İstanbul yatılı bakıcı fiyatları

İstanbul’da yabancı bakıcı fiyatları ne kadar? İstanbul’da yabancı bakıcılar ne kadar maaş almaktadır? İstanbul’da yabancı yatılı bakıcı fiyatları Türkmen, Özbek, Kırgız bakıcı ücretleri; 12.000 ₺ ile 17.500 ₺ dir. İstanbul’da ingilizce bilen yabancı yatılı bakıcı fiyatları ise Endonezyalı, Nepalli, Filipinli 1100 $ ile 1.500 $ arasındadır. İstediğiniz özelliklerde deneyimli bir bakıcı almak için bize danışabilirsiniz. Alacağınız bakıcılar ikamet izni olan ve çalışma izni yapabilecek yasal bakıcılardır. İstanbul’da yatılı çalışacak yabancı bir bakıcının minimum çalışma ücreti 12.000 ₺ dir.

İstanbul yabancı bakıcı ücretleri

İstanbul yatılı bakıcı fiyatları

Ev hizmetlerinde yabancı bakıcı çalıştırmak için yabancı bakıcıların ikamet izni olması gerekir. Oturma izni olan yabancı bakıcılara çalışma izni yapabilirsiniz. İstanbul’da yabancı bakıcı çalıştırma için en az 12.000 ₺ yi gözden çıkarmanız gerekmektedir. İstanbul’da Türkmen yatılı bakıcı, Özbek yatılı bakıcı, Kırgız yatılı bakıcı yaşlı bakımı ücretleri; 13.500 ₺ dir. İstanbul’da Türkmen yatılı bakıcı, Özbek yatılı bakıcı, Kırgız yatılı yabancı hasta bakıcı fiyatı 13.000 ₺ dir. İstanbul ingilizce bilen yaşlı bakımı fiyatları Nepalli, Endonezyalı ve Filipinli 850 $ dan başlamaktadır. İşini iyi yapabilen kalifiye bir bakıcı almak için bu fiyatlar uygundur. Ev hizmetlerinde çalışacak bakıcılar haftada bir gün izin kullanır. Anlaşmaya göre bu izin günü 15 günde bir iki günde olabilir.

Yatılı Yabancı Temizlik Elemanı Fiyatları İstanbul

Yatılı bakıcı fiyatları nedir? İstanbul’da ev hizmetlerinde çalıştırma isteyeceğiniz yabancı temizlik elemanları için size hizmet vermekteyiz. İstanbul’da ev işlerinde çalıştırmak için yabancı elemanları da tercih edebilirsiniz. İstanbul yabancı temizlik elemanı fiyatları 12.000 ₺ den başlamaktadır. Ev işerinde temizlik, ütü gibi işlerinizi yapacak yatılı bir personel için en düşük maaş 13.000 ₺ den başlamaktadır. Yasal oturma izni olan çalışma iznide yapabileceğiniz personeller için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul yabancı çocuk bakıcı fiyatları

İngilizce bilen çocuk ve bebek bakımında daha önce çalışmış deneyimli yabancı çocuk ve bebek bakıcıları. Sadece bakıcı bulmak yeterli değil, size uygun kriterde olan bakıcı bulmanız önemli. 

  1. Türkmen çocuk bakıcı fiyatı İstanbul: 13.500 ₺
  2. Özbek çocuk bakıcı ücreti İstanbul: 13.500 ₺
  3. Kırgız çocuk bakıcı ücretleri İstanbul: 14.500 ₺
  4. Afrikalı çocuk bakıcı fiyatları İstanbul için: 10.000 ₺
  5. Endonezyalı çocuk bakıcı fiyatları İstanbul: 900 $
  6. Nepalli çocuk bakıcı fiyatları İstanbul: 950 $
  7. Filipinli çocuk bakıcı fiyatı İstanbul: 1.300 $

İngilizce konuşabilen Endonezylı, Nepalli ve Filipinli bakıcılar bebek ve çocuk bakıcılığı alanında yeterli bilgiye sahip, saygılı aynı zamanda çocuklara ana dili gibi ingilizce öğretebilecek kapasiteye sahipler. Nepalli çocuk ve bebek bakıcıları İngilizce bilirler. Verilen işleri yaparlar ve son derece saygılı olurlar. Yabancı çocuk ve bebek bakıcılığı için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. İstanbul’da özllikle ingilizce bilen yatılı yabancı çocuk bakıcısı almak için 800 $ ortalama bir ücrettir.

İstanbul’da yatılı hasta / yaşlı bakıcı ücretleri

Türkçe bilen yatılı hasta bakıcı ücretleri İstanbul; Türkmen, Özbek, Kırgız hasta bakıcı; 12.000 ₺ dir. İngilizce bilen yabancı hasta bakıcı fiyatları ise; 800 $ dan başlamaktadır. Ülkemizde kadınların çalışma hayatına daha aktif katılmasından dolayı hastalarına veya yaşlılarına bakıcı ihtiyaçları da artmaktadır. Hasta bakıcılar alanında uzman bu konu hakkında gerekli sertifikalara sahip olan kişilerdir. Firma olarak sizlere hasta bakıcısı ihtiyaç duyduğunuz zaman hizmet vermekteyiz. Hasta bakıcısı tercihi yapılacağı zaman dikkat edilmesi gereken birçok farklı husus bulunmaktadır. Bunların ilki de hastanızı emanet edeceğiniz bakıcısının güvenilir olması, referanslı olması önemlidir.

İstanbul ilinde ev hizmetlerinde çalışacak yabancı yatılı bakıcılara izin gününde 100 ₺ ile 200 ₺ arasında bir ödeme yapılır.

10 Comments

    1. İstediğiniz bakıcının özelliklerini yazabilirseniz tabiki bilgi veririz. Mail adresinize ortalama fiyatlar gönderilmiştir.

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara