Marmaris Yatılı Yaşlı Bakıcı

Marmaris bölgesinde evde yatılı yaşlı bakıcı adayları ile tanışın. Yabancı yatılı bakıcılar referanslı ve deneyimli kadrolardan oluşur. Marmaris’te yaşlı bakıcı ihtiyacınız var mı? İşinize uygun yaşlı bakıcı nereden bulunur? Özel İstihdam Bürosu olarak yaşlı bakıcı danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Türkçe, Rusça, İngilizce, Arapça bilen yaşlı bakıcı adayları ile konuşmak ve çalışmak için ELY Danışmanlık sizlerle hizmet vermektedir. Marmaris ilçesinde yatılı yaşlı bakıcılar Filipinli, Endonezyalı, Nepalli, Afrikalı, Türkmen, Özbek, Kırgız, Rus, Ukraynalı, Gürcistanlı elemanlardan oluşmaktadır.

Yaşlı bakıcı için bir eleman almak istediğinizde bakılacak yaşlının hastalığı ve durumuna göre en uygun adaylar seçilir. Belirli bir hastalığı var ise o tür hastalara önceden bakmış becerikli deneyimli bakıcılar tercih edilir. Marmaris yaşlı bakıcı fiyatları; Yabancı dil bilen yaşlı bakıcı adayları 900 $ ile 12.000 $ arasında bir maaş alırlar. Türkçe konuşan yaşlı bakıcı adayları ise yatılı olarak çalışır ve 15.000 ₺ ile 18.000 ₺ aylık maaş ile yaşlı bakıcı hizmeti verebilirler. Yaşlı bakıcılar haftada bir gün izin kullanır ve izin paraları 100 ₺ ile 200 ₺ arasında değişir.

Marmaris yabancı yaşlı bakıcı arıyorum

Marmaris yatılı yaşlı bakıcı

Yaşlı bakıcı danışmanlık bürosu olarak yasal hizmet veren bir firmayız. Evinizde yaşlı bakıcı mensubu ihtiyacınız için referanslı yaşlı bakıcı hizmeti veriyoruz. Türkçe bilen yabancı yaşlı bakıcı temini için bizlere ulaşın. Yaşlı bakıcı adayları içinde tecrübeli bakıcılar ile çalışın. Evde yatılı yaşlı bakıcı almak isteyenler için çalışma izni yapabileceğiz adaylar ile çözümler sunuyoruz Marmaris yaşlı bakıcı danışmanlık hizmetlerini veriyoruz. Yatılı yabancı yaşlı bakıcı hangi hizmetleri verir? Marmaris’de evinizde yatılı olarak çalışacak yaşlı bakıcısının görevleri şu şekildedir. Yaşlının şahsi temizliği, deva verme, tertipli yiyecek verme işlerini büyük bir dikkatle takip eder. Herhangi bir durumda tıbbi müdahale olduğu vakit nereyi araması icap ettiğini bilir. Herhangi bir alışkanlık bozukluğu ve saldırganlık olduğu takdirde bunu aile bireylerine derhal bildirir.

Referanslı yaşlı bakıcı Marmaris

Yaşlı bakıcı almak için yasal bir danışmanlık firmasından destek almak için bizi aramanız yeterlidir. Şunu bilmenizi isteriz ki yasal bir firmayız. İŞKUR özel istihdam bürosu belgesli olan bir yabancı danışmanlık firmasıyız. ELY Danılmanlık olarak resmi eleman verebilme iş ve işçi bulma belgesi olan bir danışmanlık ajansıyız. Size yasal yaşlı bakıcı veririz. Alanında referansı olan dürüst yaşlınıza iyi bakacak koruyacak malumat ve beceriye haiz iyi bir bakıcı ile emek verme olanağı elde edersiniz. Her dilde yaşlı bakıcı temini için İstanbul’da sizlere kurumsal hizmetler vermekteyiz. Marmaris’te Yaşlı bakıcı almak için bizi güvenle arayabilirsiniz. Referanslı yaşlı bakıcı için Marmaris ilçesinde çalışacak en iyi adaylar için iletişime geçmeniz yeterlidir.

3 Comments

    1. Merhabalar

      +90 532 665 16 19 – +90 534 717 34 80 nolu telefonları arayarak bilgi verirseniz size yardımcı olabiliriz. Detaylı Bilgiye İhtiyacımız var.
      ELY Danışmanlık

Send your Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir