Yabancı çocuk bakıcısı fiyatları

Türkiye’de yabancı bakıcı çalıştırmak isteyenler bakıcı fiyatlarını merak etmektedir. Evde yabancı çocuk bakıcı fiyatları ve yabancı bebek bakıcı fiyatları şu şekildedir. Yabancı çocuk bakıcı ücretleri 13.000 ₺ ile 18.000 ₺ arasında değişmektedir. Evinizde yabancı yatılı çocuk bakıcısı Türkmen, Özbek, Kırgız çalıştırmanın karşılığı olarak 1 aylık maaş en düşük 13.000 ₺ dir. Evinizde yabancı dil bilen yabancı yatılı bakıcı Endonezyalı, Nepalli, Filipinli çalıştırmak için aylık en az 800 $ ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca bu personellerin izin günlerinde haftada bir gün izin parası olarak 50 ₺ ile 100 ₺ ödemede yapılmaktadır.

Evde yatılı yabancı çocuk bakıcı ücretleri

yabancı bakıcı çocuk bakıcı fiyatları

Yabancı yatılı bir personel almayı düşünüyorsanız ilk önce güvenilir olması ikincisi ise alacağı maaşın bakıcıyı tatmin etmesi olmalıdır. İşini iyi bilen ve kafasında maaş sorunu olmayan bir bakıcı size çok fazla verimli olacaktır. Evde yabancı çocuk bakıcı ücretleri nasıl belirlenir? İstanbul içinde Türkmen çocuk bakıcı fiyatı (gündüzlü) en düşük 12.500 ₺ dir. Özbekistan çocuk bakıcısı maaşı 12.500 ₺ dir. Kırgızistanlı bir çocuk bakıcısı maaşı ise yine en düşük 12.500 ₺ dir. Çocuk bakıcı fiyatları hakkında bilgi almak için ELY çocuk bakıcı yabancı danışmanlık firmasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Yabancı dil bilen Endonezyalı çocuk bakıcısı fiyatı 800 $ dan başlamaktadır. Nepalli yabancı yatılı çocuk bakıcısı da aylık 800 $ dan aşağıya çalışmaz. Filipinli çocuk bakıcısı bir aylık maaşı ise 1.000 $ dan başlamaktadır.

İngilizce Bilen Yabancı Dadı Fiyatları

İngilizce konuşan Filipinli bakıcı ücreti gündüzlü 1.000$ Yatılı 1.200 $ 1.300 $ İngilizce bilen Afrikalı bakıcı fiyatı günsüzlü 700$ Yatılı 800 $ – 850 $ İngilizce bilen Nepalli bakıcı gündüzlü 900 $ Yatılı 1.000 $ – 1.100 $ Evinizde yabancı yatılı bakıcı çalıştırmak için yabancı dil bilen bir dadı almak istiyorsanız işinin uzmanı tecrübeli bir dadı için fiyat listesi şu şekildedir. Yabancı dil bilen dadı fiyatları; Endonezyalı yatılı dadı fiyatı 800 $ dan başlamaktadır. Yabancı dil bilen Nepalli yatılı dadı fiyatı 850 $ dan başlar. Yabancı dil bilen Filipinli dadı fiyatları ise 1.000 $ dan başlamaktadır. Afrika kökenli yabancı dadı ücretleri ise 700 $ civarındadır. Çocuklarınıza ada dili gibi ingilizce öğretebilecek kapasiteye sahip bir dadı almak için bu fiyatları gözden çıkarmanız gerekecektir. Daha düşük ücretlere çalışan yabancı dadılar yüksek maaşlı bir iş bulduğu zaman sizden ayrılacaktır. Dadı fiyatlarını ortalama olarak belirlerseniz uzun süre dadılar sizizle çalışabilmektedir.

Yabancı bebek bakıcı fiyatı

Yabancı dil (İngilizce) bilen Afrialı bebek bakıcısı Gündüzlü 650 $ – yatılı 750$ – 800 $. İngilizce konuşan Filipinli bebek bakıcısı gündüzlü 1.000 $ – yatılı 1.100 $ 1.300 $. Yabancı dili ingilizce olan Ebdonezyalı bebek bakıcı fiyatları gündüzlü 800 $ – yatılı 900$ – 1.100 $. Evinizde bebek bakımı, ev hizmetleri gibi tüm ihtiyaçlarınız için yatılı veya günlük eleman ihtiyacınızda göre sizlere hizmet vermekteyiz. Sizde yatılı bakıcı arıyorsanız hemen bizi arayın. Bebek sahibi olan bütün ebeveynler çocuklarının iyi bir gelişim ve eğitim sürecinden geçmelerini isterler. Bundan dolayı da çoğunlukla yatılı olarak yabancı bakıcı tercih edilmektedir. Özellikle Filipin, Endonezya, Nepal gibi ülke vatandaşları iyi derecede İngilizce bildiklerinden dolayı yabancı dil eğitimi içinde tercih edilmektedirler. Bbeğinizin iyi bir yabancı dil eğitimi almasını farklı konularda iyi bir gelişim göstermesini talep etmeniz durumunda sizlere yatılı bakıcı hizmetleri sunmaktayız.

Yabancı bebek bakıcıları genel olarak disiplinli ve iyi eğitim sahibi olduklarından dolayı tercihende iyi derecede İngilizce bildiklerinden dolayı oldukça fazla şekilde bebek bakım alanında tercih edilmektedirler. Alanında tecrübeli iyi derecede İngilizce bilen, eğitim düzeyleri yüksek personellerimizibebek bakımı için sizlere sunmaktayız.

10 Comments

  1. Yatılı Yabancı Çocuk Bakıcı Fiyatları ne kadar? 6 yaşında bir erkek çocuk bakıcısı arıyorum. İngilizce bilen. İstanbul’da

  2. Yabancı yatılı bakıcı fiyatları. İstanbul yatılı bakıcı fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum

  3. Bakıcı ajansı hizmeti verdiğinizi görüyorum. Bana bakıcı lazım bakıcı arıyorum fiyatlar ne kadar?

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara