Yatılı Bakıcı Fiyatları 2023

Ev hizmetlerinde yatılı olarak çalışacak olan yabancı yatılı personel fiyatları için ELY Danışmanlık firmasından destek alabilirsiniz. 2023 yılında yatılı bakıcı fiyatlar 14.000 ₺ ile 20.000 ₺ arasında olacaktır. Ev hizmetlerinde yatılı bakıcı olarakçalışacak hasta bakıcı, çocuk bakıcı, bebek bakıcı, yardımcı, temizlikçi gibi alanlarda size hizmet verecek bir personelin aylık maliyeti 14.000 ₺ den başlamaktadır. Bu fiyatlar kişinin donanımına göre değişecektir. Yatılı bakıcı ücretleri için bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Yatılı bakıcı danışmanlık firması olarak faaliyet gösteren resmi bir firma olan ELY Danışmanlık sizlere kalifiye yatılı bakıcıları verebilir.

Yabancı Yatılı Bakıcı Maaşları 2023

Türkiye’de yabancı yatılı bakıcı fiyatları bakıcı maaşları hakkında bilgi almak ve nasıl çalışma izni yapacağınız konusunda sizlere destek olan ELY Danışmanlık ile irtibata geçerek aradığınız kriterlerde en iyi bakıcılar ile çalışabilirisniz. Yabancı Bakıcı Ücretleri 2023;

  1. Türkmenistanlı (Türkmen) Yatılı Bakıcı Fiyatı, 13.000 ₺ ile 16.000 ₺
  2. Özbekistanlı (Özbek) Yatılı Bakıcı Bakıcı Fiyatları, 13.000 ₺ ile 16.000 ₺
  3. Kırgızistanlı (Kırgız) Yatılı Yabancı Bakıcı Fiyatları, 13.000 ₺ ile 16.000 ₺
  4. Afrikalı (Etiyopya, Uganda) yatılı bakıcı maaşları, 12.000 ₺ ile 17.000 ₺
  5. Endonezyalı yatılı bakıcı fiyatları, 850 $ ile 1.050 $
  6. Nepalli yatılı bakıcı fiyatları, 900 $ ile 1.200 $
  7. Filipinli yabancı yatılı bakıcı fiyatları 1.000 $ ile 1.500 $
Yatılı Bakıcı Maaşları 2023, Yatılı Bakıcı Fiyatı 2023

Bütçenize en uygun yabancı yatılı bakıcı temini için bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Türkiye’de evlerde yabancı yatılı bakıcı çlaışmaktadır. Türk vatandaşları ev hizmetlerinde yatılı bakıcı olarak çalışmayı tercih etmez.

Evde Yatılı Bakıcı Maaşları 2023

Evinizde çocuk, hasta, yaşlı ve yardımcı çalıştırmak için en az 13.000 ₺ ödeme yapmanız gerekmektedir. Evlerde çalışacak yabancı yatılı bakıcı, hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, bebek bakıcısı, çocuk bakıcı, dadı, temizlik elemanı, aşçı, bahçıvan, hizmetçi, villaya karı koca alıp çalıştırmak için ve bizi arayabilirsiniz. Resmi ve Kurumsal iş ve işçi bulma danışmanlık firması.

İngilizce Bilen Yatılı Bakıcı Fiyatları 2023

2023 yılında evinizde İngilizce bilen yatılı bakıcı çalıştırmak için 900 $ ile 1.500 $ arasında bir maaş ödemesi yapılacağı ön görülmektedir. Bilindiği gibi İngilizce bilen yabancı dadılar bu fiyatlardan aşağıya çalışamazlar. 2023 yılında İngilizce bilen Afrikalı bakıcı fiyatı ise; 13.000 ₺ ile 17.000 ₺ arasında çalışabileceklerdir. Aradığınız yatılı bakıcının kabiliyetli ve deneyimli olması için maaşlarının bu seviyede olması onlar için önemlidir. Daha az maaşla çalışan yatılı bakıcı bir müddet sonra başka bir iş bulunca işten ayrılabilmektedir.

Gündüzlü Bakıcı Fiyatları Ne Kadar 2023?

Gündüzlü bakıcılar sabah 08:00 08:30 ile akşam 17:00 / 18:00 saatleri arasında çalışırlar. İstediğiniz özelliklerde gündüzlü bakıcı tutabilirsiniz. Yabancı gündüzlü yatılı bakıcı maaşları 12.000 TL – 16.000 TL arasındadır. Gündüzlü bakıcılar temizlik için, yemek için veya bakıcılık için tutulmaktadır. Ayrıca tercihlerinize göre Türkçe, İngilizce ve Arapça bilen bakıcılar ile size hizmet verilmektedir.

Hasta Bakıcı Fiyatları 2023

Hasta bakıcı ücretleri ayakta ve yatalak hasta olarak değişir. 2023 yılı yabancı hasta bakıcı fiyatları 14.000 TL İle 20.000 TL aralığındadır. Yatılı yabancı hasta bakıcısı; hasta bakıcı hakkındaki şirket olarak sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. Hastalarınıza talep eder evinizde isterse hastanede yada tedavi göreceği olduğu yerlerde bakabilecek alanında tecrübeli personeller temin etmekteyiz. Yatılı yabancı hasta bakıcı Evinizde yatılı hasta bakıcı ihtiyacınız olduğunda hasta bakmak mevzusunda tecrübeli deva kullandırma, lüzumlu esenlik hizmetlerini yapabilme alanında bilinçli kişileri sizlere personel olarak sunmaktayız. Hasta bakma işi oldukça dikkat gerektiren bir muamele olduğundan bu alanda tecrübeli personel temin etmek fazlaca ehemmiyet arz etmektedir.

Yatılı Yabancı Bakıcı Ücretleri 2023; Türkçe konuşan bakıcılar için en düşük maaş 13.000 TL den başlayarak devam eder. İngilizce bilen bakıcılar ise 17.000 TL den başlayacak bir maaş – ücret ile işe başlar. Yatılı yabancı hasta bakıcısı; hasta bakıcı hakkındaki şirket olarak sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. Hastalarınıza talep eder evinizde isterse hastanede yada tedavi göreceği olduğu yerlerde bakabilecek alanında tecrübeli personeller temin etmekteyiz. Yatılı yabancı hasta bakıcı Evinizde yatılı hasta bakıcı ihtiyacınız olduğunda hasta bakmak mevzusunda tecrübeli deva kullandırma, lüzumlu esenlik hizmetlerini yapabilme alanında bilinçli kişileri sizlere personel olarak sunmaktayız. Hasta bakma işi oldukça dikkat gerektiren bir muamele olduğundan bu alanda tecrübeli personel temin etmek fazlaca ehemmiyet arz etmektedir. 2023 yılında yabancı bakıcı maaşları; Evde yatılı duracak yabancı bakıcılar. Hastalarınızın en iyi biçimde bakımlarının yapılması için doğru personel tercihi önemlidir. Deneyimli yatılı hasta bakıcısı İstediğiniz özelliklere haiz hasta bakıcı alanında tecrübeli ve bilinçli kişileri bulabilmek adına bizleri arayıp malumat alabilirsiniz.

Evde yatılı duracak yabancı bakıcılar. Hastalarınızın en iyi biçimde bakımlarının yapılması için doğru personel tercihi önemlidir. Deneyimli yatılı hasta bakıcısı İstediğiniz özelliklere haiz hasta bakıcı alanında tecrübeli ve bilinçli kişileri bulabilmek adına bizleri arayıp malumat alabilirsiniz.

6 Comments

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara