Şile ilçesinde yabancı yatılı hasta bakıcı, yabancı çocuk bakıcısı, dadı ve ev işleirne yardımcı olarak hizmet almak isteyenlere Özel İstihdam Ofisi olarak size en uygun adayları veriyoruz. Alzheimer hastalığı veya buna bağlı bir dems hastası olan bir aile üyesine bakıcı arıyorsanız biz size hizmet vermekteyiz.. Bakıcılar yatılı veya gündüzlü olarak sizinle yaşarken önemli olan refernaslı olmasıdır. Pek çok aile için, demaslı bir kişiye bakmak yalnızca bir kişinin işi değil, görev ve sorumlulukları paylaşan birçok kişiyi meşgul eden bir olaydır. Ne tür bir bakıcı aramış olursanız olun, yabancınında başka bir kişiye bakması bazen bunaltıcı olabilir. O yüzden seçimini yapacağınız bakıcı profesyonel olmak zorundadır.

Şile yaşlı ve hasta bakıcı arıyorum

Yabancı yatılı Bakıcı Şile, Ev Hizmetlerine Yardımcı

Yaşlı ve hasta bakıcının görevi; belirli günlerde banyo yapmaktırmak, giyinmek ve yemek yemek gibi bir rutini devam ettirir. Kişinin yapılacaklar listelerini, randevuları ve etkinlikleri bir not defterine veya takvime yazmasına yardımcı olun. Kişinin keyif aldığı aktiviteleri planlar ve bunları her gün aynı saatte yapmaya çalışır. Düzenli olarak ilaç alması gereken kişilere yardımcı ilaçlarını zamanında verir. Giyinirken veya banyo yaparken kişinin durumunu göz önüne alarak mümkün olduğunca çok şey yapmasına izin vermeye çalışır. Dengesiz bir kişiyi desteklemek ve düşmeleri önlemek için sağlam bir duş sandalyesi kullanmaya dikkat eder. Nazik ve saygılı olur. Yemekleri gerekirse evde taze ve sağlıklı bir şekilde yaparak günlük servis eder. Bu özelliklerde bakıcı almak için Şile bakıcı danışmanlık hizmetleri veren firmamızı arayın.

Şile Çocuk Bakıcısı

Yatılı olarak sizde kalacak ve çocuklarınıza bakabilecek eğitimlerine katkı sağlayabilen Türkçe ve İngilizce bilen bakıcı hizmeti almak için bize ulaşın. Evde yatılı duran çocuk bakıcıları çocuklarınıza dadılık ve oyun ablası olarakta hizmet verebilirer. Özellikle İngilizce bilen yatılı çocuk bakıcıları ile çalışırsanız çocuklarınız İngilizce öğrenme konusunda büyük bir adım atmış olursunuz. Şile’de Yatılı çocuk bakıcısı için Türkmen yatılı çocuk bakıcı, Özbek yatılı çocuk bakıcı, Kırgız yatılı çocuk bakıcı ile çalışabilirsiniz bu bölgenin bakıcıları Türkçe bilirler. Şile’de İngilzice bilen çocukbakıcı tercihleriniz için Endonezyalı yatılı çocuk bakıcı, Nepalli yatılı çocuk bakıcı, Ugandalı yatılı çocuk bakıcı, Nepalli yatılı çocuk bakıcı, Filipinli yatılı çocuk bakıcı almak için bizi arayabilirsiniz.

Şile Yatılı Bakıcı Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir