Villada çalışacak yabancı yatılı bakıcı ve çalışana ihtiyaç duyuyorsanız size en uygun yatılı karı koca elemanlar temin ediyoruz. Ev işlerine yardımcı ve bahçede dışarıdaki işleri yapacak evli karı koca yatılı elemanlar. Ev hizmetlerine yardımcı, evde yaşlı veya hasta bakımı yapacak, ev işlerine hizmetli- temizlikçi, bahçe işlerinden anlayan elemanlarını size sunuyoruz. Villada çalışacak karı koca arıyorsanız bizi aramanız yeterli. Deneyimli ve referanslı villada çalışacak elemanlar mevcuttur.

Villa işlerinden anlayan evde ve bahçede çalışacak evli çiftler için bize ulaşabilirsiniz. Kalıcı çözümler için En ideal adayları size sunuyoruz. Daha önce villa işinde çalışmış ev işleri ve ütü yapabilen eşide bahçe işlerinden anlayan yabancı yatılı evli elamanlar alarak işlerinizi kolaylaştıra bilirsiniz.

Villaya Yabancı Dil Bilen Yatılı Eleman

İngilizce bilen ve villada çalışacak bir yatılı personel arıyorsanız size uygun olan adayları sizinle buluşturuyoruz. Villada çocuk bakıcılığı yapacak veya ev işlerinde yardımcı olarak çalışacak yatılı yabancı dil bilen eleman ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Villaya Yatılı Yabancı Hizmetçi; Ev işlerini yapma becerisi olan evde günlük rutin işleri yapabilen belirli çalışma saatlerinde size hizmet edecek eleman alımları için size danışmanlık yapıyor ve sizi adaylar ile tanıştırıyoruz. Aklınızdaki eleman kriterlerine en ideal adaylar ile hizmet sunuyoruz.

Villada Yatılı Eleman Maaşları

Villada çalışacak yabancı yatılı bakıcı arıyorum

Villanızda kalacak yatılı bakıcı veya hizmetçi fiyatları en düşük 12.900 ₺ den başlar. Bunun yanında yabancı dil bilen yabancı eleman maaşları ise 700 $ dan başlamaktadır. Yabancı yatılı bakıcılar için en düşük bu fiyatları ödemeniz gerekir. Villada çalışacak 14.000 ₺ ile 19.000 ₺ arasında bulacağınız bir personel kısa süre sonra işten ayrılacaktır. Başka yerlerde daha yüksek maaş bulanlar oraları tercih edecektir. Villada çalışacak bir yatılı personelin maaşları kafasına uyar ise size uzun süre hizmet edecek ve iş performansı yüksek olacaktır. Villalarda çalışacak güvenilir, referanslı yabancı yatılı bakıcı için bizi arayabilirsiniz.

Villaya yabancı yatılı karı koca

Villaya yabancı yatılı karı koca” üzerine bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir