Maltepe’de yabancı veya Türk bakıcı arayanalr için hizmet vermekteyiz. Profesyonel, referasnlı resmi bakıcı alarak evinizde çalıştırmak için sizlere hizmet veren bir firmayız. Maltepe ilçesinde yabancı yatılı hasta bakıcı, çocuk bakıcı, dadı ve temzizlik elemanları alımlarınız için bizi arayabilirsiniz. Maltepe yatılı bakıcı ajansı olarak sizlere hizmet verilmektedir. Evde yatılı yabancı bakıcı çalıştırmak ve referanslı bakıcılar almak için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Maltepe ilçesinde yabancı yatılı personel bulmak evde yatılı olarak kalacak referanslı deneyimli bir bakıcı ile çalışmak için size en uygun adayları. Maltepe’nin bütün mahallelerinde yatılı bakıcı arayanlara ELY Danışmanlık olarak hizmet vermekteyiz.

Maltepe'de yatılı bakıcı arıyorum

Maltepe Yabancı Bakıcı

Yabancı bakıcılar evlerde hangi işleri yapar? Öncelikle bakıcıları ne amaçla aldı iseniz o işleriniz yapmakla yükümlüdür. Yabancı bakıcılar tercihlerinize göre Türkçe ve İngilizce dili konuşabilirler. Evde yabancı yatılı bakıcıların görevleri; Maltepe bakıcı arıyorum >>

 1. Maltepe’de Hasta bakıcı olarak çalışan personel; hastanın duurmuna göre ilaç verebilir, tansiyon ölçebilir, serum takabilir, uygun yemekelri hazırlayabilir. Tıbbi alanda hizmet verecek ise belgeli olması şarttır.
 2. Maltepe’de Çocuk bakıcı olarak çalışan yabancı çocukların gelişimi ve dil öğrenmelerine yatış kalkış ve yemek – beslenme gibi olaylarına dikkat etmesi gerekir.
 3. Uygun kıyafet giymek, çalışacağınız yerin prosedürlerine göre uygun çalışma elbisesi giyebilirsiniz.
 4. Maltepe’de Bebek bakıcısı olarak dadı olarak çalışacaklar ise bebek bakımında uzman olmalıdır.
 5. Ev işi yapacak olan yatılı bakıcı, temizlik, ütü, yemek yapmak gibi ana işlerin yapılması için çalışmalar yapar.
 6. Maltepe’de Yabancı aşçı, yemek hazırla ile ilgilenir. Yemekler için gerekli alışverişi yapar, sabah, öğren ve akşam saatlerinde belli bir plana veya isteklere göre uygun yemekleri hazırlar.

Bakıcı Ne İş Yapar Bakıcı, çocukların veya hasta olan veya kendi ihtiyaçlarını karşılayamayan insanların ihtiyaçlarını karşılayan kimsedir.

Maltepe Alzheimer Hasta Bakıcısı; Alzheimer Hastalığı veya ilgili bir bozukluğu olan bir hastanın bakımı, aile bakıcısı üzerinde fiziksel, duygusal ve finansal bir yük olabilir. Bununla birlikte aile bireyleri Alzheimer hastalarına sürekli işleri sebebi ile bakamayabilirler. Bu sebeple alanında referasnlı ve uzman bir bakıcı ile çalışarak bu sorumluluktan kurtulabilirsiniz.

Maltepe Türkmen Bakıcı; Türkmenistanlı yatılı bakıcı arayanlar bize ulaşabilir. Çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcı, çocuk bakıcısı, dadı ve temizlikli olarak çalışabilirler. Türkmen bakıcı almak için bizimle iletişime geçereken iyi adaylar ile görüşebilirsiniz.

Afrikalı Bakıcı Arıyorum Maltepe; Afrikalı bakıcılar İngilizce ve Arapça bilirler. Afrikalı bakıcı çocuk bakıcsı, dadı, temizlik elemanı olarak çalışabilirler. Deneyimli Afrikalı bakıcılar ile çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe’de Özbek Yatılı Bakıcı; Özbekistanlı yatılı bakıcı alarak ev işlerinde çalıştırabilirsiniz. Maltepe’de Özbek bakıcılar çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı ve temizlikçi olarak çalışabilirler.

Maltepe Bakıcı Ajansı

Maltepe ilçesinde bakıcı almak için bize müracaat edebilirsiniz. Maltepe’de filipinli dadı; Filipinli bakıcılar dadı ve çocuk bakıcısı işlerini iyi yapar. Çocuklarınız için iyi derecede ingilizce öğretebilirler. Çocukların gelişimine katkılarıolur. Maltepe Endonezyalı bakıcı; Endonezyalı yatılı yabancı bakıcı hizmeti vermekteyiz. İngilizce bilen endonezyalı bakıcılar çocuk bakıcısı ve dadı olarak çalışabilirler.

Maltepe’de hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, çocuk bakıcısı, bebek bakıcısı, ev işlerine yardımcı, dadı, aşçı olarak çalıştıracak personel ve bakıcı için resmi olarak hizmet sunan firmamızı arayarak en uygun adaylar ile çalışabilirsiniz.

Maltepe yatılı bakıcı fiyatları; Türkmen, Özbek bakıcı fiyatları 14.000 ₺ – 18.000 ₺ arasında değişmektedir. Maltepe’de ingilizce bilen bakıcı fiyatları (Endonezyalı, Afrikalı, Nepalli, Filipinli) 850 $ – 1300 $ aralığındadır. İngilizce bilen bakıcılar genellikle dadı ve çocuk bakıcısı olarak çalışırlar.

Maltepe’de yatılı bakıcı arıyorum

Maltepe’de yatılı bakıcı arıyorum” üzerine bir düşünce

 • Ocak 19, 2023, 9:20 pm
  Kalıcı bağlantı

  Maltepe Küçükyalı da bakıcı hizmeti almak için başvuru yaptık. Başarılı bir bakıcı aldık. Resmi firma tavsiye olunur

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir