İstanbul’da yabancı yatılı bakıcı ajansı olarak sizlere hizmet vermekte olan ELY Danışmanlık firması istediğiniz özelliklerde bakıcı hizmeti verebilir. Evinizde iyi bir yabancı yatılı bakıcı ile çalışmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yatılı bakıcı ajansı olarak resmi faaliyet göstermekteyiz. Yatılı bakıcı ajansı olarak çözüm sunan firmamız resmi işkur Özel İstihdam Bürosu olarak hizmet vermektedir. Evde çocuklarınız için yatılı bakıcı ajansı arayanlara bizler en uygun özelliklerde çocuk bakıcı öneriyoruz. İstanbul yatılı çocuk bakıcı ajansı ile iletişim kurarak doğru dadıyı bulmak için hemen şimdi bizi arayın. Yine bizler özellikle bebek bakıcılığı konusunda deneyimli dadı adayları ile çözümler sunuyoruz. Yatılı dadı ajansı ile (Ely Danışmanlık) iletişime geçerek bebek bakıcısı alanında tecrübe ve birikimi olan adaylar ile çalışabilirsiniz.

Resmi yatılı bakıcı ajansı

yatılı bakıcı ajansları

İstanbul’da faaliyetleri olan ve Türkiye’nin her yerine yurtdışına yatılı bakıcı verebilen Ely bakıcı ajansı ile çalışarak alanında en iyi olan elemanı seçebilirsiniz. Genel olarak istediğiniz özelliklerde 3 ile 4 arasında bakıcı bilgilerini size gönderiyoruz akabinde istediğiniz bakıcılar ile yüz yüze görüşme imkanı sunuyoruz. Bu halde sizde hangisini alacağınıza rahatlıkla karar verebiliyorsunuz. İster hasta bakıcı ajansı olarak bizden hizmet alabilirsiniz isterseniz yabancı bakıcı ajansı olarak yabancı elemanları tercih edebilirsiniz. Türk ve yabancı personeller ile sizlere hizmet verebiliyoruz. Biz profesyonel bakıcı ajansı olarak piyasa şartlarına göre bir maaşı olan elemanları sizinle buluşturuyoruz. Kafası rahat olan bir bakıcı ile çalışmak daha fazla performans alma anlamına gelmektedir.

  • Yatılı bebek bakıcı ajansı
  • Yatılı çocuk bakıcısı ajansı
  • Yatılı hizmetçi ajansı
  • Yatılı yaşlı bakıcı ajansı
  • Yatılı yardımcı ajansı
  • Yatılı temizlikçi ajansı
  • Yatılı yabancı dil bilen bakıcı ajansı

İstediğiniz özelliklerde bir bakıcı arayanlar bize ulaşabilir. İletişim kanallarımızdan bizi arayabilirsiniz. Türkiye’de yatılı bakıcı ajansı, haftanın her günü bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Filipinli yatılı bakıcı ajansı, Nepalli yatılı bakıcı ajansı, Endonezyalı yatılı bakıcı ajansı, Afrikalı yatılı bakıcı ajansı, Rus yatılı bakıcı ajansı, Gürcü yatılı bakıcı ajansı, Türkmen yatılı bakıcı ajansı, Özbek yatılı bakıcı ajansı, Türkmen yatılı bakıcı ajansı arayanlara resmi bir danışmanlık firması ve özel istihdam bürosu olarak kurumsal çözümler sunmaktayız.

Yatılı Bakıcı Ajansları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir