Kocaeli’de bebek bakıcısı arayanlar için hizmet sunan firmamız resmi eleman verme Ajansı olarak faaliyet göstermektedir eğer evinizde bebeğinize ve çocuğunuza bakacak yabancı bakıcı arıyorsanız bizimle iletişime geçerek en iyi adaylar ile görüşme sağlayabilirsiniz. Kocaeli’de yabancı bebek bakıcı fiyatları 12.000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. Sadece Türkçe bilen yabancı yatılı bakıcılar Türkmen Özbek veya Afrikalı 12.000 TL’den başlayan fiyatlarla çalışabilmektedir. Eğer Kocaeli’de İngilizce bilen bir bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı arıyorsanız bunun için adaylarımız Afrikalı Endonezyalı nepalli ve Filipinli olmaktadır. Kocaeli’de İngilizce konuşan yabancı bebek bakıcı fiyatları 15.000 TL ile 22.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Kocaeli’de evde bebek bakıcısı

Kocaeli’de evinizde yatılı kalacak evde bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı arıyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz evinizde resmi olarak çalışma izni yapabileceğiniz yabancı yatılı bakıcı çalıştırmak sizin için büyük avantajlara dönecektir. Yabancı yatılı bakıcılar evde kaldığı müddetçe çalışma izni yapılması gerekmektedir. Türkiye’de yabancı bakıcı çalıştırmak yani izinsiz çalıştırmak çalışma izni dışında çalıştırmak yasaktır. Evinize alacağınız yabancı bebek ve çocuk bakıcılarını referanslı ve deneyimli ekiplerden seçmeniz önemlidir. Bu minvalde ELY danışmanlık firması sizlere yabancı yatılı bebek ve çocuk bakıcı adayları sunmaktadır.

Kocaeli Bebek bakıcı Fiyatları

Evde yatılı kalacak bebek bakıcısı Kocaeli

Evinizde yabancı yatılı kalacak bir bebek bakıcısı çalıştırmak için Özbek Türkmen Kırgız Afrikalı Endonezyalı nepalli veya Filipinli bakıcıları tercih edebilirsiniz. Evde Kocaeli’de bir bebek bakıcısı çalıştırmak için istediğiniz kriterlere göre fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Günümüz şartlarında evde yatılı bir bebek bakıcısı en düşük 12.000 TL’den aşağı çalışmamaktadır. Elbette İngilizce bilen yabancı yatılı bakıcılar ise Çocukların bakımı için aynı zamanda ana dili gibi İngilizce öğreteceği için bu bakıcıların fiyatları ise 18.000 TL ile 24.000 TL arasında değişmektedir.

Kocaeli’de evinizde güvenli referanslı yabancı yatılı bakıcı çalıştırmak ve en iyi adayı bulmayı amaçlıyorsanız firmamızı arayarak size ve çocuğunuza en uygun yabancı yatılı bakıcıları sizinle görüştürelim. Deneyimli bir bebek ya da çocuk bakıcısı çocukların gelişimi için çok büyük önem arz etmektedir eğer siz de çocuklarınıza ideal en uygun adayı seçerek çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak istiyorsanız bize ulaşın ve Size uygun adaylarımızla birebir görüşün.

Kocaeli Bebek bakıcı Fiyatları

Kocaeli Bebek bakıcı Fiyatları” üzerine 2 düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir