Ev işlerinde size destek olabilecek Türkçe ve İngilizce konuşan ev yardımcı işlerinde deneyimli elemanlar ile çalışmayı planlıyorsanız bu alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Yasal bir firma olduğumuz için sizlere en uygun ve referanslı adayları önerebiliriz. Evinizde güvenebileceğiniz eve yardımcı personel alımlarınız için sizlere her türlü önerilerde bulunmaktayız. Sizlerin istekleri ve yapılacak işlerin doğrultusunda en uygun adayları size önermekteyiz. Sarıyer ilçesinde ev işlerine yardımcı ajansı olarak hizmet veren Ely Danışmanlık firmasını arayarak en uygun adayları seçin +90 532 665 16 19 Sarıyer’de eve yardımcı yabancı ve Türk eleman almak isteyenlere en iyi hizmetleri vermekteyiz. Bu iletişim telefonlardan bizi arayarak çözüm bulabilirsiniz.

sarıyer ev işlerine yardımcı

Sarıyer yardımcı arıyorum: Türkçe bilen ev işlerine yardımcı ve İngilizce bilen ev işlerine yardımcı yabancı personel ajansı olarak size hizmet vermekteyiz. Sarıyer Tecrübeli ev yardımcısı, Sarıyer Referanslı ev yardımcısı, Sarıyer Uzun yıllar deneyimli ev yardımcısı, Sarıyer Bebek bakımı deneyimli ev yardımcısı, Sarıyer Yaşlı bakımı deneyimli ev yardımcısı, Sarıyer Hasta bakımı deneyimli ev yardımcısı almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. İngilizce bilen ve bebek bakımı deneyimli ev yardımcısı arıyoruz diyorsanız şimdi bizi arayarak hizmet alın.

Sarıyer eve yardımcı yabancı personel arıyorum

Ev işlerine yardımcı personelin ana görevleri, işverenlerin ihtiyaçlarına ve anlaşmaya göre değişiklik gösterebilir. Ancak, genel olarak ev işlerine yardımcı personelin sorumlulukları şunları içerir: Sarıyer’de eve yardımcı Temizlikçi: Evin tüm bölümlerini (yatak odaları, banyolar, mutfak, oturma odası, vb.) süpürmek, toz almak ve paspaslamak, Mutfak ve banyoları dezenfekte etmek, Pencereleri ve camları temizlemek, Yerleri yıkamak, Çöpleri çıkarmak, Toz torbalarını değiştirmek, Mobilyaları silmek, Elektronik cihazları temizlemek. Çamaşır Yıkama: Kirli çamaşırları toplamak, ayırmak ve yıkamak, Çamaşırları kurutmak ve katlamak, Ütüleme yapmak,. Sarıyer eve yardımcı yemek bilen eleman: Yemek pişirmek (kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği), Bulaşıkları yıkamak, Mutfak tezgahlarını temizlemek.

SARIYER’de ev yardımcı personeller iş sözleşmesine göre şu görevleri de yapabilirler:

  • Evcil hayvanlara bakmak (beslemek, gezdirmek, temizlemek)
  • Bahçe işleri yapmak (bitkileri sulamak, çimleri biçmek)
  • Çocuklara bakmak (oyun oynamak, beslemek, uyutmak)
  • Yaşlılara yardımcı olmak (ilaçlarını vermek, ev işlerinde yardımcı olmak)
Sarıyer Ev İşlerine Yardımcı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir