Ev işlerinde yardımcı personel almak işlerinizi kolaylaştırmak evinizde temizlik, ütü ve yemek yapacak Türk ve Yabancı personel almak isteyenler için hizmet veren kurumsal bir firmayız. Ev işlerine yardımcı arıyorsanız bizimle iletişim kurarak yasal yardımcı adayları ile çalışmanız mümkündür. Ev işlerine yardımcı olacak bir personelin deneyimi, referansları önem arz eder. Evinizi teslim edeceğiniz bir yardımcı almak için yasal firmaları tercih etmenizi önermekteyiz.

Beylikdüzü Ev İşlerine yardımcı Personel veren Danışmanlık Firmaları Telefonu +90 532 665 1619 Ely Danışmanlık Beylikdüzü bölgesinde bakıcı ve yardımcı ajansı olarak hizmet veren yasal bir firmadır. Hemen arayın istediğiniz adayları size bulalım.

Beylikdüzü ilçesinde ev işlerine yardımcı birini işe alacağınız zaman anlaşmaya bağlı olarak yukarıdaki işlerin bazılarını yapmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ev yardımcıları için referanslı ve deneyimli olmaları önemlidir. Ely Danışmanlık Beylikdüzü’nde ev işlerine yardımcı personel hizmetleri vermektedir. İstediğiniz özellik ve donanımlara sahip bir ev yardımcısı ile tanışmak ve işe alım sürecini başlatmak için bizi arayın.

Beylikdüzü gündüzlü çalışacak yardımcı: Türkçe ve İngilizce konuşan yabancı veya Türk personeller için bizi arayın. Beylikdüzü ilçesinde gündüzlü ev işlerine yardımcı bir personel maaşları 27.000 TL’den başlamaktadır. Yapacağı işe ve çalışacağı güne bağlı olarak fiyatlar değişebilir.

Beylikdüzü’nde ev işlerine yardımcı personeller ne işleri yapar? hangi alanlarda sizlere destek olur? o konuda biraz bilgi vermek isteriz şöyle ki; Beylikdüzü ev işlerine yardımcı personeller ev yardımcıları ev işlerine yardımcı olarak çalışacaklar şu işleri yapabilirler:

ev işlerine yardımcı  Beylikdüzü
  1. Beylikdüzü Eve Yardımcılar Ev Temizliği Yapar: Ev temizliği genellikle en temel görevdir. Bu, toz alma, süpürme, paspaslama, cam temizliği, banyo ve mutfak temizliği gibi işleri içerir.
  2. Beylikdüzü ev işlerine yardımcılar Ütü ve Çamaşır işlerini yapar: Giysilerin yıkanması, kurutulması, ütülenmesi ve dolaplanması gibi çamaşırhane işlerini yapabilirler.
  3. Beylikdüzü ev işlerine yardımcı Mutfak Düzeni ve Yemek Hazırlığını yapar: Mutfak düzenini sağlayabilirler, tezgahların temizlenmesi, bulaşıkların yıkanması, dolapların düzenlenmesi gibi işlerle uğraşabilirler. Ayrıca, yemek pişirme veya basit yemek hazırlama konusunda da yardımcı olabilirler.
  4. Ev Düzeni ve Organizasyon: Evin düzenini sağlamak için eşyaları yerleştirebilirler, dolapları düzenleyebilir ve gerektiğinde organize edebilirler.
  5. Beylikdüzü Ev İşlerine Yardımcı Alışveriş ve Diğer İhtiyaçları karşılar: Gerekirse market alışverişi gibi dışarıya çıkabilecekleri işleri yapabilirler. Ayrıca, evin ihtiyaçlarına göre diğer görevleri de üstlenebilirler.
  6. Beylikdüzü ev yardımcısı Bitki Bakımı Yapar: Eğer evde bitkiler varsa, sulama ve bakım gibi bitki işleriyle de ilgilenebilirler.
  7. Beylikdüzü ev işlerine yardımcı Çocuk Bakımı Yapar: Bazı durumlarda, ev işlerine yardımcı personel aynı zamanda çocuk bakımı da yapabilir. Ancak bu, işin gereksinimlerine bağlı olarak değişir ve önceden belirlenmesi gerekir.

Beylikdüzü ev işlerine yardımcı personellerden bazılarını görmek için Instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Beylikdüzü ev işlerine yardımcı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir