Kağıthane bakıcı Arıyorum

Bakıcı ihtiyaçlarınız için yasal bir özel istihdam ofisi olarak faaliyet gösteren firmadan hizmet almak için bizi arayabilirsiniz. Yabancı yatılı bakıcı ajansı olarak Kağıthane’den bakıcı ihtiyacı için arayanlara en iyi adayları göndererek hizmet veriyoruz. Kağıthane ilçesinde bakıcı ihtiyaçlarınız için çözüm sunmaktayız. Gündüzlü ve yatılı yabancı bakıcı arayanlara hizmet sunuyoruz. Referanslı, güvenilir, yasal bir bakıcı ile evinizde yatılı olarak çalışma imkanı için bizi arayarak çözüm bulabilirsiniz. Kağıthane bakıcı danışmanlık hizmetleri sunan ELY danışmanlık firması ile istediğiniz adayı bulma imkanı.

Kağıthane yabancı bakıcı Arıyorum

Kağıthane Afrikalı Bakıcı arıyorum, Afrika uyruklu ingilizce ve Türkçe konuşabilen bakıcılar ile çalışmak gibi bir düşünceniz olur ise Ugandalı, Etiyopyalı, Nijeryalı, Ganalı bakıcılar ile çalışabilir iyi hizmet alabilirsiniz. Afrikalı bakıcılar aile bireylerine karşı saygılı yapacağı işin en iyisini yapmaya çalışan bakıcılar arasında yer alır. Afrikalı çocuk bakıcısı, bebek bakıcı almak isterseniz İngilizce konuşan personelleri öneriyoruz.

Kağıthane hasta bakıcı arıyorum

Evde hasta bakıcısı arayanlara önerimiz Türkmen, Özbek, Kırgız bakıcı grubudur. Türk kökenli olan ve aynı dili konuşan, yemek ve diğer kültürel ananeler hemen hemen aynı olan bu bakıcı grubu ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Özellik hasta, yaşlı ve yatalak hasta bakıcılar hususunda referans ve deneyimleri mevcuttur. Kağıthane bölgesinde Türkçe bilen bakıcılar aradığınız zaman geniş eleman kadromuz içinden size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kağıthane türkmen hasta bakıcı, Kağıthane özbek yaşlı bakıcı almak için bizi arayın bilgi alın.

Kağıthane filipinli bakıcı, Çocuklarınız ve bebekler için İngilizce eğitim almasında ve yetişme durumlarına büyük katkıları olan Filipinli dadı ve bakıcı ile çalışma fırsatı yakalayanlar oldukça memnundur. Sizde dadı ve çocuk bakıcısı için Filipinli personel ile çalışmak isterseniz yardımcı olacağız.

Kağıthane ingilizce bilen çocuk bakıcısı, Kağıthane ingilizce bilen bebek bakıcısı almak isteyenlere en iyi adaylarımız Filipinli, Endonezyalı, Afrikalı bakıcılardır.

Kağıthane Yatılı Bakıcı fiyatları; Afrikalı bakıcıları tercih ederseniz gündüzlü 10.000 ₺ Yatılı 13.500 # fiyatlara çalışabilirler. Özbek, Türkmen, Kırgız yatılı bakıcı fiyatları 13.500 ₺ den başlar 16.000 ₺ ye kadar çıkabilir. Endonezyalı bakıcı fiyatları 800 $ ile 1.000 $ arasındadır. Çocuk bakıcısı bebek bakıcısı ve ev işlerine yardımcı olarak çalışırlar. Filipinli dadı ve bakıcı fiyatları 900 $ / 1300 $ civarında aylık maaşları olur. Ayrıca yabancı bakıcılar haftada bir gün izin ( 1 gün) kullanır izin parası 100 ₺ ile 200 ₺ arasındadır.

Kağıthane’de ev ve işyerlerine yabancı personel almak gündüzlü veya yatılı olarak çalıştırmayı düşünen bireysel ve kurumsal müşterilere geniş eleman sayımız ile hizmet verebiliyoruz.

3 Comments

  1. Kağıthane hasta bakıcı arıyorum; 60 yaşında anne bakımı. yatılı olarak kalacak. Türkçe bilen tercih ediyorum.

  2. 2 yaşında bebeğimiz var , Kağıthane’de sabah 10:00 Akşam 17:00 arası bebek bakıcısı arıyorum.

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir