakımı gibi alanlarda hasta ve yaşlı bakımı konusunda referanslı ve deneyimli bakıcılar ile çalışmanızı sağlıyoruz. Emanet edeceğiniz yaşlı ve hastalara en iyi şekilde bakacak yemek temizlik ilaç verme gibi ihtiyaçlarını karşılayacak bakıcı lazım ise bizi arayın.

Özbekistanlı yatılı yaşlı bakıcı Silivri, Özbek hasta bakıcı, Özbek yaşlı bakıcı ile aile büyüklerinize bakmayı ve onları emanet edeceğiniz güvenli bakıcılar için yasal olarak hizmet veren firmamızı arayın. Özbek bakıcıların Türkçe bilgileri vardır. Aynı dil ailesinde olduğunuz için rahatlıkla anlaşabilirsiniz ve yemek kültürleri çok iyidir.

Silivri Çocuk Bakıcısı arıyorum

Çocuklarınız için İngilizce veya başka bir yabancı dil öğrenmelerini önemseyen aileler için iyi çocuk bakıcısı adaylarımız vardır. Çocuk bakıcı için aradığınız veya yapılmasını istediğiniz taleplerinizi bize bildirin en iyi bakıcılar ile sizi bir araya getirilip görüştürme yapalım. Silivri yatılı bakıcı danışmanlık firması.

Silivri’de Filipinli Çocuk bakıcısı arıyorum, Dadı ve çocuk bakıcısı alanında çok tecrübeli uluslararası bir üne sahip olan bakıcı adaylarını tercih ederseniz biz size en iyi adayı buluyoruz. Filipinli dadı ana dili gibi İngilizce bilir, bebeklerin bakımından anlar ve yetişmesine büyük katkılar sağlar. Filipinli çocuk bakıcısı olarak çalışacak yatılı bakıcı çocukların eğitim, yemek, oyun ve dil öğrenmelerine katkıları vardır.

Afrikalı Bakıcı Arıyorum Silivri; Silivri ilçesinde evde yatılı olarak çalışacak ev işlerine yardımcı, çocuk ve bebek bakıcılığı yapabilen Afrikalı bakıcıları tercih edecek iseniz bizi arayın. Afrikalı bakıcılar iyi çalışan, ingilizce ve bazıları ayrıca Arapça konuşabilen yetenekli bakıcılardan oluşmaktadır. Afrikalı bakıcı, Ugandalı, Etiyopyalı vb ülkelerin vatandaşlarıdır.

Silivri’de yatılı bakıcı fiyatları; Afrikalı bakıcı adayları piyasaya göre uygun fiyatlara çalışırlar ama yapacağı işleri çok iyi yaparlar. Afrikalı bakıcı fiyatları 13.000 ₺ den başlar. Türkmen bakıcı ve Özbek bakıcı fiyatları 15.000 ₺ başlar. Endonezyalı ve Nepalli bakıcı fiyatları 850 $ dan başlar. Filipinli bakıcı fiyatları 1.000 $ dan başlamaktadır.

Silivri yatılı bakıcı

Silivri yatılı bakıcı” üzerine 2 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir