Yeşilköy Yatılı Yabancı Bakıcı

Yeşilköy’de bakıcı hizmetleri. Evde yatılı hasta bakıcı, yabancı hizmetçi, çocuk bakıcısı ve bebek bakıcı almakisterseniz bize ulaşın. Özel İstihdam Ofisi olarak sizlere en iyi hizmetleri veriyoruz. Yeşilköy’de bakıcı arayanlar için en iyi adaylarımız ile yabancı dil bilen ve Türkçe bilen bakıcı ve yardımcılar ile size hizmet vermekteyiz.

yeşilköy yatılı çocuk bakıcısı

Yeşilköy Filipinli Bakıcı; Yeşilköy filipinli bakıcı ve dadı ajansı olarak size filipinli bakıcı temini yapabiliriz. Evinizde yatılı kalabilecek yasal düzyde olan çalışam izni yapabileceğiniz hazır adaylar ile size hizmet verilir. Filipinli bakıcı adaylarının hepsi ingilizce bilmektedir. Çocuk ve bebek bakıcısı olarak iyi bir performans gösterirler. Ev işleirne yardımcı arıyorsanız filipinli personel temin edebiliz. Filipinli bakıcı ve dadılar ile çalışmak çocuk ve bebekleirn ingilizce öğrenmesi ve eğitim hayatında daha başarılı olması için bize ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Filipinli bakıcı maaşları ile alakalı bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

İngilizce bilen yabancı bakıcı çocuk bakıcısı; Çocukların ingilizce öğrenmesinde ve düşünmesinde yetişme ve gelişmesine katkılarak sağlayacak oyun ablası veya özel çocuk bakıccılığı için hizmet alacağınız bir firma olan ELY Danışmanlık sizlere Filipinli, Nepalli, Taylandlı, Afrikalı bakıcılar ile hizmet vermektedir. Bizi arayarak istediğiniz bakıcı adayı ile görüşme yapabilirsiniz.

Afrikalı Bakıcı Yeşilköy; Yeşilköy’de Afrikalı bakıcı adayları ile çalışmak isteyenler bulunmaktadır. Bizde sizin için yasal Afrikalı bakıcı adayları ile hizmet veriyoruz. Afirkalı bakıcılar İnglizce bilir. Afrikalı bakıcılar çocuk bakıcılığı yapabilirler. Afrikalı bakıcılar yatılı hasta ve yaşlı bakıcılığı ve hizmetçi alanında sizlere hizmet verebilmekteler.

Yeşilköy Türkmen Bakıcı Arıyorum; Türkmenistanblı bakıcı ile çalışmak isteyen Yeşilköy’de ikamet eden vatandaşlarımız için yatılı hasta bakıcı, hizmetçi olarak çalışırlar. Türkmen bakıcı yatılı olarak en fazla ülkemizde çalışan adaylar arasındadır. Yasal ve esmi olarak ülkemizde kalan Türkmen bakıcılar ile çalışmak için bizi arayabilirsiniz.

Özbek bakıcı Yeşilköy; Yeşilköy mahallesinde Özbekistanlı yaşlı bakıcı, hasta bakıcı, çocuk bakıcı, yatalak hasta bakıcı talepleriniz için bize ulaşın doğru adaylarla görüşme yapınız. Özbekistanlı bakıcılar Türkiye’de çalışmaktadır. Özbek bakıcılar yemek konusunda iyidirler. Kültürel olarak bizimle aynı özleliklere sahiptir.

Yeşilköy Yabancı Hasta Bakıcı

Ev hizmetlerinde çalışacak evde yatılı olarak kalabilecek yaşlı ve hasta bakıcı danışmanlık hizmetleri için bizi arayarak tecrübeli ve referanslı adayları seçebilirsiniz. Yeşilköy’de hasta bakıcı adayları için Özbek, Türkmen, Afrikalı tercih edebilirsiniz. Yeşilköy yaşlı bakıcı; olarak çalışacak elemanlarımızın hepsi Türkçe konuşabilir ayrıca inglizce bilen yaşlı bakım personelelrimizde vardır. Evinizde yatılı olarak kalacak yaşlı ve hasta bakıcılar güvenli ve referanslı olmalıdır. Ailenizi güvenli referanslı bakıcılara teslim etmek için bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Yeşilköy yabancı yatılı bakıcı danışmanlık hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

Yeşilköy yabancı bakıcı fiyatları; Afrikalı bakıcılar 13.000 ₺ den başlayan fiyatlarla yatılı olarak sizde çalışabilir. Özbek Türkmen bakıclar 15.000 ₺ den başlayan fiyatlarla yatılı çalışabilir. Yabancı dil bilen çocukbakıcıları fiyatları 14.000 ₺ den başlamaktadır. Filipinli çocuk bakıcı, bebek bakıcı ve yardımcı fiyatları ise 1.000 $ dan başlamaktadır. Referasnlı bakıcı almak için bizi aramanız yeterlidir.

2 Comments

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir