Ankara’da yatılı olarak çalışabilen veya gündüzlü çalışacan Türk, Yabancı bakıcıların fiyatları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Türkçe bilen yabancı yatılı bakıcı ve ev işleirne yardımcı, İngilizce konuşan yatılı bakıcı ve ev işlerine yardımcı personele maaş aralığı aşağıda verilmiştir. Ankara’da yabancı yatılı bakıcı almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Özel İstihdam Ofisi olarak faaliyet gösteren ELY Danışmanlık sizlere istediğiniz özelliklerde en iyi bakıcıları ve hizmetçileri verebilir. Ankara’nın bütün ilçelerinde yabancı yatılı bakıcı işleriniz için bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Anakara’da Yabancı yatılı bakıcı ajansı hizmetleir verilmektedir. Ankara’da yabancı personel temini için bizi arayarak en iyi çözümleri bulabilirsiniz. Ankara yabancı bakıcı Eviniz için en iyi ve referanslı yabancı yatılı bakıcılar için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Ankara’da yabancı bakıcı ve hizmetçi fiyatları;

 • Ankara’da Türkmenistan’lı yatılı yaşlı ve hasta bakıcısı fiyatları 30.000 ₺ – 35.000 ₺
 • Ankara’da Türkmenistan’lı çocuk bakcısı ve bebek bakıcı 31.000 ₺ – 35.000 ₺
 • Ankara’da Özbekistan’lı hasta ve yaşlı yatılı bakıcı fiyatı 28.000 ₺ – 33.000 ₺
 • Ankara’da Özbekistan’lı yatılı çocuk ve bebek bakıcısı 31.000 ₺ 35.000 ₺
 • Ankara’da Endonezyalı yatılı yabancı çocuk ve bebek bakıcısı (İngilizce konuşabilen) fiyatları 1200 $ – 1.250 $
 • Ankara’da Nepalli yabancı yatılı bebek & çocuk bakıcısı fiyatı (ingilizce konuşabilen) 1250 $ – 1.300 $
 • Ankara’da Filipinli yabancı çocuk bakıcısı & bebek bakıcısı fiyatları (filipinli dadı fiyatları) 1.400 $ – 1.500 $
 • Ankara’da Afrikalı bakıcı (çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı, temizlik elemanı) fiyatları 900 $ – 1100 $

Ankara’da yabancı yatılı bakıcı taleplerinizi bize ileterek en uygun bakıcı ve hizmetçileri bulabilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere en doğru adayı buluyoruz.

ankara yatılı bakıcı fiyatları

Ankara’da Yatılı Bakıcı Firması

Ankara da evinizde yatılı bakıcıya mı ihtiyaç duyuyorsunuz. Ely danışmanlık olarak sizlere alanında tecrübeli referanslı bakıcılar buluyoruz. Ankara yatılı bakıcı fiyatları birçok ailenin merak ettiği bir konudur. Ancak yatılı bakıcı fiyatlarını belirleyen faktörler çalıştıracağınız kişinin nitelikleri, sizin çalıştıracağınız kişilerde istediğiniz özelliklere ve kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse evinizde çocuğunuza yatılı bakıcı tutmak istiyorsunuz eğer yabancı dil bilmesini ve çocuğunuza yabancı dil öğretmesini istiyorsanız alacağı ücret yabancı dil bilmeyen yatılı bakıcılar ile aynı değildir. Bundan dolayı Ankara da yatılı bakıcı fiyatları ile alakalı detaylı bilgi edinebilmek için bizi aramanız yeterlidir. Ankara yatılı bakıcı fiyatları için bizi aradığınızda sizden çalıştıracağınız kişide olmasını istediğiniz özellikleri öğrenip sizin taleplerinize ve isteklerinize en uygun olan kişiyi sizlere sunuyoruz ve alacakları ücreti sizlere bildiriyoruz.

Ankara’da yatılı bakıcı fiyatı nası belirlenir?

ev işlerine yardımcı arıyorum Ankara

Ankara yatılı bakıcı fiyatlarını belirleyen diğer bir faktörde yatılı bakıcının çalışma şartlarıdır. Yatılı bakıcılar haftanın 6 günü çalışır ve 24 saat tam bir gün izin şeklinde izin kullanırlar. Örnek vermek gerekirse cumartesi günü akşam 6 da işten çıkar Pazar günü akşam 6 da gelir. Ayrı olarak gündüzlü bakıcı şeklinde çalışanlarda bulunmaktadır bunların alacağı ücret yatılı olarak çalışacak olan bakıcının ücreti ile aynı değildir. Evde yatılı olarak çalışacakları zaman evde yapacakları işlerin yoğunluğu gibi faktörlerde yatılı bakıcı fiyatlarını belirlemektedir. Evinizde yatılı bakıcı olarak çocuğunuza bakmak için bakıcı tuttuğunuzda yatılı bakıcının yapacağı işler önceden belirlenip sözleşmeye eklenir ne alacağı fiyatta buna göre belirlenir.

Ankara’da yabancı bakıcı; Ely danışmanlık olarak sizlere Ankara yatılı bakıcı fiyatları konusunda hizmet sunduğumuzda sizlerin isteklerine önem verip sizler için en uygun olan adayları sizlere sunmaktayız. Detaylı bilgi edinmek Ankara yatılı bakıcı fiyatları hakkında fikir sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz. Ankara’da hasta bakıcı, Ankara’da yaşlı bakıcı, Ankara’da ev hizmetlerine yardımcı, Ankara’da temizlik elemanı, Ankara’da çocuk bakıcısı, Ankara’da bebek bakıcısı, Ankara’da bakıcı arıyorum, Ankara’da yabancı dil bilen bakıcı, Ankara’da dadı arıyorum, Ankara’da bakıcı ajansları. Ankara’da bakıcı ve yardımcı arayanlar için en iyi hizmet ve çözümleri sunmaktayız.

Ev İşlerine Yardımcı Maaşları Ankara?

Türkçe bilen Türk ve yabancı ev işleirne yardımcı personel maaşları ortalama 29.000 TL ile 35.000 TL arasındadır. Ankara’da İngilizce bilen yabancı ev işleirne yardımcı ücretleri ise 950$ ile 1400 $ arasında değişmektedir. Yasal bir danışmanlık firmasından hizmet almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Ankara’da ev işlerine yardımcı personel almak için bize ulaşın. Ankara’da eve yardımcı personel alımı için bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz bilgi ve destek alabilirsiniz.

Ankara yatılı bakıcı fiyatları

Ankara yatılı bakıcı fiyatları” üzerine 3 düşünce

 • Ocak 13, 2023, 5:54 pm
  Kalıcı bağlantı

  Ankara’da yatılı bakıcı arıyorum… Evde çocuk bakacak ingilizce bilen tercih ediyoruz.

  Cevapla
 • Ocak 16, 2023, 5:49 pm
  Kalıcı bağlantı

  Bebek bakıcı + hizmetçi arıyorum. İngilizce bilen Personel varmı? Ankara’da çalışacak

  Cevapla
 • Ocak 17, 2023, 9:51 am
  Kalıcı bağlantı

  Ankara’da çocuk bakıcı ve yaşlı bakıcı elemanı temin ettik. Teşekkürler

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir