Evinizde yatılı olarak kalabilecek taleplerinize göre çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, ev işlerine yardımcı, hizmetçi, dadı arıyorsanız bize ulaşarak isteklerinizi en uygun bakıcı adayları ile görüşebilirsiniz. Başakşehir’de ev hizmetlerinde çalışacak yatılı olarak sizinle beraber kalabilecek Türkçe konuşabilen tercihinize göre İngilizce konuşan yabancı bakıcılar ile çalışmayı planlıyorsanız bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Başakşehir Bakıcı danışmanlık firması olarak sizlere resmi olarak hizmet sunan ELY danışmanlık ile çalışarak istediğiniz kriterlere en uygun bakıcı veya yardımcıları bulabilirsiniz.

Başakşehir bakıcı Ajansı

Başakşehir yabancı yatılı çocuk bakıcısı, başakşehir’de yabancı yatılı çocuk bakıcısı almak ve çocuklarınızın İngilizce öğrenmesine ve eğitimine katkıda bulunacak bakıcılar ile çalışmak istiyorsanız bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. İngilizce konuşan bakıcılarımız Afrikalı, Endonezyalı, nepalli, Filipinli vatandaşlarıdır. Türkçe konuşan çocuk bakıcısı tercih ediyorsanız Özbek Türkmen ağırlıklı olarak hizmet vermekteyiz.

Başakşehir'de yatılı bakıcı arıyorum

Başakşehir’de dadı arıyorum, başakşehir’de bebek bakıcısı arayanlar için daha önce bebek bakıcılığı yapmış referanslı deneyimli dadı adayları ile sizleri görüştürüyoruz. Başakşehir’de Afrikalı dadı, Özbek tadı, Türkmen dadı, Endonezyalı dadı, Filipinli dadı adayları ile görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başakşehir hasta bakıcı arıyorum, evde yatılı olarak kalacak ve hastanıza bakabilecek ilaçlarını verecek yemek yapacak ve temizlik yapacak size en uygun hasta bakıcılar ile hizmet sunuyoruz. Hastanızın durumuna göre en uygun bakıcı adaylarımız ile size çözümler sunarız. Başakşehir’de evde yatılı yabancı hasta bakıcı ile çalışmak için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Afrikalı bakıcı arıyorum Başakşehir, Afrikalı bakıcılar eve yardımcı olarak çalışabilirler çocuk bakıcısı ve dadı olarak çalışabilirler. Afrikalı bakıcılar İngilizce dilini konuşabilirler, Afrikalı bakıcılar Arapça konuşabilirler. Başakşehir’de güvenilir referanslı Afrikalı bakıcılar ile çalışmayı planlıyorsanız bizi arayarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Başakşehir yabancı bakıcı fiyatları, Başakşehir ilçesinde yabancı yatılı bakıcılar ile çalışabilirsiniz yabancı yatılı bakıcılar Türkmen bakıcı ve Özbek bakıcı fiyatları 13.000 TL ile 17.00 TL’den başlamaktadır. Başakşehir’de İngilizce bilen bakıcı fiyatları, 650 $ ile $1.100 arasında Başakşehir’de İngilizce bilen dadı ve çocuk bakıcıları ile çalışabilirsiniz. İngilizce konuşan dadı ve çocuk bakıcıları için en uygun fiyatlar Afrikalı bakıcılar dan oluşmaktadır. Afrikalı çocuk bakıcı fiyatları, 13.000 TL ile 17.000 TL arasında değişmektedir çocuğunuza ve Bebeğinize en uygun bakıcılar referanslı ve deneyimli bakıcıları firmamızı arayarak temin edebilirsiniz.

Başakşehir’de hasta ve yaşlı bakıcı fiyatları 14.000 TL 18.000 TL arasında değişmektedir. Bu hasta veya yaşlının durumuna göre değişebilir.

Başakşehir’de yatılı bakıcı arıyorum

Başakşehir’de yatılı bakıcı arıyorum” üzerine 2 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir