Yatılı Yaşlı Bakıcı Antalya

Evde yaşlılarınıza bakacak yabancı yatılı bakıcı hizmetleri. Antalya’da evde yaşlı bakımı için yabancı yatılılarla çalışmak istermisiniz. Antalya’da hasta bakıcı için bizi arayabilirsiniz. Ev işlerine yardımcı ve evde yaşlı ve hastalara bakacak yabancı yatılı bakıcı için hizmet verilmektedir. Antalya’da yabancı yatılı bakıcı fiyatları 6.000 ₺ den başlamaktadır. Kişinin yapacağı işe göre fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Antalya’da oturan yabancı yatılı bakıcıları sizinle buluşturmaktayız. Antalya yaşlı bakıcı için kişinin durumuna göre uygun eleman temin ediyoruz.

antalya yaşlı bakıcı, antalya yabancı hasta bakıcı

Antalya Hasta Bakıcı Ücretleri

Antalya’da yabancı hasta bakıcı fiyatı 6.000 ₺ den başlamaktadır. Bunun altında bakıcı çalışması mümkün değildir. Özellikle yabancı yaşlı bakıcılar için size hizmet verilmektedir. Antalya’da Türkmen yaşlı bakıcı, Evde yatılı Türkmen bakıcı için size hizmet vermekteyiz. Yatılı Türkmen bakıcılar için hastanıza uygun yaş kriterlerine göre öneri yapılmaktadır. Antalya bölgesinde Türkmen bakıcılar için bizi arayabilirsiniz.

Antalya Özbek yaşlı bakıcısı; Antalya ilinde hasta ve yaşlı bakıcılar için Özbek bakıcı tercih edebilirsiniz. Hastanızı ailenizi teslim edeceğiniz bakıcının güvenilir ve referanslı olması gereklidir. Özbek bakıcılar referanslı ve güvenilirdir. En uyugun Özbek bakıcı hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Yabancı dil bilen bakıcı Antalya

Antalya’da yabancı dil bilen Nepalli, Endonezyalı, Filipinli hasta ve yaşlı bakıcı ile çalışmak için size hizmet vermekteyiz. En uygun bakıcılar için bizi arayabilirsiniz. Antalya’da yabancı dil bilen bakıcı fiyatları; 900 $ dan başlamaktadır. Endonezyalı yaşlıbakıcısı, Nepalli yaşlı bakıcısı, Filipinli yaşlı bakcısı için şimdi bizi arayabilirsiniz. Antalya’da evde yaşlı ve hasta bakımında çalışacak yabancı bakıcılar için hizmet sunmaktayız.

Send your Comment