Evinizde yasal deneyimli vereceğiniz işlerin altından kalkabilecek tercihlerinize göre Türkçe İngilizce veya başka dilleri konuşabilen bir bakıcı ile çalışmak istiyorsanız İstanbul’da bakıcı firması olarak hizmet veren ELY danışmanlık ile iletişim kurabilirsiniz. İstanbul’da resmi bakıcı danışmanlık firması ile bakıcı bulmak ve istediğiniz bakıcı adayları ile iletişim kurarak bir seçim yapmak için yasal bakıcıları için ELY bakıcı firması ile bağlantı kurabilirsiniz. Evinize bir bakıcı almak istiyorsanız ve bunu resmi yollardan yapmayı planlıyorsanız bizi arayarak istediğiniz özelliklerde Size uygun bakıcılarla konuşma ve en uygun olanını işe alma olanağı sunuyoruz. Bakıcı danışmanlık firması olarak yasal olarak faaliyet gösteren resmi bir eleman hizmetleri ni İş ve işçi Bulma alanında faaliyet gösteren bir kurumuz.

İstanbul’da yabancı bakıcı firmaları

bakıcı firması istanbul, bakıcı ajansı istanbul, yabancı bakıcı firması istanbul, özel bakıcı firması istanbul, çocuk bakıcı firması istanbul,

Evinizde ihtiyaç duyduğunuz yatılı bakıcılar ile buluşmak için bakıcı firmaları arayarak hizmet almak isteyenlere en iyi çözüm önerilerini sunmayı amaçlamaktayız. Bir yabancı bakıcı firması veya iş ve iş bulma alanında faaliyet gösteren bir şirket olarak sizlerin aradığı özellikleri en uygun bakıcıları ile sizin iletişim kurmanızı sağlamaktayız böylelikle referanslı ve deneyimli bakıcılar ile çalışma imkanı bulmanızı sağlamaktayız. Bakıcı firması olarak çocuk bakıcısı arayanlara istedikleri kriterlere uygun Türkçe konuşabilen tercihlere göre İngilizce bilen yabancı çocuk bakıcısı talep edenlere de yine uygun referanslı bakıcılar ile hizmet sunuyoruz. Bebek bakıcısı veya dadı arayan yabancı dili iyi olan tecrübeli referans verebilecek çalışma izni yapabileceğiniz bir bakıcıyı anca yasal bir bakıcı firmasını arayarak bulabilirsiniz. Bunun için sizlere en uygun işinin ehli bakıcılar ile hizmet sunuyoruz.

Resmi bakıcı firmaları İstanbul

Resmi olarak iş ve işçi bulma konularında hizmet verebilecek olan bakıcı firmalarının İŞKUR özel istihdam bürosu olarak faaliyet göstermeleri gerekmektedir. Ely Danışmanlık firması olarak bakıcı hizmeti verebilme ve bu alanda hizmet sunabilmek için resmi olarak her türlü belge ve dökümanımız bulunmaktadır. Bunun için İstanbul’da hasta bakıcı firması, İstanbul’da yaşlı bakıcı firması, İstanbul’da Dadı firması, İstanbul’da çocuk bakıcı firması, İstanbul’da bebek bakıcı firması vb iş alanlarında sizlere resmi olarak hizmet verebilme yetkisine sahip bakıcı danışmanlık firması olduğumuz için bizi güvenle arayarak istediğiniz bakıcılarla çalışabilirsiniz.

İstanbul’da bakıcı firması arıyorum

İstanbul’da resmi olarak bakıcı verebilme yetkisine sahip güvenli referans verebilecek bir bakıcı firmasıyla çalışmayı hedefliyorsanız bizim iletişim kurabilirsiniz. İstanbul’da Özbek bakıcı firması arayan bize ulaşabilir Özbek bakıcılarla çalışmak için bizi arayın en iyi hizmetleri size sunalım. İstanbul’da Türkmen bakıcı firması arayanlar Türkmenistan’da bakıcılarla çalışmak istiyorlarsa kendilerine referanslı ve deneyimli personeller ile hizmet sunuyoruz. İstanbul’da Filipinli Dadı firması için bizi arayarak çocuklarınız veya bebekleriniz için en uygun Filipinli çocuk bakıcıyı ve Filipinli bebek bakıcısını bulabilirsiniz. İstanbul’da İngilizce konuşan bakıcı veren firma, çocuk ve bebek bakıcıları almak e çocuklarınızın ana dili gibi İngilizce Rusça bilmesini istiyorsanız bize ulaşarak en iyi bakıcılarla buluşabilirsiniz.

Yatılı Bakıcı Şirketleri İstanbul

“Bakıcı şirketi” terimi, genellikle insanların ihtiyaçlarına uygun bakım ve destek hizmetleri sağlayan özel şirketleri ifade eder. Bu tür şirketler, çocuk, yaşlı, hasta veya engelli bireylerin günlük yaşamlarında yardıma ihtiyacı olan durumlarda profesyonel bakım ve destek sunarlar.

Bakıcı şirketleri genellikle aşağıdaki hizmetleri sağlayabilir:

 1. Evde Bakım: Yaşlı veya hasta bireylerin kendi evlerinde günlük yaşam aktivitelerini destekleyen hizmetler. Bu, kişisel bakım (banyo, tuvalet ihtiyaçları, giyinme vb.), ev temizliği, yemek hazırlama, ilaç hatırlatıcıları gibi hizmetleri içerebilir.
 2. Çocuk Bakımı: Ebeveynlerin çalışma saatlerinde veya diğer nedenlerle çocuklarına bakacak birini aradıkları durumlarda çocuk bakım hizmeti sunarlar.
 3. Hasta ve Engelli Bakımı: Kronik hastalığı veya engeli olan bireylere özel bakım ve destek hizmetleri sağlarlar.
 4. Gece Bakımı: Özellikle yaşlı veya hastaların gece saatlerinde bakım ve denetim ihtiyaçlarını karşılayan hizmetlerdir.
 5. Refakat Hizmetleri: Kişilere alışveriş yapma, doktor randevularına gitme, sosyal etkinliklere katılma gibi refakat hizmetleri sunarlar.
 6. Hasta Bakıcıları: Hasta olan veya iyileşme sürecindeki bireylere tıbbi olmayan destek ve bakım hizmetleri sunarlar.

Bakıcı şirketleri, profesyonel bakıcılar ve bakım personeli istihdam ederek, müşterilerine ihtiyaçlarına uygun kaliteli bakım hizmetleri sağlarlar. Bu şirketler, müşterilerin özel ihtiyaçlarına odaklanarak, güvenli, sevgi dolu ve destekleyici bir ortam sunmayı amaçlarlar.

Bakıcı firmaları istanbul

Bakıcı firmaları istanbul” üzerine 3 düşünce

 • Ocak 29, 2023, 1:29 pm
  Kalıcı bağlantı

  İstanbul’da bakıcı firması olarak faaliyet gösteren Ely Danışmanlık formasını sizede öneririm

  Cevapla
 • Ocak 31, 2023, 6:40 am
  Kalıcı bağlantı

  Yatılı bakıcı firması olarak resmi eleman verme ajansıdır. Tavsiye ederim.

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir