Ev işleriniz için yardımcı arayanlara yabancı yardımcı hizmeti veriyoruz. Yardımcı talebinize en uygun adaylarımız ile ingilizce, rusça bilen personeller ile görüşme yapabilirsiniz. Ev işlerine danışmanlık firması size Türkiye’de oturma izni olan çalışma izni yapabileceğiz özelliklerde kişiler sunar. Türkiye’de yabancı eleman ihtiyaçlarınız için yurtiçi veya yurtdışından talep edilen elemanları çalışması için sizinle buluşturuyoruz.

Ev işlerine yardımcı eleman yabancı danışmanlık

Ev işleriniz için gündüz çalışacak yardımcı, bakıcı, dadı ve hizmetçi alabilirsiniz. Ev işleriniz için yatılı kalacak çocuk bakıcı, yaşlı bakıcı, hasta bakıcı, temizlikçi ve hizmetçi almak için bize ulaşmanız yeterli. Ev işlerinde eleman çalıştırmak için sizlere hizmet vermiyoruz. Evinizde yatılı hasta bakıcı ihtiyacınız olduğunda hasta bakmak konusunda tecrübeli ilaç kullandırma, gerekli sağlık hizmetlerini yapabilme alanında bilgili kişileri sizlere personel olarak sunmaktayız. Hasta bakma işi oldukça dikkat gerektiren bir işlem olduğu için bu alanda tecrübeli personel temin etmek çok önem arz etmektedir.

Ev işleri Danışmanlık şirketleri

Ev işlerinizde yabancı yardımcı eleman; Evde yatılı kalacak yabancı bakıcılar. Hastalarınızın en iyi şekilde bakımlarının yapılması için doğru personel tercihi önemlidir. Evde yardımcı personel olarak çalıçacak referanslı yardımcılar ile diyalog kurmak resmi bir firmadan güvenli ve referasnlı yardımcı almak için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Ev işlerinizde yardımcı Türkmen, Özbek, Afrikalı, Endonezyalı, Filipinli, Nepalli personel almak için bizi arayabilirsiniz. Ev işleriniz için yardımcı personeller ile çalışmak için danıuşmanlık firmamızıı arayabilirsiniz.

Ev işleriniz için yasal bir danışmanlık firmasıile çalışarak en iyi yardımcı adayları ile çalışabilirsiniz. Ev işlerine yardımcı danışmanlık şirketi olan Ely Danışmanlık ile yasal personel alabilirsiniz.

Ev işleri Danışmanlık şirketleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir