Yasal olarak size yabancı personel (hasta bakıcı, çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcı, hizmetçi, bahçıvan, dadı) verebilen resmi bir firma ile çalışarak güvenli, referanslı eleman almak için ELY Danışmanlık firması ile çalışabilirsiniz. Avcılar’da yatılı bakıcı arayanlar için en uygun adaylar ile sizlere çözüm sunuyoruz. Evinizde yatılı bakıcı, iş yerinize yabancı personel temini için en iyi kişileri bulmak için bizi arayarak görüşme yapabilirsiniz. Avcılar yatılı bakıcı danışmak ajansı olarak size hizmet vermekteyiz.

Avcılar’da yatılı dadı arıyorum; Bebeğinize bakabilecek Türkçe bilen yatılı bakıcı alabilirsiniz. Türkçe konuşan yabancı dadı almak için bizi arayın.. Avcılar’da ingilizce bilen yabancı (Filipinli, Nepalli, Endonezyalı, Afrikalı) dadı ile çalışmak isterseniz referanslı dadılar ile sizleri buluşturuyoruz.

Avcılar’da yabancı çocuk bakıcısı, Avcılar ilçesinde yabancı çocuk bakıcı Türkçe ve İngilizce bilen profesyonel çocuk bakıcıları ile çalışmak isteyenler için resmi olarak size çözümler sunuyoruz. Avcılar çocuk bakıcı ajansı olarak hizmet vermekteyiz. Çocukların İngilizce öğrenmesine katkı sağlayan gelişimi için temeller oluşturan ingilizce düşünmesini sağlaya bilecek bakıcılar için firmamızı arayın.

Avcılar'da bakıcı arıyorum

Avcılar’da hasta bakıcı arıyorum, Avcılar ilçesinde hasta bakıcı arayanlar için referanslı adaylarımız vardır. Güvenebileceğiniz, referanslı hasta bakıcılar ile çalışmak için size hizmet vermekteyiz. ELY Danışmanlık özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet gösteren resmi bir firmadır. Demas hastası, Alzheimer hastası veya yatalak hastalara bakmış referanslı hasta bakıcılar için Avcılar’da bizden hizmet alabilirsiniz.

Avcılar’da yaşlı bakıcısı arıyorum, Avcılar’da yaşlılarınıza bakabilecek, yemek ve ilaçlarını verebilecek, temizlik yapabilecek Deneyimli yaşlı bakıcılar için size Türkmen, Özbek yaşlı bakıcısı verebiliyoruz. Avcılar bölgesinde yaşlı bakıcı arıyorum diyorsanız bizi arayın. Referanslı yasal çalışma izni yapabileceğiz yaşlı bakıcılar ile tanışın.

Avcılar’da yabancı temizlikçi arıyorum, Ev işlerinizi yapacak, temizlik ütü ve yemeğe yardımcı elemanlar arayanlara en iyi adayları veriyoruz. Avcılar ilçesinde yatılı bakıcı Personel arayanlar için hizmetler veriyoruz.

Avcılar’da yabancı personel temini, Avcılar’da ingilizce bilen yabancı personel, Avcılar’da İngilizce bilen yatılı bakıcı. Avcılar’da Rusça bilen yabancı personel, Avcılar’da Rusça konuşan yabancı bakıcı.

Avcılar’da Afrikalı Bakıcı arıyorum, Avcılar’da güler yüzlü, referanslı ingilizce konuşabilen Türkçe bilen Afrikalı bakıcılar için bize ulaşın. Avcılar’da Etiyopyalı bakıcı arayanlar bize ulaşarak hizmet alabilirler.

Avcılar’da yabancı yatılı bakıcı fiyatları 13.000 ₺ ile 18.000 ₺ civarındadır. Bakıcıların yapacağı işlere ve görevlerine göre fiyatlar değişir. Genellikle ingilizce konuşan bakıcılar daha fazla ücrete çalışabilir.

Avcılar’da yatılı bakıcı arıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir